Trvalé zdraví

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Trvalé zdraví

Odeslatod dexter v Úte 18. Říj 2011 17:35:40

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s léky, doplňky či "elixíry", které by podle všeho měli vést k trvalému zdraví. Slyšel jsem, že existuje i nějaká látka, která by toho měla u člověka dosáhnout. Máte s tím někdo zkušenost? Díky moc za odpovědi
dexter

Re: Trvalé zdraví

Odeslatod dexter v Pon 31. Říj 2011 17:20:42

Opravdu se k tomu nechcete nikdo vyjádřit?
dexter

Odeslatod Kokuš v Stř 13. Bře 2013 20:41:54

Já za sebe doporučuji elixír zvaný biopron 9 - jediný přípravek, po kterým sem fakt viděla zlepšení...
Kokuš

Odeslatod Kerry v Pát 19. Dub 2013 17:20:14

Já dřív používala vitamíny cetebe, hlívu ústřičnou, ale teď už delší dobu beru taky biopron devítku a jsem spokojená s biopronem nejvíc. Asi jediné vitamíny, u kterých vidím zlepšení na svém zdraví..
Kerry

Odeslatod Peťaa v Úte 30. Dub 2013 11:54:33

Ahoj, fakt je na to ten biopron tak dobrý??Myslela jsem, že je jenom na posilnění imunity.Co se u tebe díky biopronu konkrétně změnilo, pokud to není tajné :)¨
Já bych taky chtěla něco, konkrétně já se cítím pořád unavená...a to mi přijde, že jím relativně zdravě, mám pravidelný pohyb a každý den spím tak 8 hodin. Nevím, co by za tím mohlo být
Peťaa

Odeslatod vaclavzer v Stř 05. Úno 2014 18:57:11

Bojím se, že trvalé zdraví ti nejlíp zajistí správná životospráva a také trochu štěstí. Ale třeba se pletu ;)
Přečti si jak zhubnout na http://www.zjistijakzhubnout.cz/
vaclavzer

Odeslatod Polu v Úte 11. Úno 2014 12:38:07

vaclavzer napsal:Bojím se, že trvalé zdraví ti nejlíp zajistí správná životospráva a také trochu štěstí. Ale třeba se pletu ;)

Jj, souhlasím :)
Já můžu doporučit i chození do sauny. Chodím pravidelně a cítím se fajn. Dá se i dohledat, jaké účinky má sauna na lidský organismus.
Polu

Odeslatod Polu v Pát 14. Úno 2014 11:43:29

Polu napsal:
vaclavzer napsal:Bojím se, že trvalé zdraví ti nejlíp zajistí správná životospráva a také trochu štěstí. Ale třeba se pletu ;)

Jj, souhlasím :)
Já můžu doporučit i chození do sauny. Chodím pravidelně a cítím se fajn. Dá se i dohledat, jaké účinky má sauna na lidský organismus.

Tady jsem dohledala 2 zajímavé články ohledně saunování účinku na lidský organismus:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Sauna
http://www.sauny-vital.cz/cz/poradenstvi/infrasauny/infrasauna-ocima-lekaru/
Polu

Odeslatod Dominika0123 v Úte 25. Úno 2014 7:45:55

dexter napsal:Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenost s léky, doplňky či "elixíry", které by podle všeho měli vést k trvalému zdraví. Slyšel jsem, že existuje i nějaká látka, která by toho měla u člověka dosáhnout. Máte s tím někdo zkušenost? Díky moc za odpovědi

Já jsem se nakonec dopracovala k Wobenzymu, což je lék v lékárnách k dostání bez předpisu a funguje na enzymatické bázi. Dříve jsem hodně trpěla na angíny a vůbec na různé záněty v těle, v dětství jsem prý také bývala často nemocná, takže můj imunitní systém očividně nebyl nic moc. Enzymová léčba mi pomohla uvést organismus do správného chodu. Je důležité brát na vědomí, že problémy s imunitním systémem mohou mít různé příčiny, já jsem věděla přesně odkud vítr vane a proto také jsem mohla nasadit adekvátní léčbu. Přítelkyně bývala často nemocná, nevěděla z čeho to může mít a nakonec se ukázalo, že je slabým alergikem.
Dominika0123

Odeslatod Mert v Pát 07. Bře 2014 13:57:21

Vřele všem doporučuji tyhle stránky:) Já sám jsem členem a dozvěděl jsem se tam spoustu věcí:)))
www.zakladycelostnihozdravi.cz?a_box=hc5yx3zx
Mert

Další

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.