Hubnutí - cvičení, jídelníček, doplňky

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Hubnutí - cvičení, jídelníček, doplňky

Odeslatod KamilaQ v Pon 30. Bře 2015 9:40:10

Zdravím, rozhodla jsem se, že půjdu do sebe a začnu plnit své novoroční předsevzetí, i když se čtvrtletním odstupem s002 . Rozhodla jsem se zhubnout. Zvolila jsem kombinaci kondičního cvičení a jídelníčku (nebudu ho zde rozepisovat, ale kdyby někdo chtěl, určitě jej pošlu do zpráv) založeného hlavně na rybách, zelenině, kuřecím, ovoci atp.

Popravdě, rádá bych svoje snažení podpořila nějakými potravinovými doplňky. Vím, že co se týče potravinových doplňků, existuje na trhu nepřeberné množství nefunkčních věcí. Ráda bych se zeptala Vás zde, zda-li nemáte nějakou pozitivní zkušenost s funkčními preparáty? Doporučte! Děkuji moc :)
KamilaQ

Re: Hubnutí - cvičení, jídelníček, doplňky

Odeslatod petraukulele v Stř 15. Dub 2015 10:25:54

Za prvé držím palce ať vydržíš a chválím, že ses do toho pustila i s tím odstupem joker chtěla jsem ti tu už napsat, co využívám já, ale nenapíšu :) s těmi potravinovými doplňky je to takové ošemetné a spíše než značku bych ti doporučila, ať si o tom promluvíš s někým, kdo tomu rozumí, např nutriční poradce...sice si složení doplňku můžeš přečíst i na krabičce, ale pro koho se hodí a pro koho ne, to tam nenajdeš a každý organismus je jiný joker
petraukulele

Odeslatod Petra2nova v Pon 13. Črc 2015 17:14:35

Ahoj! Za mě určitě doporučím nějaký protein, který má nízký obsah sacharidů. To jsou proteiny, které se zařazují do redukčních diet. Potom bych určitě doporučila spalovač, který musí být termogenní. Konkrétně je to Grenade black ops. Za mě je skvělý fitko: https://www.facebook.com/ZONE4YOU?fref=ts :)
Petra2nova

Odeslatod Petra2nova v Čtv 23. Črc 2015 10:44:35

petraukulele napsal:Za prvé držím palce ať vydržíš a chválím, že ses do toho pustila i s tím odstupem joker chtěla jsem ti tu už napsat, co využívám já, ale nenapíšu :) s těmi potravinovými doplňky je to takové ošemetné a spíše než značku bych ti doporučila, ať si o tom promluvíš s někým, kdo tomu rozumí, např nutriční poradce...sice si složení doplňku můžeš přečíst i na krabičce, ale pro koho se hodí a pro koho ne, to tam nenajdeš a každý organismus je jiný joker

Ahoj, to je jasný. Musíš se zeptat nějakého poradce, nebo mi semka napište vzkaz holky a já vám poradím. Dva roky chodím pravidelně do fitka zone4you a snažím se zabívat se zdravou stravou.. Tak vám můžu klidně poradit, když budete chtít.
Petra2nova

Odeslatod Erika v Stř 19. Srp 2015 8:11:30

Já zkouším cvičení s Jillian Michaels http://kralovstvizen.cz/chcete-zhubnout-staci-30-minut-denne/ . dočetla jsem se na internetu, že je to dobré.tak uvidím
Erika

Odeslatod sarkanova3333 v Pon 24. Srp 2015 14:42:59

ahoj podivej se na profidoplnkystravy a tam maji dobe veci na hubnuti :) ja vyzkousela Chitosan a dobry pomohlo mi to i se zazivacimi problemy a citim se lepe :D
sarkanova3333

Odeslatod Erika v Úte 26. Led 2016 10:36:21

Můj syn trpí malou nadváhou a chtěla bych s tím něco už dělat. Doktorka mi doporučila, že mu mám nechat udělat jídelníček. Shodou náhod jsem na internetu našla, že naše pojistovna ministerstva vnitra prispívá. Nevíte, jak to chodí? musím vyplnit nějaké papíry?
Erika

Odeslatod yvonne v Čtv 24. Lis 2016 17:28:01

Já bych všem doporučila TRX popruhy, ty jsou nadoma, dáte je všude a člověk si na tom procvičí NAPROSTO vše, co může. Je to na bambilión cviků a nikdy se nebudete nudit :D Já jsem nechtěla kupovat originál za několik táců, tak jsem koupila tento: https://www.healthlife.cz/produkt/zjednodusene-trx-zavesny-posilovaci-system/ a mám ho už rok a pořád drží. :)
yvonne

Odeslatod IVule v Čtv 24. Lis 2016 17:36:59

Ahoj, já mám zase zkušenosti s expandéry, ty jsou hlavně i velmi levné. Mám už je poměrně dlouho, na zpevnění je to výborné, ale radila bych to kombinovat ještě s nějakým jiným cvičením,nejlépe s během.
IVule

Odeslatod Roxana v Stř 07. Pro 2016 15:29:35

Ahoj jaké máte zkušenosti s doplňky stravy?
Roxana

Další

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.