Roup dětský

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Roup dětský

Odeslatod dajena@seznam.cz v Úte 29. Črc 2008 7:30:41

EK napsal:Pokud potrebujete s cimkoliv poradit, ci prokonzultovat, napiste mi na eva.jm@seznam.cz, rada s Vama vse proberu a doporucim potrebne.

Ahoj Evi,prosímtě potřebuju poradit jak na roupy.Dík Dajena
dajena@seznam.cz

Odeslatod dajena v Pát 01. Srp 2008 18:56:41

dajena@seznam.cz napsal:
EK napsal:Pokud potrebujete s cimkoliv poradit, ci prokonzultovat, napiste mi na eva.jm@seznam.cz, rada s Vama vse proberu a doporucim potrebne.

Ahoj Evi,prosímtě potřebuju poradit jak na roupy.Dík Dajena
dajena

Odeslatod chris.n v Ned 17. Srp 2008 18:25:04

Jija napsal:Ahoj.Mám již několik let záchodové prkénko s funkcí bidetu, které po použití záchoda umyje zadek, takže o nedostečné hygieně u mně nemůže být řeč. Dítě se u nás nevyskytuje žádné. Přesto se u mně vyskytli roupi a současně i hemeroidy. Vyléčila jsem oboje asi za 1 měsíc ! důsledným dodržováním postupu a použitím přípravků doporučených Dědkem kořenářem za zlomek ceny výše zmíněných zahraničních preparátů. Je to postup poněkud pracnější, než polykání prášků, ale zato účinný. s005 s005 Doporučuji nalistovat jeho stránky a ve vyhledávači zadat Roup dětský.

chtěla jsem se zeptat, co to bylo za přípravky, jelikož jsem zkoušela jít na ty stránky co doporučujete, zadat roup dětský, ale nic mi to nevyhledalo.
Ráda bych se dozvedela neco od vás, jelikoz je mi velmi trapné, jít s tímto problémem za svým ošetřujícím lékařem.
Předem děkuji
chris.n

Odeslatod maetes v Pát 22. Srp 2008 9:12:57

ahoj uz mam roupy asi 3 tyden skousim to lecit cesnekem ale nejak to nepomaha jako zmeny urcite sou ale nevim mam jit na stredni skolu ale tam potrebuju novy zdravotni prukaz a ja se prave proto bojim jit k lekari nevim co se stane kdyz budu mit lekazsky prukaz v neporadku prosim odepistemi.....
maetes

Odeslatod Lekarnice Lucie v Pát 22. Srp 2008 11:00:22

Pěkný den všem, rozhodně bych se nebála jít s tímto problémem ke svému praktickému lékař, i když chápu, že je to celkem citlivá záležitost :oops: . U lékaři si vyzvednete recept na přípravek Vermox v tabletách, který zabírá velmi dobře. Stačí vzít jednu tabletu jednorázově a poté po 2-4týdnech zase jednu na zničení zárodků. A je po problému. :P
Takže odhoďte ostych a hurááá k lékaři s005
Lekarnice Lucie
Administrátor

Odeslatod katka P v Úte 26. Srp 2008 21:08:52

Myslim že je to zcela normální..ale strašně lehce se dá nakazit roupem..stačí si dojít například nikde jinde než doma na záchod :/Vermox opravdu pomáhá
katka P

Odeslatod xmajki v Čtv 28. Srp 2008 22:09:08

Ja je mam taky asi teprve 2 dnem ale bojim se a nevim co mam delat muzou byt i nejake komplikace?? a co pomaha krome leku ?? to ze mam roupy me zase tak nestve ze me svedi pr*** :D :P :)
xmajki

Odeslatod Návštěvník v Ned 22. Úno 2009 20:40:41

ahojda..furt se snažim jít od roupa pryč!!moje děti už ho několikrát měli... furt jím řikam at se poradne vytirají zadek... jedno obdobi to bylo opravdu hrozné..děti ho meli snad 15x do roka... dokonce sme jím s manzelem jednu dobu kontrolovali jesi si opravdu poradne utreli zadek.. :oops: je to sice asik divné..ae.. proto abych sme se ho už konečně zbavili sme dělali opravdu vše.. :!: ted sme už dlouhé období..(mno musíme to zaklepat) nic neměli... dofam že už od nas dá rure pryč!!! bylo to opravdu moc náročná..byli sme napokrajích sil..ae tedkom už to je v poho.. takže cajk... dekujeme za vsechno.. moc ste mě i manzelovi a hlavne dětem pomohli.. :mrgreen: joker :D :) ;)
Návštěvník

Odeslatod Anna v Úte 23. Čer 2009 22:02:36

Zadek si utírat nemusíte, to není důležité....důležité je po vytření zadku si OKAMŽTĚ a pořádně umýt ruce a dezinfikovat kliky a vodovodní baterie...přečtěte si vývojový cyklus roupa, chytrolíni...A.
Anna

Odeslatod Dvorakova v Sob 01. Srp 2009 16:07:37

Mohla bych se zeptat, lékař mi předepsal na odstranění roupa dětského Penbene 1500 000. Ale v příbalovém letáku se nepíše že by přímo na to ten lék byl. Je tam vyjmenováno vše od zánětu středního ucha až k zánětu ledvin ale o roupovy dětském se nic nepíše. Znáte někdo ten lék?
Dvorakova

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.