Roup dětský

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Roup dětský

Odeslatod Anna v Stř 05. Srp 2009 0:03:57

penbene je už podle názvu penicilinové antibiotikum a na roupy (pokud se nejedná o nějaký nový technologický výzkum) nefunguje ani vzdáleně....jedná se asi o omyl, nečetl to třeba lékárník špatně, třeba místo Pyrvinium, které se na roupa používá? zeptejte se Vašeho lékaře. :geek:
Anna

Odeslatod rada v Čtv 08. Říj 2009 15:09:00

já jsem se červů zbavila bez návštěvy lékaře takto: načetla jsem info o životním cyklu roupů z lékařských materiálů - vyvíjejí se 2-3 týdny a vajíčka mohou dlouho přežívat na vzduchu, atd... postupovala jsem tedy tak, že první den jsem si dala 2 hrnky čaje z listu senny, což je silné projímadlo. ráno pak jsem si dala několik stroužků česneku do okurkového salátu s jogurtem (bylo to strašné, na zvracení, ale vydržela jsem). a začala jsem na radu jednoho čtenáře na fóru pít denně aspoň půl litru kefíru nebo acidofilního mléka a snídat jogurt. pokaždé, když je to možné použiju bidet, třeba i 10x denně. 2x denně měním spodní prádlo. ovoce a zeleninu nemeju v obyčejné vodě, ale vždycky je spařím vařící vodo z konvice (protože prý na ovoci jsou dost často vajíčka).dneska je to 11. den od "projímání". první dva dny byly více méně normální, červi teda přežili projímadlo i česnek. třetí den byly obtíže výrazně mírnější. od čtvrtého dne se neobjevil ani jeden červ. věřím, že když budu v konzumaci mléčných výrobků intenzivně pokračovat min. ty tři týdny a dodržovat ostatní opatření, už se to nevrátí :-)
rada

Odeslatod Návštěvník v Ned 06. Pro 2009 14:43:21

Jija napsal:Ahoj.Mám již několik let záchodové prkénko s funkcí bidetu, které po použití záchoda umyje zadek, takže o nedostečné hygieně u mně nemůže být řeč. Dítě se u nás nevyskytuje žádné. Přesto se u mně vyskytli roupi a současně i hemeroidy. Vyléčila jsem oboje asi za 1 měsíc ! důsledným dodržováním postupu a použitím přípravků doporučených Dědkem kořenářem za zlomek ceny výše zmíněných zahraničních preparátů. Je to postup poněkud pracnější, než polykání prášků, ale zato účinný. s005 s005 Doporučuji nalistovat jeho stránky a ve vyhledávači zadat Roup dětský.

Ahoj!
asi jsem trochu nechápavý. Nevím na jaké stránky mám vyhledat, abych si rady dědka kořenáře přečetl. Pokud to není problém, nasměruj mě prosím a kdyžtak pošli na j-vacek@volny.cz
DÍKY MOC! Jarda
Návštěvník

Odeslatod kojot v Čtv 28. Led 2010 9:42:16

kup si česnek debile to pomáhá s007
kojot

Odeslatod česnečka v Čtv 28. Led 2010 9:50:02

česnek na to roupy??.. deláte si srandu to bude pálit..ne?:D a jako já bych si doprdele nikdy nenacpala česnek... täkže bych byla ráda kdybste sem takové kraviny milý kojote nepsal.. DEKUJI paní česneková
česnečka

Odeslatod :o( v Stř 10. Úno 2010 16:07:35

Ahoj já mám taky roup dětský a jsem z toho velice nešťastná nevim co s tim poradíte mi?
:o(

Odeslatod Jirik v Ned 28. Bře 2010 19:41:21

caute prosím poradte mi jestli pujdu k lekari a on se mi podiva na zadek nebo ne..kdyz mam ten roup detsky....diky moc jiricek
Jirik

Odeslatod balcavla@seznam.cz v Čtv 15. Dub 2010 13:12:41

Ahoj, kluk byl na diagnostice na přístroji Oberon, byla mu nalezena velká invaze helmintů,tj.roupů.Na předpis je nejlepší Vermox, pak Astomin od Diochi a protiparazitální kapičková kůra od Naděje.Vladka
balcavla@seznam.cz

Odeslatod ... v Sob 17. Dub 2010 10:08:25

dobrý den, prosím vás poraďte mi k lékaři se mi jít moc nechce :oops: a taky sem měla cca měsíc roupy nedalo se to vůbec vydržet a najednou ´byli pryč nevím jak se to stalo ale trochu sem zvýšila hygienu a někdy sem si dala česnečku a tak a po dvou měsících se vrátili i s trochu průjmem vůbec nevím co mám dělat možná to bude tím že buď hodně jím sladké nebo někdy si koušu nehty . :cry: :cry: :cry:
předem děkuji za rady
prosiiim poraďte
...

Odeslatod Shazia v Pát 02. Črc 2010 22:39:12

Česnek na odstranění roupa dětského nepomáhá, ten jen snižuje jejich množství ve stolici. Co naopak jejich množství zvyšuje, je konzumace sladkého, protože roup metabolizuje cukry ze střevní sliznice. Tablety, které spolknete, červům, kteří jsou živí ve stádiu dospělce zamení v metabolizování cukrů, tudíž po pár dnech chcípnou hlady a vycestují střevem do kanalizace. Ty, co jsou ve stadiu vajíček, ale přežijí, proto je potřeba celou kůru opakovat po dvou týdnech, a pak pro jistotu ještě jednou. tak se zbavíte všech parazitů ve střevě. utírání zadku ani bidet ani klistýr atak dále ničemu nepomůže, to byste se museli sprchovat až do žaludku. A v žaludku se vajíčka stejně zapouzdří, aby byly chráněny před kyselinami, které se tam vyskytují, takže ničím, co si budete strkat do zadku si nepomůžete. Jediná pomoc je pomoc orální, tzn. tablety. Roup dětský je nemoc nemytých rukou, zrovna tak jako např. žloutenka, takže stačí, aby si někdo někde podrbal zadek, nebo sáhnul třeba na pískovišti na něco, kde vajíčka roupů jsou, pak si neumyl ruce a sáhl na vás, nebo vám podal ruku, mobil, botu, noviny, či cokoliv jiného. Pokud si pak tou rukou sáhnete k ústům, je hotovo. Čím víc si budete mít ruce, tím víc omezíte riziko nákazy. Mytí zadku je nanic - myslím co se prevence týká, jinak je to samozřejmě taky k něčemu, že... :D
Shazia

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.