pomoc,bolesti zad.

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

pomoc,bolesti zad.

Odeslatod Miroslav. v Pát 07. Srp 2009 13:07:53

Zdravím,potřebuji pomoc.Mám neustálé bolesti zad, už pár let,byl jsem naCT, kde diagnostikovali herniaci ploténky,jinak mám artrozu druhého stupně, v kyčelním kloubu cystu 2,5 krát1,5cm,denodeně beru prášky na bolest, Nimesil, ibalgin,jednu dobu tralgit, nevím co mám dělat je to hodně omezující bolest, chuze atd,skoušel jsem masáže atd, efekt dobrý nicméně na chvíli, je mi37let, pokud mi muže někdo pomoct tak napište díky Mirek.
Miroslav.

Re: pomoc,bolesti zad.

Odeslatod ploim v Sob 23. Led 2010 16:00:38

Mám artrozu kyčlí 3.stupně.Je mi 43l.Ty problémy znám.Používám na to FLAMEXIN.Hodně to pomáhá.Nejlíp na noc.Dobrej je COXTRAL.
ploim

Odeslatod Maruška Bauerová v Pát 30. Črc 2010 1:06:45

Když jsem byla na operaci s kolenem, měla jsme ho dlouho potom oteklé, nehojilo se to, ke všem analgetikům mi doporučila ortopedka ještě preparát na posílení imunity a aby nebolely klouby, jmenuje se to curenzym, mně to teda zabralo a taky chodím plavat.
Maruška Bauerová

Odeslatod Katka v Ned 21. Lis 2010 21:28:21

Pozor, výše zmíněný doplněk jídla Crenzym je veliký podvod a předražené. Snaží se parazitovat na léku Wobenzym, který můžu doporučit. Ale žádný lékař Vám ten doplněk nedoporučí.
K.
Katka

Odeslatod if54 v Stř 29. Pro 2010 14:56:14

Měla jsem problémy s krční páteří deset let a tři roky mě každé ráno bolela bedra. Po deseti letech na ibalginu jsem začala brát přírodní minerály. Jedná se čistě o přírodní produkt a jeho užíváním jsem se zbavila bolesti jak krční páteře, beder tak i migrén.
if54

Odeslatod Návštěvník v Stř 06. Dub 2011 18:59:21

Ak je ta bolest naozaj silna, odporucil by som nejake opiove anlgetyka - oxycodon, dolocodon, morfin, atd. Inak aj dyclobene by mohlo pomoct.
Návštěvník

Iplikátor účinně odstraňuje bolest

Odeslatod Iplikátor v Čtv 15. Pro 2011 17:58:13

Při bolesti nebo stuhlosti zad doporučuji použít Iplikátor Kuzněcova. Mám s ním více než desetiletou zkušenost a opravdu dokáže zázraky. Princip fuknce je velmi jednoduchý, ale jeho účinnost překvapivě vysoká. Iplikátor plní přísné požadavky směrnice 93/42/EHS Rady Evropských společenství pro zdravotní prostředky a je tedy lékaři uznán jako léčebný prostředek. Pokud byste chtěli vědet více navštivte stránky http://akumatka.cz/. Pevná a zdravá záda přeje Honza.
Iplikátor

pomoc

Odeslatod evule v Čtv 02. Úno 2012 13:17:47

zdravim,pročítám si tady tak vaše potíže, možná bych vám mohla pomoct, stačí když napíšete co vás trápí na mail radyprozdravi@email.cz :)
evule

Odeslatod tanami v Čtv 13. Pro 2012 16:18:49

Myslím, že většina bolestí zad v dnbešní době (vyjma nějakých poúrazových nebo v těhotenství a tak) je daná životosprávou. Taky mě bolívaly záda, začal jsem víc cvičit, zdravě jíst, pravidelně spát a postupem času se to dalo celkem do kupy. Záda mě občas zabolí, ale oproti tomu, co bylo dřív, je to boží! A když náhodou není, řeším to aulinem (gelem).
tanami

Odeslatod Chiropraktik v Čtv 07. Bře 2013 21:53:40

http://www.chiropraktik-brno.eu/
Chiropraktik

Další

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.