Template
Template Template
Template Neděle, 03 prosinec 2023 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Zkušenosti našich čtenářů s ...

čtenáři

Máte zajímavou zkušenost? Zaručené recepty našich babiček? Chcete zveřejnit svůj příběh? Podělte se s dalšími čtenáři a napište mipište zdeBez alergie, astma a ekzému. Zabiják alergenů Raycop

Vysavač Raycop.

Různými alergiemi trpí až čtvrtina lidstva a podle nejnovějších průzkumů je u dětí tento podíl ještě vyšší. Kromě různých pylových alergií je jedním z nejrozšířenějších druhů alergií i alergie na roztoče.  Projevuje se hlavně problémy s dýcháním, rýmou a svědivou vyrážkou. Alergici mohou mít stejně intenzivní potíže po celý rok.

Pokud bychom prozkoumali náš byt pod mikroskopem, našli bychom až desítky miliónů roztočů. Roztoči se živí šupinkami lidské kůže a líbí se jim v kobercích, čalouněném nábytku, závěsech a dalších bytových textiliích. Nejlépe se jim však daří v ložnici – v matracích, peřinách, polštářích a dokonce i v ložním prádle. Teplota lidského těla, teplota v posteli a určitý stupeň vlhkosti vytvářejí ideální prostředí pro množení roztočů.

(inzerce)

Celý článek...
 

Trochu jiný postup léčby kožních chorob II

Lom VycpálekRybičková terapie.

V srpnu 2007 jsem prožil velmi krásnou dovolenou v Rychlebských horách, kterou doporučuji všem, kteří hledají opravdu klid a nedotčenou krásu přírody (skalní turisti tomuto místu říkají prdelka Čech a Moravy). Srpen byl horký a tak jsme se chodili po túře koupat do krásných místních lomů. Obešli jsme postupně všechny. V lomu Vycpálek jsme se setkali s rodinou z Prahy, která sem jezdí pravidelně co rok. Proč? Pán trpěl silnou lupenkou a léčil se koupáním v lomu rybičkovou terapií. 

 

Celý článek...
 Trochu jiný postup léčby kožních chorob

potokLéčivý pramen

Má dcerka a syn trpěli ve 4 a 6 letech velkými bradavičkami na prstech.Velikost se lišila, ale ty největší měly velikost až 8 mm. Léčba probíhala jen různými mastmi, a nakonec jsme dcerku sami objednali na chirurgii. Před výkonem jsme ale jeli na dovolenou do Orlických hor. Nedaleko chalupy jsme měli horský pramen, kde jsme brali pitnou vodu. Jelikož se jednalo o jediný vodní zdroj, kde se mohli děti trochu máchat, tak jsme tuto vodu dávali do plastového bazénku, aby jejich radost z malých vodních her byla větší. Během týdne se velké bradavičky jakoby rozmočily a i s kořínkem samy vypadly.

 
Celý článek...
 
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Recepty při redukční dietě, diety na zhubnutí...
dobrý den trpím dlouhodobou úzkostí vyvolanou problémy v práci. Dlouhodobě užíván citalek před rokem vysazen...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké homeopatikum mám použít, když mám problémy na prstech u rukou - dělají...
další ...

Homeopatika - podávání léků u dětí a kojenc...
Dobrý den, mám 5mesicni dceru. Od narození spinkala celou noc. Poslední měsíc se budí každou hodinu, někdy i 2x...
další ...

Vigantol kapky
Kapičky vigantol dávám pravidelně a všechno vždy bylo v pořádku, vyhovuje, hlavně jsem ráda, že vím, co mal...
další ...

Pamycon antibiotické kapky
Dobrý den zuzasig . My je ted Máme taky a na slunicko kluci chodit nesmí
další ...

Inzerce zdarma

Template Template