Jak zhubnout

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Jak zhubnout

Odeslatod honey v Čtv 26. Kvě 2011 8:28:42

Dobrý den, zkoušel jste někdo hubnout s alli? Dostala jsem to balení od mámy. Jaké máte zkušenosti? Kolik jste shodili? Děkuju za všechny odpovědi.
honey

Re: Jak zhubnout

Odeslatod Anča v Sob 28. Kvě 2011 22:45:09

ahoj, alli jsem si vyzkoušela sama na sobě a byla jsem spokojená. pomohlo od těch kil, co jsem nabrala.už mám další balení a chci ještě něco zhubnout, abych se dostala na tu svoji váhu, co chci:)
Anča

Odeslatod evaka v Ned 12. Čer 2011 17:01:53

ahoj, taky mám zkušenost s alli a dobrou. a naučila jsem pár nových věcí:) třeba že je důležité sledovat, kolik má co tuků a nejen energie a taky víc vařím se zeleninou. jo a cvičení je lepší, když tam člověk není sám:)
evaka

Odeslatod Miriam v Pát 09. Zář 2011 10:43:07

Jedna moje kamarádka mě při hubnutí navedla na dodržování pitného režimu... Vzhledem k tomu, že jsem do té doby moc nepila, byl to horor. Obzvlášť po tom, co mi můj akční přítel zavezl půlku chodby neperlivou Aquilou a já jsem se nemohla při obouvání téměř hnout. Nakonec sem z toho alě měla radost, protože mi vody přišly chuťově dobré a hubnutí se začalo dostavovat, samozřejmě i při dodržování nějakého toho pohybu a vyvážené stravy... Takže vřele doporučuji...já bez "Aquilky" nedám ani ránu :-)
Miriam

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.