Atopický ekzém.

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Atopický ekzém.

Odeslatod marunka v Čtv 13. Bře 2014 9:36:08

Dobrý den, chtěla jsem se podělit se všemi koho trápí atopický ekzém o přírodní kosmetice Tepezcohuite strom kůže, je to čistá přírodní kosmetika a moc mi při potížích s ekzemem pomohla, posílám odkaz ,kde se můžete dovědět více. M.
www.tepezcohuite.cz/zdraviakrasa
marunka

Re: Atopický ekzém.

Odeslatod vlasta v Stř 30. Dub 2014 12:46:40

Ahojky mě velice pomohla OK Omega+ www.zdravipokapkach vlastulda@gmail.com PORADENSTVÍ ZDARMA nezávislý poradce 03-012831
vlasta

Odeslatod saskia v Ned 25. Kvě 2014 7:42:01

Dobrý den, dceři hodně pomohla ajurvédská medicína, nejen na ekzémy, ale hodně se zlepšila i pylová alergie, za tři týdny asi o 80%. Dříve bez prášku nemohla vyjít ven.Ajurvéda v kombinaci terapií a ajurvédských doplnků stravy + domácí mazání ajurvédské kosmetiky.
Princip je ten, že se čistí tělo, posiluje se imunita, zlepší se mnoho zdravotních problémů můžete se podívat na stránky známé, kterou navštěvujeme.www ajurveda-terapie.cz. S pozdravem Saskie
saskia

Odeslatod Vladimír v Pát 02. Bře 2018 8:23:28

Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie, vyvolávající autoimunitní reakce našeho těla, projevující se navenek různými příznaky včetně nepříjemných ekzémů. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám ekzém vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kontakt 608 155 338.
Vladimír

Odeslatod radiradi v Čtv 24. Kvě 2018 20:59:01

Já zas teda nedám dopustit na protopan,který mi doporučila dlouholetá kamarádka, která tím trpí od mala a jsem spokojena :)
radiradi

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.