Antikoncepce a chuť na sex

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Antikoncepce a chuť na sex

Odeslatod nachala v Pon 06. Čer 2011 7:46:03

MÁTE ŠPATNOU ZKUŠENOST S ANTIKONCEPCÍ DEPOPROVERA? PROSÍM NAPIŠTE MI NA MAIL nachala@seznam.cz
nachala

Odeslatod terezka v Čtv 22. Zář 2011 11:33:03

O antikoncepci také na facebooku
http://www.facebook.com/#!/pages/Nezobu-nejsem-tvoje-pipka/157255474363275
terezka

Odeslatod Evča v Pon 24. Říj 2011 15:25:54

Po porodu a bohužel i po šestinedělí jsem stále cítila silnou nechuť, nechtěla jsem ani aby se mě manžel dotýkal... Nevím jestli to bylo antikoncepcí... Začla jsem brát jinou než předtím. Nakonec jsem na doporučení lékařky zkusila ArginMax pro ženy. Rozhodně se to zlepšilo a po pár týdnech se všechno vrátilo do normálu. Takže můžete vyzkoušet.
Evča

Odeslatod Dana v Úte 14. Úno 2012 17:35:15

Já to měla přesně takové, ne-li horší...ani mužský mi nic neříkali:-(
Dana

Odeslatod irena100 v Stř 14. Bře 2012 12:57:07

Evča napsal:Po porodu a bohužel i po šestinedělí jsem stále cítila silnou nechuť, nechtěla jsem ani aby se mě manžel dotýkal... Nevím jestli to bylo antikoncepcí... Začla jsem brát jinou než předtím. Nakonec jsem na doporučení lékařky zkusila ArginMax pro ženy. Rozhodně se to zlepšilo a po pár týdnech se všechno vrátilo do normálu. Takže můžete vyzkoušet.

Ahoj Evi, zkusila jsem ten arginmax, jak jsi ho tady doporučila. Musím s tebou naprosto souhlasit. Užívám ho už třetí měsíc a jsem s tím velmi spokojená. Děkuji
irena100

Odeslatod Evička v Úte 07. Srp 2012 14:17:32

Ahoj, beru antikoncepci už víc než 10 let a ze své zkušenosti můžu potvrdit, že mi chuť na SEX ubírala. Přítel byl z mé nechuti k sexu velmi podrážděný. Jednou mi kamarádka poradila ať vyzkouším přípravek Arginmax pro ženy na zlepšení sexuální touhy a ono se to vyplatilo. Dnes mám období že nevím kdy přestat..
Evička

Odeslatod nikuse789 v Čtv 27. Zář 2012 11:37:06

Holky děkuji za tip. Arginmax užívám několik týdnů a změnu rozhodně vnímám. Jsem mnohem víc sexuálně naladěná než dřív a baví mě v posteli opět experimentovat.
nikuse789

Odeslatod verča 87 v Ned 11. Lis 2012 20:27:34

dobrý večer, jsem s přítelem 5 let, nebydlíme spolem, vidáme se o víkendu (stavíme). Beru antikoncepci 11 let. Vůbec nemám chuť na sex a cokoliv kolem. Přítele mám moc ráda, a chci mu vyhovět, ale nejde mi to se "nutit" do sexu. Pak se semnou nebaví a akorát jsou zbytečné hádky. Jednou jsem vysadila HA, ale začala jsem mít nepravidelnou menstruaci, šílený bolesti v břiše a totální výkyvy nálad. Spíš negativní nálady. Četla jsem něco o přípravku Arginmax pro ženy. Chci se zeptat, jestli mohu tento přípravek brát společně s HA. Jestli se to nemůže nějak ovlivnovat. Děkuji za případně odpovědi.
verča 87

Odeslatod Zuzik v Pát 30. Lis 2012 9:17:58

Jsem půl roku po porodu a ještě jsme se s manželem nemilovali. Hrozně mě to trápí, ale chuť na sex jako by se vypařila. Neustále hledám jen výmluvy, aby k tomu nemuselo dojít. Poradtě mi co s tím….
Zuzik

Předchozí

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.