Přípravek na hubnutí Lindaxa

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Přípravek na hubnutí Lindaxa

Odeslatod Markulka v Úte 18. Srp 2009 20:21:49

Ahoj Misutko,tak to je teda super,kolik už máš dole!!!To ti fakt závidím.Musí to být už hodně vidět,co?A jak se cítíš,když hupsneš na váhu a tam to začíná sedmičkou a nééé osmičkou....to musí být nádhera....Jak to vypadá s množstvím jídla,které za den sníš a cvičíš k tomu ještě?Já jím o dost míň,ale třeba dneska jsem si dala normálně večeři,což bych asi neměla,ale měla jsem na to chuť a protože jsem neobědvala,tak jsem si řekla,že se nic hrozného nestane...blbý,co.Jde mi to dost pomalu,ale jím teprve 12.tabletu,tak uvidím,co to hodí za měsíc.Ahoj a zase napiš papa
Markulka

Odeslatod misutka v Stř 19. Srp 2009 6:25:21

Ahoj Markulko,
to víš, že jsem ráda,že jsem se dostala pod 80kg,ikdyž jsem měla mezi 4. a 5. týdnem malinkou krizi, nic jsem neshodila,ba dokonce 0,5kg přibrala, ale začala jsem ještě brát antikoncepci, tak se možná hormony bouřily, nevím. Ale teď už je snad vše v normálu a budu se moc snažit dotáhnout to na 75kg. Můj den začíná v 6h, vstávám s malým, snídáme, já většinou jogurt - activia, banán,ten skoro každý den, kafíčko, no a někdy dojím ještě něco po cvrčkovi, ale jak kdy. Před obědem si dám nějakou zeleninu nebo ovoce, oběd, vařím každý den a většinou než uvařím, tak už jsem i napapkaná z toho, jak to zkouším :shock: , odpoledne něco uzobávám, ale snažím se nejíst nic moc kalorického, vypustila jsem úplně uzeniny a sladké?!,no minimálně, je skvělé, že po Lindaxe, člověk nato nemá ani chuť. No a večer si dám plátek tmavého pečiva, k tomu rajče, papriku, nebo teď v sezónu jím hodně meloun. Po 20 h usedám pravidelně na rotoped a 30 min šlapu, zatím jsem vynechala jen jednou. Ale musím se přiznat, že o víkendu je to horší, grilovačky, pivečko... :lol:, ale snažím se všeho málo a když tak bez pečiva jen se zeleninou. Jinak se cítím dobře, nějaké vedlejší účinky nepociťuji,možná ze začátku bušení srdíčka,ale teď v poho, jen mám pořád žízeň, ale to myslím, že každý. Tak se měj, držím palečky a zase písni.
misutka

Odeslatod Markulka v Čtv 20. Srp 2009 21:36:39

Ahoj Misutko,tak jsem se dneska vážila a mám o 3 kg míň :D :D :D Jsem moc ráda,že se to pohnulo.Zítra beru Lindu 2 týdny,to je dobrý,že jo.Celkově jím o dost méně,ale běžné věci.Necpu se teda sladkostmi,to ne,ale dám si oběd,který máme,normálně k snídani třeba koblihu,apod.Sním toho ale opravdu hodně málo,třeba dneska manžel uvařil guláš a k tomu kolínka,a já jsem snědla pidi porci a byla jsem plná.Na cvičení nemám čas,běhám kolem 20 ti měsíčních dvojčat,ale jak už jsem tady psala,jezdíme s dětmi na kole.Teď jak jsou vedra,tak jsme nebyli,ale o víkendu zase vyrazíme.Já toho moc neujedu,ale aspoň něco.Nakrmíme koně,projedeme se po okolí a je to fajn.Jo a nevečeřím,to vůbec nemám hlad.Tak jedině ta žízeň a větší pocení,jinak žádné problémy.Jsem o.k. :lol: :lol: :lol: Zase se ozvu,papa
Markulka

Odeslatod cvrk v Pát 21. Srp 2009 13:13:19

tak já píši lidaxu beru 13den kila pořád stejná ale centimetry jdou dolů.tak aspoň něco.jinak žízeň je šílená a pocení ani nemluvím.někdy je i bolest hlavy.ale dá se to vydržet.snad se to upraví.ještě 11 desítek a potom zkusím patnáctku.tak uvidíme zase napíši.
cvrk

Odeslatod Jája v Pon 24. Srp 2009 17:44:59

Mírnou nadváhu mám mnoho let, ale nikdy jsem to neřešila. Na preventivní prohlídce mi paní doktorka vždy řekne, že jsem v pořádku, ale že bych měla shodit 10 kg. Letos jsem jí řekla, ať mi tedy poradí. Předepsala mi Lindaxu. Brala jsem ji 3 měsíce - z 80 kg jsem zhubla 8 kg - teď jsem skoro měsíc bez Lindaxy a pořád mírně ubývám na váze. Nemám pocit hladu, jím málo a méně často. Jsem spokojená, sama bych to nedokázala.
Jája

Odeslatod Jája podruhé v Pon 24. Srp 2009 17:47:35

Ještě doplnění k předešlé zprávě. Vůbec žádné vedlejší účinky - problémy jsem neměla. Jen jsem ze začátku měla trochu zácpu, ale to řeším hrstí hrozinek na noc.
Jája podruhé

Odeslatod Markulka v Pon 24. Srp 2009 20:01:05

Ahoj Jájo,je to pěkný,za 3 měsíce 8 kg.To je můj sen,10 kg a nejlíp 15 .Tak doufám,že to taky zvládnu.Jinak jsem bez obtíží,už ani taková žízeň není a zácpu nemám,naopak chodím několikrát denně :oops: Ale furt lepší než ta zácpa :x papa
Markulka

Odeslatod madari v Úte 25. Srp 2009 14:56:54

ahoj, tak jsem dnes začala brát lindaxu 10 a doufám že to bude úspěšné, :roll: , mám173cm a 67kg ale břicho mám jak před porodem. :shock: jsem dva roky po porodu. nikdy jsem tolik nevážila ale po třicítce už mi to nejde dolu jako dřív s006 s006 hodně zdaru všem s005 :P :lol:
madari

Odeslatod cvrk v Čtv 27. Srp 2009 9:18:27

ahoj tak já se dnes vážila mám o dvě kg méně za 19 dní.není to moc ale aspon něco.na centymetry je to poznat více.možná se to ted rozjede.začala jsem trochu cvičit.nemám vůbec chut na jídlo ale snažím se zobat aspon něco málo.tak já se zase ozvu
cvrk

Odeslatod madari v Pát 28. Srp 2009 10:07:23

ahoj, tak já se cdítím velmi dobře, jen se potím, s003 ještě jsem se nevážila mám teprve čtrvtý den. každý den ale dělám 200lehsedů a obden rotoped :x ,nikdy jsem moc na sport nebyla, tak mě to nebaví ale co bych pro zhubnutí neudělala. :lol: , hodně úspěchů všem, držím palečky :D :lol: ;)
madari

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.