ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: ATOPICKÝ EKZÉM A ALERGIE

Odeslatod Erika v Stř 23. Zář 2015 14:06:25

JJ, koupila jsesm ho v lékárně, když jsem si šla pro něco na exem na rukách. tál něco kolem 150korun. a používá ho i přítel, který exem nemá. Pochvaluje si ho, že není mastný.
Erika

Odeslatod podporazivota v Úte 12. Led 2016 20:23:57

Dobrý den, je velmi důležité si uvědomit, že u jakýchkoliv potíží jde vždy o to, zjistit příčinu zdravotních problémů, přičemž je možné říci, že u většinové populace je na prvním místě nevhodná strava, která způsobuje zdravotní problémy. Alergizuje, nedodává dostatek potřebných látek, zatěžuje svým složením, chemikáliemi, těžkými kovy.
Na prvním místě je proto vždy potřeba nejdříve nastavit vhodný dietní program pomocí testů potravin, aby se eliminovaly ty potraviny, které člověku škodí.
K testům potravin je také nezbytné přiřadit jak komplexní, tak cílenou detoxikaci silnými přírodními prostředky, aby se škodlivé látky, které jsou v těle vyvedly ven a tak se tělu významě odlehčilo.Detoxikací se významě posílí imunitní systém, který pak může výrazně pracovat na eliminaci jakýchkoliv zdravotních potíží.
Mnohaletá praxe ukazuje, že kombinace testů potravin a detoxikace vede k nastartování autoléčebných procesů těla, které začnou výrazně eliminovat přetrvávající zdravotní potíže.
Josef Chocholoušek DiS.
podporazivota

Odeslatod Mirkova v Stř 11. Říj 2017 15:05:19

Ahoj, nemáte zkušenosti s doplňky stravy při atopickém ekzému ? neužíváte nějaké ? existují nějaké přímo určené pro lidi trpící tímto onemocnění ?
děkuji za odpovědi
Mirkova

Odeslatod Jancaa v Stř 11. Říj 2017 17:16:22

Atopický ekzém je opravdu problém, já si při léčbě ulevuji ovesnou koupelí. Hezky kůži zhydratuje a uleví se mě.
Jancaa

Odeslatod Mirkova v Sob 14. Říj 2017 16:47:22

Dobrý den, je u mě podezření na bezlepkovou dietu , takže oves raději nee, ale děkuji mockrát za odpověď
Mirkova

Odeslatod Vladimír v Stř 28. Úno 2018 10:21:42

Bez vyřešení základní příčiny ekzémů nepřináší aplikace mastí ani kortikoidů trvalé výsledky. Příčinou ekzémů jsou potravinové alergie, způsobující autoimunitní reakce našeho těla, projevující se navenek různými příznaky včetně nepříjemných ekzémů. Používám testy, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám ekzém vyvolávají. Poradím, jak si upravit stravu, abyste si ekzémy sami trvale odstranili. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.
Vladimír

Předchozí

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.