Roup dětský

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Roup dětský

Odeslatod Karel v Ned 30. Bře 2008 18:52:46

Dobrý den,
již třetí rok trpím na roup dětský. Užíval jsem Pyrvinium, ale po 2-3 měsících se červíčci opět vrátí. Opravdu si nevím rady. Jeto nepříjemné, co vám mám vykládat. :oops: Poradíte mi někdo?
Karel

Re: Roup dětský

Odeslatod čistotný v Stř 02. Dub 2008 7:53:57

;) si umývej pořádně kaďáček, to dá rozum, přece :D
čistotný

Odeslatod Pája v Čtv 03. Dub 2008 16:21:36

A v lékárně se na to nedá nic koupit????? :geek:
Pája

Odeslatod L. v Stř 30. Dub 2008 17:08:12

Pán čistotný je Vůl. Vim jak je to nepříjemné. Dcera to chytla ve školce a poté celá rodina. Brali jsme: "Pyrvinium se používá k léčbě infekce roupem dětským (enterobiosa) u dospělých, mladistvých i dětí", akorát že není k dostání, tzn, asi to není jen tak vyjímečný problém, ti červíčci. Čistota je samozřejmě důležitá, ale i kdyby jsme si zadečky vydrhli na krev, večer stejně mršky vylezly. :twisted:
L.

Odeslatod Lucík v Pát 09. Kvě 2008 20:46:54

Pyrvinium, podle mych poslednich info, ukoncilo vyrobu, coz znamena, ze uz nebude. Nic volne prodejneho neznam.... :roll: Doktori pisou Vermox, coz jsou tabletky, uziva se jedna a pak za ctrnact dni dalsi, tuším...
Lucík

Odeslatod vany v Pon 26. Kvě 2008 16:48:16

Ahoj, mam ho taky! Koupila jsem si Pyrcon v Nemecku. Kdyz to vypocitas, tak ti to vyjde na pekne penize. 25ml stoji 13 euro, a clovek potrebuje na 10 kg vahy 5 ml Pyrconu. Nehlede na to, ze si to po ctyrech tydnech musim zopakovat. Lekarnice mi rekla, ze musim veskere lozni pradlo na 90 stupnu vyprat, spodni pradlo aby se nasrazilo, mohu nejdrive dat do obalu a do mrazaku, kazde rano si osprachovat anus, a kdyz mas partnera tak ten by Pyrcon mel uzivat prophylakticky. Nekteri znami mi poradili uzivat kysane zeli, cesnek a karotku.
Vany :o
vany

Odeslatod EK v Sob 31. Kvě 2008 10:38:18

Pokud potrebujete s cimkoliv poradit, ci prokonzultovat, napiste mi na eva.jm@seznam.cz, rada s Vama vse proberu a doporucim potrebne.
EK

Odeslatod Návštěvník v Pát 18. Črc 2008 8:32:18

Zdravím,
jen chci napsat, jak jsem toho zbavil. Vzhledem k aktivnímu sportování jsem si začal dělat koktejly tvaroh+jogurt+mléko, užívám 1x denně a zjistil jsem, že roupy zmizely. Jestli jim vadí ta syrovátka...nevím, ale u mě to funguje.
Návštěvník

Odeslatod kicsi v Pát 18. Črc 2008 19:37:40

ahojky, je mito trapne, ale taky jsem se nakazila. Uzivala jsem Pantelmin ktery je dostupny jen v Rakousku. Brala jsem to tri dny rano vecer a po 2 a 4 tydnech zopakovala. Bohuzel ty mrsky porad mam. nevim si rady
kicsi

Odeslatod Jija v Pon 21. Črc 2008 2:15:21

Ahoj.Mám již několik let záchodové prkénko s funkcí bidetu, které po použití záchoda umyje zadek, takže o nedostečné hygieně u mně nemůže být řeč. Dítě se u nás nevyskytuje žádné. Přesto se u mně vyskytli roupi a současně i hemeroidy. Vyléčila jsem oboje asi za 1 měsíc ! důsledným dodržováním postupu a použitím přípravků doporučených Dědkem kořenářem za zlomek ceny výše zmíněných zahraničních preparátů. Je to postup poněkud pracnější, než polykání prášků, ale zato účinný. s005 s005 Doporučuji nalistovat jeho stránky a ve vyhledávači zadat Roup dětský.
Jija

Další

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.