Template
Template Template
Template Středa, 26 duben 2017 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Zkušenosti našich čtenářů s ...

čtenáři

Máte zajímavou zkušenost? Zaručené recepty našich babiček? Chcete zveřejnit svůj příběh? Podělte se s dalšími čtenáři a napište mipište zde 

Bez alergie, astma a ekzému. Zabiják alergenů Raycop

Vysavač Raycop.

Různými alergiemi trpí až čtvrtina lidstva a podle nejnovějších průzkumů je u dětí tento podíl ještě vyšší. Kromě různých pylových alergií je jedním z nejrozšířenějších druhů alergií i alergie na roztoče.  Projevuje se hlavně problémy s dýcháním, rýmou a svědivou vyrážkou. Alergici mohou mít stejně intenzivní potíže po celý rok.

Pokud bychom prozkoumali náš byt pod mikroskopem, našli bychom až desítky miliónů roztočů. Roztoči se živí šupinkami lidské kůže a líbí se jim v kobercích, čalouněném nábytku, závěsech a dalších bytových textiliích. Nejlépe se jim však daří v ložnici – v matracích, peřinách, polštářích a dokonce i v ložním prádle. Teplota lidského těla, teplota v posteli a určitý stupeň vlhkosti vytvářejí ideální prostředí pro množení roztočů.

Celý článek...
 

Trochu jiný postup léčby kožních chorob II

Lom VycpálekRybičková terapie.

V srpnu 2007 jsem prožil velmi krásnou dovolenou v Rychlebských horách, kterou doporučuji všem, kteří hledají opravdu klid a nedotčenou krásu přírody (skalní turisti tomuto místu říkají prdelka Čech a Moravy). Srpen byl horký a tak jsme se chodili po túře koupat do krásných místních lomů. Obešli jsme postupně všechny. V lomu Vycpálek jsme se setkali s rodinou z Prahy, která sem jezdí pravidelně co rok. Proč? Pán trpěl silnou lupenkou a léčil se koupáním v lomu rybičkovou terapií. 

 

Celý článek...
 Trochu jiný postup léčby kožních chorob

potokLéčivý pramen

Má dcerka a syn trpěli ve 4 a 6 letech velkými bradavičkami na prstech.Velikost se lišila, ale ty největší měly velikost až 8 mm. Léčba probíhala jen různými mastmi, a nakonec jsme dcerku sami objednali na chirurgii. Před výkonem jsme ale jeli na dovolenou do Orlických hor. Nedaleko chalupy jsme měli horský pramen, kde jsme brali pitnou vodu. Jelikož se jednalo o jediný vodní zdroj, kde se mohli děti trochu máchat, tak jsme tuto vodu dávali do plastového bazénku, aby jejich radost z malých vodních her byla větší. Během týdne se velké bradavičky jakoby rozmočily a i s kořínkem samy vypadly.

 
Celý článek...
 
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Diety při onemocnění salmonelózou
Jak dlouho jste se léčili ?, musí také chodit do práce :(
další ...

Vitamin B6 - Pyridoxin zlepšuje náladu a deprese
Dobrý den dlouhodobě(18let) beru Mg s pyridoxinem známá mi teď napsala,ze se po tom tloustne ..je to pravda ?beru 3...
další ...

Vigantol kapky
Dávám ho do trochy mléka, je to dobré právě kvůli vstřebávání toho vitamínu.
další ...

Homeopatika - Oscillococcinum
předražený cukr, který funguje jen jako placebo...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, můžu se zeptat na radu. Mám často uzkost, protože muj manžel mne jiz dlouhodobě podvádí. Mám ho st...
další ...

Inzerce zdarma

Template Template