ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Odeslatod Endy v Sob 07. Srp 2010 22:21:40

Jen se chci podelit o alergii a castecnem ekzemu.Prisel jsem na jedny stranky,kde se nabizi nejake krystalky -piti na ruzne problemy.sice jsem tomu neveril,ale uz mi nebavilo stale kupovat ruzne masticky a byt porad zapatlany aniz to pomahalo.No a tak jsem to zkusil.Limonada mi chutna tak,ze jsem prestal kupovat vody v krame. Ekzem jiz nemam a alergii na kravske mleko mi uz nedela problem.Pokud nekdo bude chtit,muzete se na to kouknout,jsou to fakt zajimave stranky.Jo a take je dobre si sehnat masticku z konopi,ale domaci,ne technickou,pomaha tez.
www.lecivka-rybka-mb.nespamuj.cz
Endy

Odeslatod Endy v Sob 07. Srp 2010 22:42:02

Omlouvam se za chybnou informaci je to spravne www.lecivka-rybka-mb.nespamuj.cz :!:
Endy

Odeslatod nadamelo@seznam.cz v Pát 24. Zář 2010 4:53:46

Orea.Jineka napsal:Ahoj Jarčo.Mám dvouměsíčního chlapečka a má ekzém po celém tělíčku. Mohla by jsi mi prosím poradit?? Děkuji Katka.

Ahojky Katko,ma dcerka od narozeni trpi atopickym ekzemem take.Vyzkousela jsem cokoliv,ale zabralo to jen na chvili.Ted je dcerce uz skoro 1rok a 9mesicu a zacla jsem ji lecit pripravky prirodnimi a mala se o dost zlepsila,verim,ze se toho zbavi uplne po zkusenostech jinych maminek,Budes-li chtit nejak poradit tak se na me obrat.Spozdravem Nada.
nadamelo@seznam.cz

Odeslatod Ilona v Čtv 30. Zář 2010 14:51:36

Dcera má problémy s dýchacími cestami v podstatě už odmalička. V šesti letech přišli lékaři na důvod opakovaných zánětů průdušek, kdy diagnostikovali astma. Před dvěma roky nám doktorka předepsala Wobenzym na podporu imunitního systému. Astmatických záchvatů je co do počtu méňě a jsou slabší. Samozřejmě užívá další léky, wobenzym je pro ní pouze podpůrnou léčbou.
Ilona

Odeslatod Magdaléna v Úte 26. Říj 2010 8:01:28

Dobrý den,
manžel trpěl dlouhou dobu na alergie ( pyl, roztoče, senná rýma...). U něj to bylo způsobeno vytržením krčních mandlí, tím pádem se mu rapidně snížila imunita. Dlouhou dobu užíval různá antialergika, až mu jeden imunolog poradil, ať zkusí tří měsíční kůru Wobenzymem a pokud bude cítit zlepšení, ať ho užívá dál. Opravdu se mu to zlepšilo. Dnes ho užívá pátým rokem a výsledek je ten, že alergie ho potká zřídka.
Jinak na kožní problémy jsou výborné přípravky z konopí, jak zde už bylo řečeno. Kamarádka si konopnou mastí mazala obličej, trpěla ošklivým akné a teď je v pohodě.
Magdaléna

Odeslatod Monča v Pát 03. Pro 2010 7:08:28

Dobrý večer,můj syn trpěl na atopický ekzém od narození,mastičky co jsme měli předepsané od doktorky byli k ničemu nic nepomohlo.Pak mi přišel pod ruce dá se říct,že zázračný gelík a máme po ekzému.Kdo by měl zájem o radu ráda se podělím.Monika
Monča

Odeslatod PetraSm v Stř 09. Bře 2011 12:23:52

Monča napsal:Dobrý večer,můj syn trpěl na atopický ekzém od narození,mastičky co jsme měli předepsané od doktorky byli k ničemu nic nepomohlo.Pak mi přišel pod ruce dá se říct,že zázračný gelík a máme po ekzému.Kdo by měl zájem o radu ráda se podělím.Monika

Dobry den, Moniko, byla bych rada za vase rady a typy jak na ekzem. Mame ctyrmesicniho chlapecka a zaciname s ekzemem bojovat. Nechtela bych, aby mu doktorka dala kortikoidy. Moc vam dekuji. Petra
PetraSm

Odeslatod peteska v Stř 06. Dub 2011 19:07:45

ahojky , mě atopák trápil od 12 let, pak mi pomohlo moře, ale na noze fleky zůstaly do mých 30 let. U doktorů jsem byla jen pokusnej kráslík a nic z toho, měla jsem mast, vodičku, já nevim co všechno . pak jsem dala na radu kamarádky že jí pomohla přírodní metoda.Začala jsem užívat OK omegu vnitřně i zevně a střídala s ok faktor base a za 4,5 měsíce jsem měla pokoj. Beru sem tm preventivně a ekzém se nevrátil je to rok. Pak se mi osypal i můj 5 letý syn a ani jsem s ním na kožní nešla, začala mazat stejnými produkty a u něj to trvalo asi 5 měsíců. petravondrakova@seznam.cz, 776 756 615
peteska

Odeslatod bastieva v Pát 15. Dub 2011 10:10:02

Dobrý den,

chtěla bych blížší informace o gelíku. Mám 2,5 letého syna a už od 3 měsíců bojujem s atopickým ekzmem.
sejkorova.eva@seznam.cz
Děkuji Eva
bastieva

Odeslatod bastieva v Pát 15. Dub 2011 10:31:08

Dobrý den,

scháním taky homeopata pro syna, ale vyskoušela bych spíš v okolí bydliště/ hradec králové/,můžete mi jenom napsat názvy Homeopatik co Vám doporučil dr. Matyáš na atopický ekzém. Mám 2,5 letého syna , který od 3 měsíců trpí ekzémem. Vyskoušela jsem spousu mastiček, ječmeň od Green Ways a bez výraznejšího zlepšení.

Děkuji Eva Sejkorová sejkorova.eva@seznam.cz
bastieva

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.