ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Odeslatod Zvědavka v Ned 31. Srp 2008 15:20:24

Dobrý den, manžel trpí velmi těžkou formou atopického exému spojeného s astmatem, který je v začátcích a zároveň má alergie snad na všechny trávy a pyly a roztoče co jsou..dcerka tuhle dispozici zdědilo po něm, ale exém je většinu času skrytý, nemáme s tím problém, jen když někdy sní více čokolády nebo něčeho s kakaem..má ale potravinové alergie, ostatní pylové alergi apod se jí vyhýbají ztím. Velice ráda bych vyzkoušela něco, co by manželovi mohlo pomoci, ale doufám, že to snad není jen nějaká levná propagační reklama na cosi, co je předražené a výsledek je vidět akorát v peněžence... :cry:
Zvědavka

Odeslatod Orea.Jineka v Pát 06. Bře 2009 2:20:51

Ahoj Jarčo.Mám dvouměsíčního chlapečka a má ekzém po celém tělíčku. Mohla by jsi mi prosím poradit?? Děkuji Katka.
Orea.Jineka

Odeslatod Sasanka v Ned 20. Zář 2009 0:21:05

Jeden náš známý měl ten sám problém a pomohly mu přípravky z konopí,není to sice nejlevnější,ale fakt to pomohlo!
Sasanka

Odeslatod Návštěvník v Sob 10. Říj 2009 14:49:17

Dobrý den, moje kamarádka měla atopický ekzém spojený s mnoha alergiemi již od 5 let. Každé jaro byla opuchlá v obličeji, bývala často nemocná a v pubertě se přidala alergiena nikl. Nepomáhalo ji nic -hormonální tablety ani masti předepsané lékaři.
Já jsem měla od malička trpěla s ekzémem. Byly to malé puchýřky, které hodně svědily. Po porodu se u mně objevila alergie na pyl, seno, domácí mazlíčky a prach. Nejhorší období bylo od začátku května do poloviny září, kdy jsem otékala v obličeji a neustále mně teklo z nosu. Nechtěla jsem se smířit s tím, že do konce života budu brát léky, které by příznaky jen zmírnily. A proto jsem hledala i jiná východiska. Nalezla jsem přírodní produkty, které pomohly mně i mé kamarádce.
Ozvěte se mi pro bližší informace, za to nic nedáte. A sami se rozhodnete, čemu dáte přednost.
Tak jak bylo pomoženo mně, ráda bych pomohla i já.
Můj email: janeckova.synergie@seznam.cz
Návštěvník

Odeslatod Lucík v Ned 11. Říj 2009 17:37:25

I já mám od 5let atopický exem a různé alergie a k tomu v obličeji chronickou dermatidu,už jsem také vyzkoušela vše možné,exem je lepší,ale dermatida ne a nevím co s tím,ani jakou kosmetiku používat,budu ráda za jakoukoli radu.Předem děkuji
Lucík

Odeslatod Piskle v Čtv 26. Lis 2009 22:20:46

Jestli mohu poradit,tak si nejdrive procistete vnitrni organy bylinkovym cajem na vycisteni organismu.Spise prirodni nez chemicke. :!:
Piskle

atopický ekzém

Odeslatod sskorna v Úte 16. Bře 2010 15:29:45

Dobry den. Asi před dvěmi měsíci jsem do vyhledávače zadala ,,atopický ekzém´´ a hledala všechny možné informace ohledně jeho vzniku, prevence a léčby. Jako malé dítě jsem trpěla akzémy, ale po létech léčení homeopatiky, solí apod mi ekzém zmizel. Znovu se objevil okolo 15 let, v hodně velkém rozsahu. První mi začal na puse, šířil se na krk, klíční kosti a následně jsem měla i celé záda rozškrábané do krve. Po vyzkoušení všech možných léků a všeho možného zázračně zmizel.
Nyní mi je dvacet a studuji porodní asistentku. Před dvěmi měsíci se mi objevil ekzém prvně na puse, potom na krku a následně na rukách. Jsem zvyklá několikrát týdně sportovat, což přestalo být možné. Ve škole pod světlem zářivek ekzém taky nebyl nejpříjemnější, začala se na něj navazovat hromada jiných problémů a já neměla chuť už téměř na nic. Takže jsem seděla u počítače a hledala dostupné informace. Přečetla jsem snad všechny články, vyzkoušela velké množství kosmetiky. Až pak jsem si vzpoměla, že mě jako malé ´dítě koupali v soli. Nepříjemně to pálilo a neměla jsem to ráda. Začala jsem se zajímat o kosmetiku ze soli z mrtvého moře a dostupné solné jeskyně v Ostravě.

V solné jeskyni jsem si koupila sůl z MRTVÉHO MOŘE(je důležité aby byla z mrtvého moře)a krém na tělo se solí z mrtvého moře.
První dva dny jsem si dávala koupele se solí(250g na vanu) a na další dny jsem si vytvořila roztok, tak že jsem smíchala asi 5 lžic soli s asi 250ml vody a tím místa potírala. Rotzok jsem nechávala působit co nejdéle a potom místa opláchla vlažnou vodou a namazala krémem se solí z mrtvého moře. Na noc se mi hodně osvědčil COLD creme od AVENE (kosmetika je drařší ale na druhou stranu k nezaplacení, mají i sprchový gel pro atopiky).

Nejdůležitější je neleknout se prvotního velkého zhoršení ekzému. Taky sem mi ekzém hodne zhrošil,ale postupně se to bude zlepšovat. Hlavní je vydržet a místa potírat rotokem i po vymizení ekzému.

Nyní jsem konečně vyléčená. Přála bych to všem, proto jsem se taky zařekla, že napíšu tento článek.
sskorna

Odeslatod Martin v Pát 19. Bře 2010 0:55:09

Pomozte mi prosím s vyplněním dotazníku, který je součástí mé diplomové práce o lázeňských službách. Potřebuji znát Váš názor. Předem Vám ďekuji. Stačí když kliknete na následujíci odkaz. Ještě jednou děkuji. Odkaz : http://vase-zkusenost-s-lazenskymi-sluzbami.vyplnto.cz/
Martin

Odeslatod Marci v Ned 28. Bře 2010 16:03:44

Atopický ekzém jsem před třemi měsíci začala řešit čínskou medicínou tiens, tak uvidím, jaký to bude mít výsledek. Zatím mám za sebou důkladnou detoxikaci a určitě se minimálně cítím lépe. Kůži mám lepší, přestala mi praskat po uživání Biologického zinku a produktu Vejkan, který teď dobírám. Celou kůru mám od www.tianshi.cz, kde mi poradili a věřím, že to pomůže. Každopádně menší výsledky už pozoruji. Vím, že nemůžu chtít přírodní cestou vyřešit tento problém hned.
Kdybyste měl někdo taky zkušenosti s čínskou medicínou tiens na atopický ekzém, prosím napište. Díky ;)
Marci

Odeslatod Lenka.Sinova v Čtv 27. Kvě 2010 5:54:41

Dobrý den,
atopickým ekzémem jsem trpěla opravdu dlouho, vyzkoušela jsem vše možné až nemožné...všechny druhy mediciny...Až jsem již skoro v absolutním špatném psychickém stavu našla záchranu. Doporučuji velmi autopatii ale hlavně Vám doporučuji skvělého homeopata Ing. Jan Matyáš www.alternativa.cz, který mi ze dne na den opravdu změnil život, díky jeho skvělé diagnóze..po jediné tabletce jsem se na druhý den probudila a větší část byla pryč, jako zázrakem..zní to možná jako pohádka, ale je to tak. Vím, jaké to je, když kůže bolí, nemůžete ohnout lokty, řvete bolestí..všude jsou šupinky kůže a to nemluvě o psychice, zvlášť u žen, když se to rozšíří na prsa, stehna...a je venku krásně..lidé se na vás koukají a Váše nitro pláče. Přeji Vám všem brzké uzdravení, já jsem po všech experimentech a po hooodně finančně náročných zákrocích konečně přišla k zázraku. Jeho tel.č. 777664654 / volejte jen v odpoledních hodinách..je profesor na škole/. Pokud se mě osobně na něco chcete zeptat, jsem na skypu : Lenkas19 /

Přeji Vám hodně štěstí

Lenka Šínová
Lenka.Sinova

Další

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.