pomoc,bolesti zad.

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: pomoc,bolesti zad.

Odeslatod KláraB v Pon 25. Lis 2013 17:13:42

Ahoj, nečetla jsem všechny odpovědi, ale doporučuji zapracovat na zádovém svalstvu, posilování hodně pomůže a potom je dobré obrátit se na fyzioterapeuta. Klasická masáž možná pomůže, ale jen na určitou dobu. Já také mívám bolesti zad, ale poslední dobou mi hodně pomohlo fitko a potom docházím k fyzioterapeutce cca rok a půl, na poslední terapii mi záda zatejpovala a bylo, druhý den se mi opravdu ulevilo...:-) tak doufám že vám mé rady pomohou :-)
KláraB

Odeslatod karinka v Ned 08. Pro 2013 21:04:36

Velmi důležité je zdravé sezení. Určitě se nebojte utratit trošku větší peníze, protože zdraví máme jen jedno a je potřeba o něj důkladně pečovat. Zkuste na webovky www.zdrave-sezeni.cz a informujte se :)
karinka

Odeslatod gostep v Ned 01. Bře 2015 14:47:25

Prvotní příčinou bolesti zad je nerovnováha v pánevní oblasti, zapříčiněná posunem hlavice stehenní kosti v kyčelním kloubu.

Opticky se tato nerovnováha jeví jako rozdílná délka končetin. Praktickým projevem pak je rozdílné zatížení levé či pravé nohy, což přináší asymetrii pánve a asymetrii zatížení svalstva oblasti zad.
Touto poruchou trpí prakticky 99% populace.

Důsledkem bývají problémy bederní, hrudní a krční páteře, možnost vzniku skoliózy, výhřezu ploténky beder a v návaznosti další problematika, týkající se zatížení vnitřních orgánu z důvodu svalového napětí.

Masážně rehabilitační systém, který se důsledně zabývá rovnováhou těžiště - centra v souvislosti s pánví a kyčlemi, je právě Metoda Sajondži, v Evropě známá pod registrovanou známkou Yumeiho ®.
seitai.cz - Japonské masáže Brno
gostep

Odeslatod TerezZ v Úte 19. Kvě 2015 7:30:12

Dobrý den, mě pomohla od bolesti zad magnetoterapie, zdravotní pomůcky nakupuju tady - www.modom.cz. 100% mohu doporučit, cítím se mnohem lépe!
TerezZ

Odeslatod Sabbka v Stř 10. Čer 2015 22:18:33

Dobrý den, já mám doma půlroční holčičku a z toho, jak ji pořád zvedám a chovám, mně začínají hrozně bolet záda a s tím, jak přibírá, je to čím dál horší. Kamarádka mi doporučovala nějaký Cellion, že ho kupovala své mamince a že docela rychle ulevuje od bolesti, což by bylo hrozně fajn, ale já jsem o něčem takovém nikdy neslyšela. Nesetkali jste se s tím přístrojem náhodou někdo? Potřebovala bych víc zkušeností, abych si nekoupila něco, co třeba vůbec nezabírá. Předem díky!
Sabbka

Odeslatod GabrielaNak v Pon 15. Čer 2015 16:02:34

Dobry den, ja jsem Cellion kupovala taky pro maminku, protoze dela jako zdravotni sestricka a na bolesti zad hrozne trpi z toho, jak ty pacienty ruzne zveda a polohuje. Nejdriv si ho poridila nejaka jeji kolegyne a mama ho pak hrozne chtela taky. Ja jsem tomu teda vubec neverila, ale mamince pomaha a neda na neho dopustit. Takze jsem spokojena, ze kdyz ji ty zada boli moc, tak do sebe nemusi ladovat tolik tabletek a ma neco, co ji pomuze. Takze muzu doporucit.
GabrielaNak

Odeslatod Sabbka v Stř 17. Čer 2015 18:25:52

Dobrý den Gabrielo, moc děkuji za reakci. Mohla bych se Vás ještě zeptat, kde jste Cellion pořizovala? Kamarádka ho dostala od manžela a ten ho prý kupoval na nějakých internetových stránkách, ale už netuší kde. A já bych asi raději kamennou prodejnu, kvůli záruce a tak. Napadá mě, jestli by se nedal sehnat třeba v nějakých zdravotnických potřebách? Předem děkuji, hezký den!
Sabbka

Odeslatod GabrielaNak v Pon 22. Čer 2015 22:06:42

Sabbko, vubec nevim, ze by se Cellion dal nekde v kamenne prodejne sehnat. Ja ho kupovala taky na internetu, bezte na okamzitauleva.cz, ja ho nikde jinde zatim nevidela. Tak se mejte hezky a at zabere! Hezky den
GabrielaNak

Odeslatod pusinka6 v Sob 22. Srp 2015 21:34:38

Na veškeré potíže týkající se zad je skvělý Revitanerv Strong, je to novinka na trhu a je vážně skvělý. Užívám ho na doporučení neurologa teprve měsíc a vidím pozitivní změny.
pusinka6

Odeslatod Zdena24 v Pát 16. Říj 2015 10:41:00

Ahoj, vyzkoušej termální lehátko, já na to chodím na Prahu 1, V jámě 8, jsou tam předváděcí masáže zdarma, ale dá se i připlatit, mě to moc pomáhá..ale chce to vyzkoušet, tolika lidem jsem to říkala a nikdo mě nevyslyšel, škoda. Lehátko je na bázi tradiční medicíny, je to bomba!!!
Zdena24

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.