Přípravek na hubnutí Lindaxa

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Přípravek na hubnutí Lindaxa

Odeslatod Návštěvník v Úte 16. Bře 2010 9:04:04

Zdravím všecny,já Lindaxu užívala 30dní a zhubla jsem 6kg.Ani jsem nevěřila že to opravdu funguje :P Teť ji už asi 3 týdny neužívám a váha se mi stále udržuje,samozřejmě se nepřejídám.
Návštěvník

Odeslatod Martin v Ned 04. Dub 2010 6:00:39

Pomozte mi prosím s vyplněním dotazníku, který je součástí mé diplomové práce o lázeňských službách. Potřebuji znát Váš názor. Předem Vám ďekuji. Stačí když kliknete na následujíci odkaz. Ještě jednou děkuji. Odkaz : http://vase-zkusenost-s-lazenskymi-sluzbami.vyplnto.cz/
Martin

Odeslatod Madu v Sob 10. Dub 2010 16:40:10

Je to učine dobra zkušenost nedá se sehnat už
Madu

Odeslatod Lucie v Pon 27. Zář 2010 21:28:25

Svobodka - vážená paní když o druhém nic nevíte tak prosím buďte tak laskavá a něšťourejte nos do věcí do kterých vám je ale absolutní kulový....
Nevíte o nikom ani píď a děláte tady chytrou? Nevíte že je někdotřeba nemocný a ty prášky jsou to jediné co mu pomohlo? třeba příklad já, já začala brát lindaxu protože při mých 163cm jsem vážila 93kg a během půl roku užívání bez jakékoliv námahy jelikož mám štítnou žlázu a jsem každý den tak utahaná že sotva uvařím a postarám se o malou dcerku a cvičit nemohu protože by to se mnou seklo jak mám vysoký tlak v mých 21 letech tak jsem zhubla 20kg je to asi 5 měsíců zpět a kg se nevrátily a je mi o moc lépe, můžu se normálně hýbat a dělat to co dřív skoro.....
Takže milá paní pořád si myslíte že jsme všichni tak blbí jak píšete? že sami moc dobře nevíme co je pro nás dobré a co ne? starejte se o sebe a nechte druhé být....pořád si budtet tvrdit a na diskuzních fórech psát z nudy takové trapárny a věci které lidi uráží? myslíte že každý člověk může cvičit ? myslím že o tom ale vůbec nic nevíte, jen se doma nudíte a nevíte v čem by jste se zase asi mohla šťourat a píšete nesmysly, takže vám tímto přeji pěkný den a nezlobte se že to píšu jak mi zobák narostl ale hodně mě to nasr.....

všem co jste jako já přeji moc štěstí a zdraví , úspěchů s hubnutím , Lucie
Lucie

Odeslatod libag v Úte 09. Lis 2010 22:30:35

Čauky všem,
nevíte prosím někdo, jak to s Lindaxou bude?.....byla stažena z trhu ale dle příspěvků má většína uživatelů dobré zkušenost a bez zdrav.komplikací.....Díky za info
libag

Odeslatod Marie v Sob 30. Črc 2011 12:00:38

Linda napsal:Už delší dobu se snažím zhubnout, ale marně. Máte někdo zkušenosti s přípravkem Lindaxa? Nebo s nějakým podobným?
Marie

Předchozí

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.