Template
Template Template
Template Úterý, 23 květen 2017 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Bez alergie, astma a ekzému E-mail
Hodnocení čtenářů: / 4
SlabéVynikající 
 

Bez alergie, astma a ekzému. Zabiják alergenů Raycop

Vysavač Raycop.

Různými alergiemi trpí až čtvrtina lidstva a podle nejnovějších průzkumů je u dětí tento podíl ještě vyšší. Kromě různých pylových alergií je jedním z nejrozšířenějších druhů alergií i alergie na roztoče.  Projevuje se hlavně problémy s dýcháním, rýmou a svědivou vyrážkou. Alergici mohou mít stejně intenzivní potíže po celý rok.

Pokud bychom prozkoumali náš byt pod mikroskopem, našli bychom až desítky miliónů roztočů. Roztoči se živí šupinkami lidské kůže a líbí se jim v kobercích, čalouněném nábytku, závěsech a dalších bytových textiliích. Nejlépe se jim však daří v ložnici – v matracích, peřinách, polštářích a dokonce i v ložním prádle. Teplota lidského těla, teplota v posteli a určitý stupeň vlhkosti vytvářejí ideální prostředí pro množení roztočů.


Každou noc sdílíme postel s 1,5 až 2 miliony prachových roztočů a bakteriemi. Jejich výkaly obsahují silný alergen, který může způsobovat svrbění kůže, pálení očí, kaše a kýchání. Pokud trpíme astma, jinými dýchacími problémy nebo ekzémy, příznaky mohou být ještě horší. Typické jsou příznaky zejména ráno po probuzení.

Raycop

Konec nocí s nepřítelem
Zbavit se roztočů není jednoduché.  Od našich babiček máme zažité zejména větrání peřin na slunci. Podle laboratorních testů však sluneční záření po 6 hodinovém působení zahubí jen 3,8% roztočů. Podstatně lepší výsledky dosahuje UV-C antibakteriální vysavač Raycop. Po 5 minutách působení zaznamená snížení o 85,4% roztočů a po 15 minutách už o 93,1%. K dispozici jsou testery, které tuto účinnost prokazují.

roztočNenahraditelný pro alergiky, výborná prevence pro ne-alergiky
UV-C antibakteriální vysavač Raycop je první ověřený a atestovaný produkt, který je natolik výkonný, že pomocí UV-C germicidní lampy a sání zničí 99,9% bakterií, virů, plísní a více než 93,5% roztočů. Mikročástice prachu a alergenů nepropustí ven z vysavače mikro-alergický HEPA filtr H13. Vzduch vycházející ven z vysavače je čistší než kdykoliv předtím. Vysavače Raycop jsou jediné svého druhu a byly oceněny a schváleny Britskou nadací pro alergie.

Jde o jedinečný přístroj pracující na bázi UV-C technologie a je určen k vysávání a sterilizaci všech textilií v domácnosti. Je skvělý na čištění postelí, matrací, přikrývek, čalouněných sedaček, ale i plyšových hraček a jakýchkoliv textilních doplňků v našem bytě, které jsou nosiči prachu a ložiskem roztočů.

UV-C technologie
UV-A,-B a-C záření způsobuje poškození všech živých organismů, včetně bakterií, hub a hmyzu. UV-C záření je ze všech tří druhů nejúčinnější a působí jen na krátkou vzdálenost. UV-C antibakteriální vysavače Raycop využívají UV-C technologii.

UV-C záření, vznikající v trubici namontované uvnitř vysavače Raycop, uvolňuje velké množství neviditelných ultrafialových paprsků s vlnovou délkou 253,7 nm (nanometrů). Toto UV-C germicidní světlo okamžitě zničí bakterie, viry, plísně a poškozuje DNA prachových roztočů a jiných patogenů a tím ničí jejich schopnost se množit a způsobit onemocnění.

Podle laboratorních testů je používání vysavačů Raycop velmi účinné. Zde jsou výsledky:

  • Prokazatelně zničí 99,9% bakterií, virů a kvasinek včetně bakterií E. Colli, stafylokoků, viru prasečí chřipky (H1N1) a efektivně odstraní 93,5% roztočů
  • Mikro-alergická filtrace ve vysavači zachytí více než 96,77% mikročástic menších než 0,3 um
  • Prokazatelný účinek potvrzen renomovanými institucemi

 
Raycop Smart

Spokojený spánek, zdravé probouzení
Vysavač Raycop působí výrazně jako prevence před vznikem alergií, které dokáží alergikům ztrpčovat nejen celý den, ale i spánek, kdy je třeba sbírat síly a energii do dalšího dne. Pravidelné používání UV-C antibakteriálního vysavače Raycop pomáhá při léčbě nepříjemných onemocnění, a zároveň chrání náš organismus před mnoha infekčními onemocněními a viry. UV-C antibakteriální vysavače Raycop Vám usnadní život a zajistí zdravější a příjemnější domov.

„Skryté nebezpečí v podobě roztočů číhá na Vás i Vaše blízké skoro v celé domácnosti, v matracích, ložním prádle, čalouněném nábytku a lůžkovinách. Alergeny obsažené ve výkalech roztočů způsobují nepříjemné alergie, astma a kožní onemocnění. Vysavače Raycop jako první na světě používají speciální UV-C germicidní technologii, jež zničí 93,5 % roztočů a jsou současně velmi účinné proti bakteriím, virům, houbám a plísním.
Alergie a podobná onemocnění tlumíme léky, aniž bychom odstra¬nili skutečnou příčinu. Právě v účinném boji proti těmto vetřelcům pomáhají antibakteriální vysavače Raycop, které již s úspěchem používají stovky tisíc lidí v zahraničí.
UV-C antibakteriální vysavače Raycop ničí „nezvané hosty“ pomocí UV-C germicidního záření a patentovanému systému vysávání. Raycop zabije 99,9 % bakterií, virů, plísní a efektiv¬ně odstraní více než 93,5% roztočů. Mikro-alergická filtrace s HEPA filtrem navíc zachytí více než 96,77 % mikročástic menších než 0,3 μm, které tak neuniknou zpět do vzduchu. Raycop ocenila Britská alergologická nadace a u nás vyzdvihuje jeho přednosti řada lékařů v souvislosti s prevencí vzniku virových či alergických onemocnění. Antibakteriální vysavač Raycop je perfektní a opravdu účinný přístroj, který na trhu chyběl. Mám s ním osobní zkušenosti a dopo¬ručuji jej svým pacientům,“ říká MUDr. Hana Janíková, lékařka z kožní ambulance.


 
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Diety při onemocnění salmonelózou
Jak dlouho jste se léčili ?, musí také chodit do práce :(
další ...

Vitamin B6 - Pyridoxin zlepšuje náladu a deprese
Dobrý den dlouhodobě(18let) beru Mg s pyridoxinem známá mi teď napsala,ze se po tom tloustne ..je to pravda ?beru 3...
další ...

Vigantol kapky
Dávám ho do trochy mléka, je to dobré právě kvůli vstřebávání toho vitamínu.
další ...

Homeopatika - Oscillococcinum
předražený cukr, který funguje jen jako placebo...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, můžu se zeptat na radu. Mám často uzkost, protože muj manžel mne jiz dlouhodobě podvádí. Mám ho st...
další ...

Inzerce zdarma

Template Template