Trvalé zdraví

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Trvalé zdraví

Odeslatod Berta v Ned 27. Dub 2014 9:06:50

Dominika0123 napsal:
dexter napsal:Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s léky, doplňky či "elixíry", které by podle všeho měli vést k trvalému zdraví. Slyšel jsem, že existuje i nějaká látka, která by toho měla u člověka dosáhnout. Máte s tím někdo zkušenost? Díky moc za odpovědi

Já jsem se nakonec dopracovala k Wobenzymu, což je lék v lékárnách k dostání bez předpisu a funguje na enzymatické bázi. Dříve jsem hodně trpěla na angíny a vůbec na různé záněty v těle, v dětství jsem prý také bývala často nemocná, takže můj imunitní systém očividně nebyl nic moc. Enzymová léčba mi pomohla uvést organismus do správného chodu. Je důležité brát na vědomí, že problémy s imunitním systémem mohou mít různé příčiny, já jsem věděla přesně odkud vítr vane a proto také jsem mohla nasadit adekvátní léčbu. Přítelkyně bývala často nemocná, nevěděla z čeho to může mít a nakonec se ukázalo, že je slabým alergikem.

Dobrý den, jestli jsem kdy byla s nějakým lékem spokojená, tak je to právě Wobenzym. Podobně jako Dominika jsem často trpěla na záněty, konkrétně gynekologické záněty a měla jsem to spojené se špatným imunitním systémem. Wobenzym jsem užívala cca tři roky a to vždy 3 měsíce v roce (nejčastěji na podzim). Musím zaklepat, že nyní nemám téměř žádné problémy. Snažím se sportovat a jíst co nejméně masa a naopak hodně čerstvé zeleniny a ovoce.
Berta

Odeslatod jkladno v Pon 28. Dub 2014 18:56:27

Ahojky, trápila mě bolest kloubů a ačkoliv jsem skeptik vůči doplňků stravy děti mě donutily tím, že jsem jako dárek dostala COLAFIT a musím říct, že teda fakt mám dojem, že funguje. Bolest je mnohem menší a já jsem moc spokojená.
jkladno

Odeslatod velrybka v Čtv 24. Bře 2016 13:49:50

trvalé zdraví je asi utopie... chce to zdravou stravu a cvičení a nestresování... to se těžko dodržuje. Ale se dají doporučit nějaká potravinové doplnky a užívat je na pročištění organismu. Ja používám na pročištění jater 2x ročně Lipovitan S, obsahuje hodně silymarinu. Pak probiotika pro zdravá střeva. A snažím se si tělo nehuntovat svinstvy.
velrybka

Odeslatod Erika v Úte 18. Říj 2016 11:53:54

já spoléhám hlavne na bylinky a poslední dobou mi chutná kustovnice, která je moc zdravá a obsahuje mineraly a vitaminy ve velkém ;-)
Erika

Odeslatod GabrielaNak v Úte 19. Zář 2017 13:23:33

čau lidi, já jsem více méně proti veškerým zázračným doplňkům stravy. Ano kustovnici, nebo nějaký bylinky - tedy to, co má přírodní základ, proč ne, ale stejně si myslím, že všechno je o jídle a pohybu. Cpeme do sebe takový hnusy a pak se všichni divíme, že jsme nemocní. Já se snažím dodržovat alespoň nějak tokový zdravý životní styl, chodím cvičit a do sauny, nepřejídám se a snažím si vybírat zdravější jídla (čokoládou ale taky neopovrhuju) :) Nemocná jsem nebyla už 7 let, pokud nepočítám rýmu, když jsem se nachladila na horách...
GabrielaNak

Odeslatod Mirkova v Pon 25. Zář 2017 13:08:27

Přesně tak, hýbat se, jíst s rozumem a sauna taky super věc! :) Já si občas přidám céčko (hlavně na podzim a na jaře, jinak se taky ničím nedopuju :)
Mirkova

Předchozí

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.