Mastné vlasy

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Mastné vlasy

Odeslatod Dasenaa v Pát 22. Čer 2018 22:08:52

Dobrý den, chtěla bych se zeptat a poprosit o radu. Poslední dobou se mi totiž hrozně mastí vlasy. 2 dny ještě ujdou, 3. den už hrůza a přitom dřív jsem si mohla vlasy mýt klidně až den 4. a pořád byly relativně ok. Zkusila jsem už snad vše, co se dá na mastné vlasy sehnat v drogerii, ale bez výsledku a co se dražších přípravků týče, tak jsem zkoušela 2 nějaké šampony od známé a taky nic moc, takže už opravdu nevím, co s tím. Němáte někdo nějakou radu?
Dasenaa

Re: Mastné vlasy

Odeslatod Sabbka v Sob 23. Čer 2018 22:02:57

Dobrý den, já jsem to vloni měla docela podobně a určitě vám doporučuji poradit se s odborníky, já osobně vyzkoušela snad všechno možné na mastné vlasy, ale skoro nic nepomohlo. Upřímně si teď, když na to koukám zpětne, myslím, že bych se z toho nikdy nevysekala úplně, kdyby mi na vyšetření nezjistili příčinu padání a neporadili mi, co a jak dál.
Sabbka

Odeslatod Dasenaa v Ned 24. Čer 2018 22:25:08

Ano ano, nad doktory jsem už také přemýšlela, akorát tím, že z nich mám už od malička celkem respekt, tak se mi nikam moc nechtělo a pořád jsem se snažila najít nějaký jiný způsob, jak z tohohle mého vlasového kolotoče ven.Navíc ani stejně nevím, kde by mi s vlasy mohli pomoct, když pravidělně chodím jen k zubaři a praktickému a ti mi asi vlasy nezachrání... Můžu se tedy prosím zeptat, kde vzali vás? Moc by mi to pomohlo...
Dasenaa

Odeslatod Sabbka v Pon 25. Čer 2018 19:13:28

Určitě, ale to samozřejmě záleží na tom, odkud jste - já jsem z Prahy a o klinikách v jiných městech tím pádem nevím...pokud ale Prahu nemáte daleko, tak můžu nejvíc doporučit kliniku Clinical hair & health, já tam byla vloni a s péčí jsem opravdu nad míru spokojená, moc mi tam pomohli - po vyšetření jsem chodila nějakou dobu ještě na kontroly a teď s odstupem času můžu opravdu říct, že jsem s mými vlasy spokojená jako snad nikdy.
Sabbka

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.