Template
Template Template
Template Neděle, 03 prosinec 2023 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Bez alergie, astma a ekzému E-mail
Hodnocení čtenářů: / 11
SlabéVynikající 

Bez alergie, astma a ekzému. Zabiják alergenů Raycop

Vysavač Raycop.

Různými alergiemi trpí až čtvrtina lidstva a podle nejnovějších průzkumů je u dětí tento podíl ještě vyšší. Kromě různých pylových alergií je jedním z nejrozšířenějších druhů alergií i alergie na roztoče.  Projevuje se hlavně problémy s dýcháním, rýmou a svědivou vyrážkou. Alergici mohou mít stejně intenzivní potíže po celý rok.

Pokud bychom prozkoumali náš byt pod mikroskopem, našli bychom až desítky miliónů roztočů. Roztoči se živí šupinkami lidské kůže a líbí se jim v kobercích, čalouněném nábytku, závěsech a dalších bytových textiliích. Nejlépe se jim však daří v ložnici – v matracích, peřinách, polštářích a dokonce i v ložním prádle. Teplota lidského těla, teplota v posteli a určitý stupeň vlhkosti vytvářejí ideální prostředí pro množení roztočů.

(inzerce)


Každou noc sdílíme postel s 1,5 až 2 miliony prachových roztočů a bakteriemi. Jejich výkaly obsahují silný alergen, který může způsobovat svrbění kůže, pálení očí, kaše a kýchání. Pokud trpíme astma, jinými dýchacími problémy nebo ekzémy, příznaky mohou být ještě horší. Typické jsou příznaky zejména ráno po probuzení.

Raycop

Konec nocí s nepřítelem
Zbavit se roztočů není jednoduché.  Od našich babiček máme zažité zejména větrání peřin na slunci. Podle laboratorních testů však sluneční záření po 6 hodinovém působení zahubí jen 3,8% roztočů. Podstatně lepší výsledky dosahuje UV-C antibakteriální vysavač Raycop. Po 5 minutách působení zaznamená snížení o 85,4% roztočů a po 15 minutách už o 93,1%. K dispozici jsou testery, které tuto účinnost prokazují.

 

roztočNenahraditelný pro alergiky, výborná prevence pro ne-alergiky
UV-C antibakteriální vysavač Raycop je první ověřený a atestovaný produkt, který je natolik výkonný, že pomocí UV-C germicidní lampy a sání zničí 99,9% bakterií, virů, plísní a více než 93,5% roztočů. Mikročástice prachu a alergenů nepropustí ven z vysavače mikro-alergický HEPA filtr H13. Vzduch vycházející ven z vysavače je čistší než kdykoliv předtím. Vysavače Raycop jsou jediné svého druhu a byly oceněny a schváleny Britskou nadací pro alergie.

Jde o jedinečný přístroj pracující na bázi UV-C technologie a je určen k vysávání a sterilizaci všech textilií v domácnosti. Je skvělý na čištění postelí, matrací, přikrývek, čalouněných sedaček, ale i plyšových hraček a jakýchkoliv textilních doplňků v našem bytě, které jsou nosiči prachu a ložiskem roztočů.

UV-C technologie
UV-A,-B a-C záření způsobuje poškození všech živých organismů, včetně bakterií, hub a hmyzu. UV-C záření je ze všech tří druhů nejúčinnější a působí jen na krátkou vzdálenost. UV-C antibakteriální vysavače Raycop využívají UV-C technologii.

UV-C záření, vznikající v trubici namontované uvnitř vysavače Raycop, uvolňuje velké množství neviditelných ultrafialových paprsků s vlnovou délkou 253,7 nm (nanometrů). Toto UV-C germicidní světlo okamžitě zničí bakterie, viry, plísně a poškozuje DNA prachových roztočů a jiných patogenů a tím ničí jejich schopnost se množit a způsobit onemocnění.

Podle laboratorních testů je používání vysavačů Raycop velmi účinné. Zde jsou výsledky:

  • Prokazatelně zničí 99,9% bakterií, virů a kvasinek včetně bakterií E. Colli, stafylokoků, viru prasečí chřipky (H1N1) a efektivně odstraní 93,5% roztočů
  • Mikro-alergická filtrace ve vysavači zachytí více než 96,77% mikročástic menších než 0,3 um
  • Prokazatelný účinek potvrzen renomovanými institucemi

 
Raycop Smart

Spokojený spánek, zdravé probouzení
Vysavač Raycop působí výrazně jako prevence před vznikem alergií, které dokáží alergikům ztrpčovat nejen celý den, ale i spánek, kdy je třeba sbírat síly a energii do dalšího dne. Pravidelné používání UV-C antibakteriálního vysavače Raycop pomáhá při léčbě nepříjemných onemocnění, a zároveň chrání náš organismus před mnoha infekčními onemocněními a viry. UV-C antibakteriální vysavače Raycop Vám usnadní život a zajistí zdravější a příjemnější domov.

„Skryté nebezpečí v podobě roztočů číhá na Vás i Vaše blízké skoro v celé domácnosti, v matracích, ložním prádle, čalouněném nábytku a lůžkovinách. Alergeny obsažené ve výkalech roztočů způsobují nepříjemné alergie, astma a kožní onemocnění. Vysavače Raycop jako první na světě používají speciální UV-C germicidní technologii, jež zničí 93,5 % roztočů a jsou současně velmi účinné proti bakteriím, virům, houbám a plísním.
Alergie a podobná onemocnění tlumíme léky, aniž bychom odstra¬nili skutečnou příčinu. Právě v účinném boji proti těmto vetřelcům pomáhají antibakteriální vysavače Raycop, které již s úspěchem používají stovky tisíc lidí v zahraničí.
UV-C antibakteriální vysavače Raycop ničí „nezvané hosty“ pomocí UV-C germicidního záření a patentovanému systému vysávání. Raycop zabije 99,9 % bakterií, virů, plísní a efektiv¬ně odstraní více než 93,5% roztočů. Mikro-alergická filtrace s HEPA filtrem navíc zachytí více než 96,77 % mikročástic menších než 0,3 μm, které tak neuniknou zpět do vzduchu. Raycop ocenila Britská alergologická nadace a u nás vyzdvihuje jeho přednosti řada lékařů v souvislosti s prevencí vzniku virových či alergických onemocnění. Antibakteriální vysavač Raycop je perfektní a opravdu účinný přístroj, který na trhu chyběl. Mám s ním osobní zkušenosti a dopo¬ručuji jej svým pacientům,“ říká MUDr. Hana Janíková, lékařka z kožní ambulance.


 
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Recepty při redukční dietě, diety na zhubnutí...
dobrý den trpím dlouhodobou úzkostí vyvolanou problémy v práci. Dlouhodobě užíván citalek před rokem vysazen...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké homeopatikum mám použít, když mám problémy na prstech u rukou - dělají...
další ...

Homeopatika - podávání léků u dětí a kojenc...
Dobrý den, mám 5mesicni dceru. Od narození spinkala celou noc. Poslední měsíc se budí každou hodinu, někdy i 2x...
další ...

Vigantol kapky
Kapičky vigantol dávám pravidelně a všechno vždy bylo v pořádku, vyhovuje, hlavně jsem ráda, že vím, co mal...
další ...

Pamycon antibiotické kapky
Dobrý den zuzasig . My je ted Máme taky a na slunicko kluci chodit nesmí
další ...

Inzerce zdarma

Template Template