Antikoncepce a chuť na sex

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Antikoncepce a chuť na sex

Odeslatod Lenkapls v Pon 31. Bře 2008 10:21:42

Je mi 28 let a po 4leté pauze jsem začala brát opět antikoncepci. I když jsem s partnerem ve všech směrech spokojená a můj intimní život byl donedávna bezproblémový, teď když jsem začala brát prášky, chuť na milování zmizela. Přítel to celkem špatně nese, myslí si, že je na vině on. Nevím jestli je to možné, ale já to vidím tak, že to způsobily ty prášky. Je to možné???
Lenkapls

Re: Antikoncepce a chuť na sex

Odeslatod Lenička v Úte 01. Dub 2008 22:33:54

Kód: Vybrat vše
Měla bys vždy nejdříve zvážit, zda nejsou na vině jiné faktory – partner, citové rozpoložení, stres nebo jiné psychické a vztahové problémy. Má-li žena při užívání antikoncepce neodvratitelný dojem snížení libida, nabízí se změna preparátu.

A jakou antikoncepci užíváš?
Lenička

Odeslatod Květa v Pát 11. Dub 2008 11:10:43

Já to mám právě naopak, co ji beru, jsem jak utržená z řetězu. Předtím, jsem měla obavy abych neotěhotněla. Teď jsem se teprve pořádně uvolnila a užívám si. ;)
Květa

Odeslatod Evita v Stř 30. Dub 2008 17:08:55

Možná to nebude práškama, já mám někdy období, kdy nemám chuť na sex i několik měsíců. A nemá to žádný racionální důvod. Prostě to tak je. Pak jsou zase měsíce, kdy je to přesně naopak. Třeba jsi zrovna v útlumu, :lol: :lol: :lol:.
Evita

Odeslatod MarsyA v Pát 03. Dub 2009 1:41:12

No ja mam prave ted obdobi s tim ze mam pritele a vubec nemam chut na sex a kdyz uz tak mi to neni vubec prijemne, je mi teprv 19 tak si tak nejak rikam jestli nejsem nejaka divna.. docela z toho ma depky.. nevim...
MarsyA

Odeslatod arty v Stř 08. Dub 2009 12:09:57

To je zcela normální a stává se to, u někoho prostě tahle HA působí. Mám stejný problém a řešila jsem ho i s gynekologem a ten mi řekl, že se s tím nedá nic dělat pouze prášky vysadit ;)
arty

Odeslatod clubbin v Čtv 04. Čer 2009 19:15:11

Ahojte,antikoncepci sice neberu ale několik let sem jí brala.Měla sem spoustu prášků a za sebe můžu říct že chut´na sex mi nebrala.Nechápu jaká účinná látka v antikoncepčních tabletkách způsobuje nechut´k milování?Možná by pomohlo vyměnit partnera,chápu že po několika letech a někdy i měsících je ten sex nudnej a že se vám do něj nechce.A to že někdo nemá chutˇna sex nˇákou dobu,to trocha znám-na vině je spousta faktorů,stres,změna práce,zimní období atd ale jakmile nastane jaro tak se mi hormony vesele bouří:o)
clubbin

Odeslatod k*i*r*k*é v Stř 06. Led 2010 16:44:20

Ahoj Děvčata :) jak sleduju s chutí na sex na tom nejsem o nic víc než-li vy.Antikoncepci beru 9 let. Neskutečně mi pomohla s menstruač. bolestmi a vším neříjemným kolem....Ale chuť na sex??? tu taky nějak extra nemívám.....ale pokud ji dostanu tk nejsem k udržení a můžu pořád a stále...
Asik to bude tou antikou, protože mám kamarádku, ta ji začala brát po prvním dítěti, dřív byla neustále nadržená, a teď prostě nic.... Snad se to časem zlepší. ;) ;)
k*i*r*k*é

Odeslatod Návštěvník v Čtv 30. Zář 2010 3:46:45

Dobrý den, já beru Artizii a vše je naprosto ok, i co se sexu týče. Doporučuji.
Návštěvník

Odeslatod power1984 v Pon 18. Dub 2011 23:11:31

Máte někdo prosím zkušenosti s Dienille?
power1984

Další

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.