ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Odeslatod Regi v Pát 06. Kvě 2011 16:09:27

Ja mam ATOPICKÝ EKZÉM od 6 let.Jednou to mam dobré po druhé hrozné.K tomu mam alergie.Ted se mi bjevili pupínky a ty jsem si rozškrabala. :cry:
mám docela strach.
Regi

Odeslatod Jeník v Pát 01. Črc 2011 2:51:08

Lék na ekzém!!!
Ahoj všem, 14 let jsem trpěl atopickým ekzémem. Nemusím všem říkat co jsem všechno prožil a kolik doktorů a léčitelů vystřídal. Jeden chlapík mi pak řekl, ať nejím kuřecí maso, uzeniny, mléčné výrobky, kávu, oříšky. Že to zmizí a už se to neobjeví. Slíbil jsem si že pokud to pomůže, podělím se o své zkušennosti s ostatními. Už půl roku mám pokoj, to jsem ještě nezažil. Domnívám se, že navzdory názorů lékařů (obchodních zástupců farmaceutických společností) je ekzém vnitřní problém těla a metabolismu jednotlivých látek (alergie??) Pokud Vám nepomůže to co mě, zkuste vynechat jiné potraviny-experimentujte. Je to uvnitř a kůže je jen projev. Hledejte uvnitř těla..Přeji Vám všem hodně zdaru a doufám, že jsem pomohl spoustě lidí tak, jako mě ten chlapík..
Jeník

Odeslatod Dave v Pon 11. Črc 2011 20:11:03

Dobrý večer, také bojeme s ekzémem u 5 měsíčního chlapečka a zatím bez úspěchu. Budu rád za každou informaci, pomoc, zkušenosti s přípravky atd. Můj email: hitmanpop@seznam.cz
Dave

ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Odeslatod excuse_me v Pát 05. Srp 2011 8:44:26

Dobrý den,

líbí se mi to, co ve svém článku uvádíte. Má přítelkyně trpí už více než 50 let atopickým ekzém od narození a neví, jak se ho zbavit. Tvrdí, že genetické výzkumy potvrdily, že se atopický ekzém nedá vyléčit, protože když je v buňkách vrozená informace o disharmonii buněk, které způsobují zdravotní problémy (tzv. spouštěče nemocí), alergie. Před pár lety se dostala do kontaktu s vakcínou, která jí atopického ekzému na určitý čas zcela zbavila (měla pokoj na 3 až 4 roky). Bohužel vakcína byla ztažena a přestala se vyrábět, což způsobilo, že se jí problémy s atopickým ekzémem vrátily. Přesto jsem si jistý a myslím si, že jí je pomoci a proto budu rád, když mi dáte na Vás kontakt (email či mobil (příp. obojí). Dáme hlavy dohromady a určitě na něco přijdeme. Budu rád, když se mi ozvete. Můj email je excuse_me@seznam.cz .

S pozdravem

Vojta
excuse_me

ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE (od Jeníka)

Odeslatod Návštěvník v Pát 05. Srp 2011 8:48:05

Ta odpověď z 5. srpna 2011 byla určena Vám p. Jeníku, což předpokládám, že jste určitě poznal (jen pro pořádek a klid na duši, že nedojde k možnému nepochopení). :o)
Návštěvník

ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE (od Magdalény)

Odeslatod Návštěvník v Úte 06. Zář 2011 16:44:39

Dobrý den,

líbí se mi to, co ve svém článku uvádíte. Má přítelkyně trpí už více než 50 let atopickým ekzém od narození a neví, jak se ho zbavit. Tvrdí, že genetické výzkumy potvrdily, že se atopický ekzém nedá vyléčit, protože když je v buňkách vrozená informace o disharmonii buněk, které způsobují zdravotní problémy (tzv. spouštěče nemocí), alergie. Před pár lety se dostala do kontaktu s vakcínou, která jí atopického ekzému na určitý čas zcela zbavila (měla pokoj na 3 až 4 roky). Bohužel vakcína byla ztažena a přestala se vyrábět, což způsobilo, že se jí problémy s atopickým ekzémem vrátily. Přesto jsem si jistý a myslím si, že jí je pomoci a proto budu rád, když mi dáte na Vás kontakt (email či mobil (příp. obojí). Můj email je excuse_me@seznam.cz .

S pozdravem

Vojta
Návštěvník

ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Odeslatod Jitka v Sob 01. Říj 2011 13:21:33

AHOJ VŠICHNI.. PÍŠU VELKÝMA PÍSMENAMA ABY STE TENHLE PŘÍSPĚVEK VŠICHNI ZAREGISTROVALI . . JE TO ZHRUBA DVA ROKY,CO SE MI JEN TAK Z NIČEHO NIC OBJEVIL EKZÉM A TO V MÝCH 19TI LETECH. POSTUPNĚ SE TO ZHORŠOVALO DO NÚSNOSNÝ MÍRY .VYPADALO TO JAKO SPÁLA,KOPŘÍVKA A BŮH VÍ CO VŠECHNO. . MĚLA SEM DOSLOVA HODINOVÝ ZÁCHVATÝ SVĚDĚNÍ,O VŠECH OMEZENÍCH S TIM SPOJENÝCH NEMUSIM ANI MLUVIT..SAMOSŘEJMĚ DOKTOR NAD TIM SKORO MÁVNUL RUKOU A ŘEK ŽE TO JE PROSTĚ DĚDIČNÝ.. MRZÍ MĚ,ŽE VÁM TAKOVOU LEŽ DOKTOŘI LŽOU A LŽOU,JE TO JEN ZÁMINKA PRO TO,ŽE TO NEUMÍ VYLÉČIT.DOKTOR TO PROSTĚ NEVYLÉČÍ ANI KDYBY SE NA HLAVU POSTAVIL. ŘEŠÍ PROJEVY NÉ PŘÍČINY. TAKŽE VY SE BUDETE MAZAT UTLUMÍTE SICE PROJEV NA KŮŽI ALE NEOVLIVNÍTE TIM ANI MALINKO TO,CO EKZÉM V TĚLE ZPŮSOUJE A VYVOLÁVÁ.JEN UPOZORNIM,ŽE NEDĚLAM NIKOMU REKLAMU.. PÍŠU ZDE PROTO,ŽE SEM NYNÍ PO NECELYM ROCE LÉČENÍ VYLÉČENÁ.JE NEUĚVŘITELNĚ PŘENÁDHERNEJ POCIT,POZOROVAT SVOJÍ KŮŽI JAK SE LÉČÍ JAK JE TOHO MÍN A MÍN,JAK SE MÍN A MÍN ŠKRÁBU A JAK SEM KRÁSNĚJŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ.A TO DÍKY JEDNÝ SKVĚLÝ PANI KTERÝ BYCH NEJRADŠI SNESLA MODRÝ Z NEBE.DOKÁŽU O NÍ ŘÍCT ŽE JÍ MILUJU,PROTOŽE CO ONA PRO MĚ UDĚLALA TO SE NEDÁ SLOVY POOPSAT.CHCI VÁM TIMHLE DOPISEM ŘÍCT,ABY STE SE PŘESTALI TRÁPIT S DOKTORAMA PROTOŽE VÁM STEJNĚ NIKDY NEPOMŮŽOU.JE TO OTÁZKA VNITŘNÍHO TĚLA,DUŠE A PSYCHYKY.POPSALA BYCH VÁM TO TADY ALE TO BY SME TU BYLI DLOUHO.LÉČILA MĚ PROSTĚ ALTERNATIVNÍ METODOU.NEZÁLEŽÍ JESTLI TOMU NĚKDO VĚŘÍ NEBO NE. PROSTĚ V ŽIVOTĚ SEM SE CHOVALA TAK,CO MUJ EKZÉM ZPŮSOBILO.LAIK TO NEPOCHOPÍ,ALE JE TO TAK.VYLÉČILA MĚ A JÁ JÍ ZA TO MILUJU.KDYBY STE S NĚKDO CHTĚL ZEPTAT NA NĚJAK OTÁZKU STAČÍ NAPSAT lovelygirll2@seznam.cz CHCI VÁM POCMOT.
Jitka

Odeslatod josefFL v Pon 21. Kvě 2012 12:54:27

Spoustu zajímavých informací, které mě pomohli, když jsem se dozvěděl, že jsem alergik...pro začátečníky doporučuji přečíst http://www.oalergii.cz
josefFL

Odeslatod andulka.25 v Ned 27. Kvě 2012 20:08:50

Topický ekzém i alergie se musí řešit uvnitř těla . Je fajn ekzémy promazávat různými mastičkami , ale to se jen promazává pokožka ..sice ekzém třeba na nějakou dobu zmizí , ale zase se opět objeví .

Sama jsem měla atopický ekzém 9 let a alergii na kovy od nějakých 8 let . Nikdy mě na to pořádně nic nezabralo abych se to zbavila na pořád.

Až co jsem našla 100% bylinné produkty , u kterých jsem váhala ,ale nakonec zkusila a jsem bez ekzému i alergie ...užívám je už jen preventivně a budou to dva roky co se mě ekzém ztratil a už neobjevil a ani alergie se mi zatím nijak neprojevila.

Nechci tu psát jména produktů nevím jestli se to může kvůli reklamě ....ale kdyby to někoho zajímalo víc ..ráda poradím .

vavrinova.anna@seznam.cz
andulka.25

Odeslatod martinaradova v Pon 28. Kvě 2012 7:57:48

Měli jsme podobné problémy a hodně nám pomohla aloe vera (pozor, ale je spousta výrobců, několik z nich jsme vyzkoušeli a byly to šmejdy), až jsme narazili na firmu (nebudu sem psát název, pokud chcete napište martina.radova@gmail.com), která skutečně má úžasné výrobky a pomáhají, dám za ně ruku do ohně s004 , vřele doporučuji opravdu všem
martinaradova

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.