Přípravek na hubnutí Lindaxa

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Přípravek na hubnutí Lindaxa

Odeslatod Pavlína v Čtv 14. Srp 2008 8:43:39

Ahojky všem tak se ozívám jak jsem slíbila mám vybráno přesně jedno platíčko a mám dole 6kilo! :lol: myslím že to ted už zůstává na místě nevím taky nemám vůbec chut na sladké pokud se mám najíst tak se musím pomalu nutit! včera jsem si objednala jako dřív pizzu snědla jsem vždy jednu a půl a ted jsem snědla 2 kousky a dost! taky ted necvičím nechce se mi když to jde samo :mrgreen: zase písnu ahojky všem pavlína
Pavlína

Odeslatod Návštěvník v Čtv 14. Srp 2008 14:17:56

Holky, tak mám za sebou 27 dnů užívání Lindaxy a mám dole cca 3,5 kg. Omezuji se, sladké nejím vůbec. Kdysi jsem ujížděla na čokoládě, teď nic. Zatím to není nic moc. Doktorka mi říkala, že nemůžu chtít zázraky, že to půjde pomalu. Nechápu, proč zrovna mě. Známá ji užívala taky a zhubla za cca 4 měsíce 30 kg. Tak to mi nehrozí. Měřím 174 cm a vážím 86 kg. Po porodu se mě to drží, jako klíště, ach jo.
Návštěvník

Odeslatod Pavlína v Pon 25. Srp 2008 20:22:12

Ahojky proč ti jí nechce napsat, tak si jdi za gynekoložkou pavlína
Pavlína

Odeslatod libag v Stř 10. Zář 2008 0:41:54

Čauky lidičky,
už asi 14dní pročítám diskuzi na hubnoucí přípravek Lindaxa, už jsem to nevydržela, a zašla za svým lékařem a nechala si Lindaxu 10 předepsat, což se obešlo bez problémů a teď je vše na mě!!! ;)
Věřím, nebo spiš doufám, že budu jedna z těch šťastných co jim hubnutí jde dobře,(a všem gratuluji) a těm ostatním přeji hodně zdaru a pevnou vůli a chuť do nějakého toho sportu, což budu potřebovat i já sama. Jen mám na Vás dotaz,pilulku pojídáte po dánu na lačno, nebo v průběhu dne???? Díky moc za odpověď a v pondělí si jdu vyzvednou recept a začínám ;) s005 s004 Liba
libag

Odeslatod Pavlína v Sob 13. Zář 2008 9:39:05

hlásím se po návratu z nemocnice byla jsem se šž na radiojodu mám už 65kg :lol: když jsem tu začínala měla jsem 75-76 kg s006 a ted no krása :mrgreen: ale ted jí vysazuji tak na 14 dní myslím že to už půjde i bez ní v nemocnici jsem jí nebrala a to jsem tam byla 12 dní a nebrala jsem jí a ještě jsem zhubla tak mám radost všem vám přeji to samé krásné úbytky ahoj Pavlína s004
Pavlína

Odeslatod olča v Sob 13. Zář 2008 10:38:21

Ahoj všichni co se snažíte zhubnot.Taky jsem dlouho sváděla boj s dietami a marně asi jako každej z Vás.Hledala jsem na internetu všechno možný a kamarádka mi poradila ať si necham předepsat ADIPEX.Doktorka to samozřejmě hned zamítla a řekla mi co je to za svinstvo,doporučila mi LINDXU 15 a vysvětlila mi co a jak.Lindaxa je skvělá a jsem sní ohromě sokojená.Začala jsem jí brát v květnu a k dnešnímu dni jsem zhubla 16 kg,což si myslim,že je skvělý.Samozřejmě jsem k tomu dodržovala dietu a pohyb.Chce to jen mít vůli a potom to jde samo.Žádné vedlejší účinky jsem nepociťovala.Hned první týden jsem zhubla 5kg,ale potom to šlo už pomaleji.Ale jak jsem psala chce to vydržet a pak to jde,dá se to brát rok,tak jsem zvědavá,kolik se mi ještě podaří zhubnout.Můžu to všem vřele doporučit.Zatim ahoj
olča

Odeslatod Lekarnice Lucie v Ned 12. Říj 2008 14:55:56

Zdravím všechny, kteří si rádi vymějují své zkušenosti s hubnutím a přípravkem Lindaxa. Chtěla bych Vás ale všechny upozornit, že přípravek Lindaxa je POUZE NA LÉKAŘSKÝ PŘEDPIS takže nabídky a prodeje Lindaxy mimo lékárnu zde nebudou podporovány. Už jen z toho důvodu, že se tímto jednáním porušuje zákon, nehledě na to, že vy jako kupující, nemáte nikdy jistotu, CO jste vlastně koupili. Takže zajděte si raději pro recept, budete mít i jistotu, že užíváte přípravek správně a nehrozí vám nějáké potíže v podobě nežádoucích účinků. ;) :) S pozdravem lékárnice Lucie
Lekarnice Lucie
Administrátor

Odeslatod Pavlína v Ned 12. Říj 2008 18:20:47

Linda napsal:Už delší dobu se snažím zhubnout, ale marně. Máte někdo zkušenosti s přípravkem Lindaxa? Nebo s nějakým podobným?

já jsem zhubla na lindaxe dohromady během necelých 2 měsíců 12 kg!! :o ale na lindaxe 15 ahoj Pavlína
Pavlína

Odeslatod valimak v Čtv 23. Říj 2008 6:45:26

]Ahoj všichni co hubnete,
už dlouho pročítám diskuze o hubnutí a musím teda napsat,vážně závidím všem komu lékař předepsl prášky Lindaxa.
Já zkusila praktickýho ten mi řekl ať jsem ráda,při 174/73kg,opravdu nevím proč mám být ráda,no a ženký lékař,jestli chci mít snížený účinek antikoncepce,taže mám smůlu.Opravdu nevím jak se vám daří přesvědčit lékaře,aby napsal recept.Uvažuji o tom,že si ji objednám přez net ,jen nevím kam se obrátit,abych koupila dobře.Pokud má někdo zkušenost prosím dejte vědět. valimak @seznam.cz
Předem moc dík a krásný den.
valimak

Odeslatod Inko v Čtv 23. Říj 2008 8:36:23

Ahoj, já už jsem tady psala průběh mého hubnutí, během 3 měsíců necelých jsem zhodila 13 kg..co se týče těch příšpěvků ohledně toho, že Vám lékař nepředepíše Lindaxu, když vážíte např při 173 cm 73 kg, tak podle mě ten lékař dělá dobře a chrání tím Vaše zdraví..tyto léky jsou totiž pro lidi, kteří mají OPRAVDU už velkou nadváhu a obezitu, jako jsem třeba měla já, která jsem při 172 cm vážila 100 kg a díky tomu jsem se cítila velmi zle a měla jsem zdravotní problémy...Lindaxa a podobné prášky podle mě opravdu nejsou vhodné pro dívky/ženy, které mají normální váhu,nebo dvě tři kilča nadváhu,ale pro ty, které mají OPRAVDU problém..při přečtení vedlejších účinků a co všechno to může postihnout jsem do toho šla opravdu jen proto, že mi doktorka řekla, že mi metabolismus nefunguje už jak má a že mi to doporučuje jako startovní berličku, mít třeba 75 kg,nebo i 80 , tak do toho určitě nejdu...takže se opravdu nedivím, že při normální váze nebo lehké nadváze doktor léky nepředepíše..a na černo bych to být Váma nezoušela, nikdy nevíte, jakou s prominutím sračku Vám kdo prodá a až budete nemocné, tak je jak se říká pozdě bycha honit....ještě k příspěvku dívky, nebo ženy, která má při 173 cm 73 kg...index hmotnosti říká, že máte normální váhu, takže už proto podle mě doktor nepředepíše prášky určené k léčbě obezity..ale je pravda, že to je na lékařích,každý doktor je jiný, některý to napíše v poho,ale ti normální a podle mě rozumní ne..
Inko

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.