KLÍŠŤOVÁ ENCEFALITIDA

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: KLÍŠŤOVÁ ENCEFALITIDA

Odeslatod Miška v Sob 09. Dub 2011 16:14:32

já osobně jsem teda určitě proti očkování,. nevim, proč bych svý tělo mělo kazit nějakým svinstem, který ani neni prokázaný, že vůbec k něčemu je
Miška

Odeslatod Maruška v Sob 09. Dub 2011 18:08:15

nO jasně, takže zase další ohlas na to, že očkování je naprostej nesmysl. Já si to teda rozhodně nemyslím, protože ikdyž případů klíšťový encefalitidy neni tolik jako třeba jinejch nemocí, tak je to stálá hrozba, nehledě na to, že každej rok je nakaženejch lidí víc a víc...
Maruška

Odeslatod Mirek v Ned 10. Dub 2011 21:43:15

opravdu je každej rok nakaženejch víc a víc lidí, nedávno jsem někde v nějakym časáku viděl osu, jak to pěkně stoupá nahoru
Mirek

Odeslatod Linda v Pon 11. Dub 2011 21:31:20

já mám takovej pocit, že loni bylo nakaženejch encefalitidou 800 lidí. Podle toho, co jsem se dočetla, tak ten počet opravdu vzrůstá, ale určitě to číslo neni konečný a to hlavně z toho důvodu že jak se píše třeba i v jinejch diskuzích, tak u dětí se encefalitida třeba ani neprojeví. Takže je dost možný, tě těch případů je mnohonásobně víc, ale jenom se o tom prostě neví
Linda

Odeslatod Lada v Pon 11. Dub 2011 21:52:49

těžko podle mě někdo odhadne doopravdycký počty. Taky jsem slišela o tom, že tohle prej ani nejde nějako změřit, jelikož se skutečně mnohdy ani doktoři netrefí do toho, že to je zrovna encefalitida
Lada

Odeslatod Jarmila v Úte 12. Dub 2011 20:53:45

Já o encefalitidě slyšim poprvé v životě, dneska jsem náhodou začala hledat očkování proti borelioze, ale jak jsem se z webu dozvěděla, tak to asi vůbec neni nebo co. Naopak jsem se právě dočetla o tom, že je očkování proti klíšťový encefalitidě, o který jsem vůbec nic nevěděla. To co jsem si přečetla je docela hrůzostrašný, ze svýho okolí teda nikoho fakt neznám, kdo by tuhle nemoc měl, ale nejspíš se nechám očkovat, když je to jaro. Doufám, že tam nejsou žádný rizika
Jarmila

Odeslatod Lenka Pelčáková v Čtv 14. Dub 2011 9:11:43

Jarmilo, z toho si nic nedělej, je spousta lidí, kteří si myslí, že klíště přenáší akorát boreliozu a o encefaliddě nevědí prakticky nic. Mrkni se třeba na stránky www.klistova-encefalitida.cz jsou tam docela zajímavý zkušenosti lidí, kteří bohužel touto nemocí prošli. Jinak očkování je dobrá volba, já jsem taky očkovaná a můžu říct, že s tím mám zatím jenom dobrou zkušenost
Lenka Pelčáková

Odeslatod Petromila v Čtv 14. Dub 2011 21:58:23

Já se k vám hlásím taky, jsem očkovaná již několik let a zatím bez problémů a to už jsem měla tolik klíšťat, že už to snad radši ani nepočítám
Petromila

Odeslatod Jarmila v Úte 19. Dub 2011 20:38:33

hlásím se s tím, že diskuze čtu a docela často do nich také přispívám. o encefalitidě mám celkem dost načteno, taky jsem četla názory těch, kteří očkování naprosto odsuzují a odvolávají si na nějaké studie - zatím jsem osobně teda žádnou nevypátrala. Každopádně jak dceři bude jeden rok a začne chodit, tak jí určitě očkovat nechám. Možná i sebe...
Jarmila

Odeslatod Rozita v Stř 20. Dub 2011 21:00:14

můj syn byl tento týden už na druhé dávce klíšťovky, jsou mu dva roky a zatím jsem spokojená, neměl vůbec žádné následky nebo vedlejší účinky po očkování
Rozita

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.