Celoroční podpora imunity

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Celoroční podpora imunity

Odeslatod TwinkieKl v Úte 03. Srp 2021 8:24:31

Dobrý den . Zajímalo by mě jestli použiváte něco na posílení imunity i přes jaro a léto , prostě celoročně . Během zimy vždycky beru navíc vitamín c , ale myslim si že bych potřebovala užívat něco dlouhodobě aby si na to moje tělo navyklo . Máte tedy zkušenost a něčím co se dá brát celoročně a podporuje to imunitní systém ?
TwinkieKl
 
Příspěvky: 1
Registrován: Úte 03. Srp 2021 8:20:04

Re: Celoroční podpora imunity

Odeslatod František Malý v Pát 20. Srp 2021 14:10:10

Zdravím vás. Já osobně miluju pohyb a často chodím sportovat, bohužel jak jsem mnohokrát v minulosti zjistil, pouhý pohyb ke zdraví někdy nestačí. Je dobré pít nějaké bylinné čaje, můj velice oblíbený je ženšenový, který má vliv na imunitu, pamět, nebo i sexuální zdraví. Průběžně beru novirus, který má spousty látek navíc, třeba vitamin D, guaranu a hlavně echinaceu. Zajimavé je i kolostrum tzv. prvotní mléko, ve kterém je spousty prospěšných látek. S doplňkem novirus jsem mimojiné spokojen, protože jsem zatím byl furt zdravý a hlavně plný energie. Snad pomohlo. Rád se také dozvím i něco od vás, co děláte pro imunitu.

František Malý
František Malý
 
Příspěvky: 1
Registrován: Pát 20. Srp 2021 14:08:01

Re: Celoroční podpora imunity

Odeslatod Venuše v Čtv 25. Lis 2021 11:06:04

Imunitu si celá rodina posilulujeme kouzelnými kapkami od Altaherby.
Venuše
 
Příspěvky: 5
Registrován: Sob 07. Dub 2018 17:21:10


Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.