pocení

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

pocení

Odeslatod Damour v Stř 20. Srp 2008 14:50:58

Pocení v obličeji...........poradí někdo? Díky
Damour

Re: pocení

Odeslatod Lucca v Ned 22. Úno 2009 20:40:33

To je nepříjemné a myslím, že se proti tomu nedá nic udělat. Jedině omezit tu aktivitu při které se to stává. A po těle se nepotíš?
Lucca

Odeslatod Buba v Pon 24. Srp 2009 18:41:58

Damour napsal:Pocení v obličeji...........poradí někdo? Díky

Poradim pripravek z lekarny DRICLOR. Je to mala lahvicka s tekutinou, stoji asi 250 kc,´jsem mlada ahrozne jsem se potila v obliceji a hrozne me to strapnovalo. Tento pripravek je urcen na potici se nohy, podpazi...ale ja ho pouzivam i na oblicej- celo, trosku lica- dale od oci, pod nosem, brada. Opatrne.radeji kdyz mas druhej den volno. Presne dle navodu, na asi hodinu umytou pokozku, SUCHOU!!!pred spanim. Pali to,picha,je to hrozne neprijemne nekdy nejde kvuli tomu spat.Nekdy je z toho zacervbenyny oblicej ale jen 1 den, to poradne celej den mazu klasickou modrou niveou nahrubo a zmizi to. Vse je lepsi nez se trapne potot na obliceji, zkus to.
Buba

Operace - pocení

Odeslatod Kateřina v Sob 10. Zář 2011 3:13:44

Určitě se podívejte na tohle:
http://www.omlazeni.cz/hrudni-sympatektomie-operacni-37-4741-0.html
a taky:
http://195.113.148.2/documents/informovane-souhlasy/Torakoskopicka_horni_hrudni_sympatektomie_IS_r02.pdf
Jsem nadšená a těším se až to podsoupím...
Kateřina

Odeslatod katerina v Stř 29. Kvě 2013 15:58:11

Teda do obliceje Driclor? No to je rada. Mne po nem malem upadlo podpazdi a predstava ze si to davam na oblicej, nejeexponovanejsi misto, je teda dost drsna. Ale proti gustu.. s007 , Na oblicej podle mne existuje par vyrobku, ale nesmi v nich byt hlinik, objevila jsem jen jeden vhodny do oblicje bez hliniku a to Perspi Guard sensitive. Na ruce moc nezabral, ale na obliceji ano. Nevyhoda je, ze se musi pozivat kazdou noc. Jinak to i docela pekne voni, plus ma v sobe antiageing slozku! :!:
katerina

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.