Přípravek na hubnutí Lindaxa

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Přípravek na hubnutí Lindaxa T8752

Odeslatod jola v Sob 12. Črc 2008 9:45:54

Ahoj, už skoro měsíc užívám Lindaxu a jsem maximálně spokojená.Dole mám už 4 kg bez problémů a to si dám i občas něco sladkého.Předepsala mi ji moje gynekoložka a to nemám ani velkou nadváhu.Potřebuji shodit tak 7 kg. Držím Vám všem palce, vím jaké to je,když to nejde a člověk se ve svém těle necítí.
jola

Re: Přípravek na hubnutí Lindaxa

Odeslatod Inko v Ned 13. Črc 2008 8:50:03

Ahoj...začla jsem bát LIndaxu před 4 dny.Jelikož jsem to různými dietami a experimenty za 10 let dotáhla z 60 na 100 kg při výšce 172 cm...Léta jsem říkala, že bych nikdy do ničeho takového nešla, mám problém už při polykání antikoncepce, prostě odpor k práškům,navíc jsem hodně citlivá,takže špatně snáším sebemenší nevolnosti,bolesti apod...Nakonec jsem se rozhodla vzhledem k problémům spojeným s nadváhou,vlastně už asi obezitou 1.stupně, že to vyzkouším, samozřejmě i s úpravou strav.návyků a uvidím,pokud by mii bylo hodně zle,okamžitě vysazuju..za ty 4 dny jsem zhubla 2 kg, jedla jsem 6x denně, hodně zeleninové saláty s jogurtem,nebo krabí salát se zeleninou po domácku,většinou jednu sladkost a normální jídlo co vařím pro rodinu v malém množství...takže zredukování jídla,ale bez hladovění...vedlejší účinek mám jediný a to zácpu,jinak spím jak bernardýn, žádné bolesti hlavy,ani nevolnosti...druhý den jsem měla sucho v ústech,ale pak už ani to ne..chtěla bych taky reagovat na odpověď,kde píše zdravotní sestřička..mi Lindaxa extrémně omezila chuť na sladké a částečně chuť k jídlu.To, že pořád toho ještě sním večer víc než ráno,nebo odpoledne je zlozvyk,který mi neodbourá Lindaxa,ale který si musím odbourat sama,ale díky Lindaxe už nevyžeru s prominutím ledničku..neříkám že je to všelék a taky nemůžu říct jestli funguje,pokud se člověk dál přejídá,ale pro mě je to pomocná berlička a ikdyž jsou to zatím jen dvě kila, tak věřím, že to půjde dál dolů..ale je fakt, že opravdu rapidně měním své stravovací návyky,takže třeba hubnu díky tomu,každopádně jestli mi k tomu pomůže jednoměsíční braní léků, už jako psychická berle,ikdyby nefungovaly přímo léky a já hubla díky stravě,tak za to děkuji... :)
Inko

Odeslatod Leňa v Čtv 17. Črc 2008 7:22:48

Ahoj všichni,
po porodu jsem poměrně nabrala a nedařilo se mi s váhou téměř hnout, přestože jsem jedla pouze do čtyř hodin a pravidelně cvičila, kamarádka mi doporučila Lindaxu, zhubla za 7 měsíců 15 kg a váhu si stále udržuje a moc jí to sluší :) . Já užívám Lindaxu od května a zatím jsem zhubla 6kg a cítím se opravdu dobře, sice občas hlavně v prvních týdnech jsem měla trochu zvýšený tlak a nechtělo se mi moc spát, ale jinak bylo vše v pořádku.Pohybu mám dost hlavně kolem malého dítěte.Mohu jen doporučit... s004
Leňa

Odeslatod KačKač v Stř 23. Črc 2008 21:46:34

Ahoj, užívám tablety Lindaxa 15 dva měsíce a prozatím jsem zhubla 8 kg. Mám to štěstí, že nemám s užíváním žádný problém. V minulosti jsem pila velké množství sladkých nápojů a díky těmto tabletám, jsem je odbourala. Nemám moc hlad, ale snažím se jíst pravidelně malé dávky jídla. Prokládám to hodně ovocem. Večer piju koktejly - johurt s čerstvým ovocem. Pohyb je taky důležitý. Držím všem palce, aby se vám taky podařilo dát dolů nějaké to kilo.
KačKač

Odeslatod Miltanek v Pon 04. Srp 2008 12:27:25

Zdravím všechny snažilky, už 2 týdny beru Lindaxu a mám dole zatím 1kg. Omezuji se v jídle, žádné sladké, malé porce co 3 hoďky.... Zdá se mi to docela málo. Co si o tom zkušenější uživatelé Lindaxy myslí?
Miltanek

Odeslatod Pavlína v Pát 08. Srp 2008 11:01:06

Ahoj jsem tu nová menuji se pavlína jsem po totální operaci odstranění štítné žlázy tak jsem nabrala 16kilo! za měsíc a něco! diety nepomáhají tak jsem si nechala v úterý 5.8 napsat od gynekologa lindaxu 15 a nelžu!!! mám dole za ty necelé 4 dny 4kila dole! jsem totálně blažená vůbec nemám hlad ani chutě a to jsem jedla jako slon nikdy jsem neměla dost prostě jsem jedla ž do odvalení od stolu! zatím jsem fakt moc nadšená a štastná že to tak funguje ahoj pavlína :o
Pavlína

Odeslatod Inko v Pon 11. Srp 2008 15:05:21

Ahoj všichni, psala jsem tu již jednou, že jsem začla brát Lindaxu 10 a že budu dávat vědět co a jak. Takže první dojmy asi jako Pavlína, po 4 dnech jsem měla sice dole 2 kg, ale za další dva dny další dvě...pak jsem ale měla dost blbý týden a váha stagnovala a pak to šlo pomaleji..po měsíci braní Lindaxy 10 mám prvních 7 kg dole. Dnes jsem byla u lékařky a nechala jsem si napsat Lindaxu 15, takže jsem zvědavá, jak to půjde dál. Nemám moc chuť na sladké ani na jídlo a když už jím, tak se snažím jíst zdravě a funguje to s005 ..takže teď jen čekám, jestli mi bude po té silnější Lindaxe nějak špatně nebo tak, s tou první jsem krom občasné zácpy a sucha v puse problém neměla...tak hodně zdaru, za čas se zase ozvu.. s004
Inko

Odeslatod marcela v Stř 13. Srp 2008 13:22:33

Miltanek napsal:Zdravím všechny snažilky, už 2 týdny beru Lindaxu a mám dole zatím 1kg. Omezuji se v jídle, žádné sladké, malé porce co 3 hoďky.... Zdá se mi to docela málo. Co si o tom zkušenější uživatelé Lindaxy myslí?

Inko napsal:Ahoj všichni, psala jsem tu již jednou, že jsem začla brát Lindaxu 10 a že budu dávat vědět co a jak. Takže první dojmy asi jako Pavlína, po 4 dnech jsem měla sice dole 2 kg, ale za další dva dny další dvě...pak jsem ale měla dost blbý týden a váha stagnovala a pak to šlo pomaleji..po měsíci braní Lindaxy 10 mám prvních 7 kg dole. Dnes jsem byla u lékařky a nechala jsem si napsat Lindaxu 15, takže jsem zvědavá, jak to půjde dál. Nemám moc chuť na sladké ani na jídlo a když už jím, tak se snažím jíst zdravě a funguje to s005 ..takže teď jen čekám, jestli mi bude po té silnější Lindaxe nějak špatně nebo tak, s tou první jsem krom občasné zácpy a sucha v puse problém neměla...tak hodně zdaru, za čas se zase ozvu.. s004

ZDRAVIM VSECHNY,BERU LINDAXU 15 MESIC A 6KG DOLE,ALE UDELALA SE MI VYRAZKA NA BRISE TAK NEVIM,ZDA TO MUZE BYT OD PRASKU,MA NEKDO S TIM ZKUSENOST????? :roll: :roll: :roll:
    marcela

Odeslatod Inko v Stř 13. Srp 2008 15:30:43

Ahoj Marcel, podle mě by to nemělo být z Lindaxy, to by se asi projevilo mnohem dříve a v nežádoucích účincích spojených s kůží je uvedeno jen pocení, já si myslím že to máš z něčeho jiného,ale zkus se zeptat kožařky..
    Inko

Odeslatod Příznivkyně Lindaxy v Stř 13. Srp 2008 20:16:50

Lidičky, vážně jsem nečekala že Lindaxa funguje tak perfektně!! Začala jsem brát Lindaxu 10 od 2.8.2008 a zatím mám dole 4kg. Ubrala jsem jídlo na poloviční porce a večeři omezila na 17 - 18 hod.Podotýkám že zatím necvičím. Žádné vedlejší účinky zatím nemám. Jen větší žízeň. Můj problém byl hlavně ve sladkém. Co beru Lindaxu nemám na sladké vůbec chuť! Mně jí předepsal můj gynekolog. Zkuste ji, stojí to za to!!!
    Příznivkyně Lindaxy

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.