Meridia a Lindaxa se stahují z prodeje

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Meridia a Lindaxa se stahují z prodeje

Odeslatod Lekarnice Lucie v Pát 12. Úno 2010 16:47:17

Výrobky Meridia, Lindaxa, Sibutramin Sandoz a Sibutramin-Teva se stahují z prodeje. :o Více zde: http://www.vseprozdravi.cz/jak-na-hubnuti/sibutramin-konci.html
Lekarnice Lucie
Administrátor

Re: Meridia a Lindaxa se stahují z prodeje

Odeslatod Návštěvník v Pát 12. Úno 2010 17:45:12

Děs a panika mě zachvátila, jestli meridku již neseženu, moje nadváha by se navrátila! :o
Návštěvník

Odeslatod Lekarnice Lucie v Úte 23. Úno 2010 8:03:55

Pěkný den všem, z důvodu častých dotazů bych chtěla upozornit všechny uživatele těchto léků, kteří se je rozhodnou vracet do lékáren, aby dodržovali následující instrukce ;) :
Léky vracet v originální krabičce, léky nesmí být prošlé a vracet je můžete pouze do lékárny, kde Vám byly léky vydány na recept. Jinde Vám je bohužel nevezmou.
Lekarnice Lucie
Administrátor

Odeslatod standa v Pon 08. Bře 2010 12:02:36

Lindaxu jsem si koupil na recept od lékaře, ale po několika tabletách mi bylo tak špatně, že jsem tablety přestal užívat. Bohužel tablety měly použitelnost jen do 9.2009. Takže vrácení není možné. Vyhozením tablet vyhodím 1021,- Kč. Do pr...., udělalo se mi z té Lindaxy zase špatně!
standa

Odeslatod Martin v Stř 09. Čer 2010 23:39:10

Pomozte mi prosím s vyplněním dotazníku, který je součástí mé diplomové práce o lázeňských službách. Potřebuji znát Váš názor. Předem Vám ďekuji. Stačí když kliknete na následujíci odkaz. Ještě jednou děkuji. Odkaz : http://vase-zkusenost-s-lazenskymi-sluzbami.vyplnto.cz/
Martin

Odeslatod aja.handy v Pát 07. Led 2011 17:54:41

Koupím tablety LINDAXA nabídněte prosím.Za rozumnou cenu koupím můj meil:aja.handy@seznam.cz
aja.handy

Odeslatod mami-jani@seznam.cz v Sob 12. Úno 2011 8:17:27

Koupím tablety Lindaxa. Je to špatné, že se stahují z prodeje. Byly dobré. :roll: Prosím nabídněte. Děkuji :lol:
mami-jani@seznam.cz

Odeslatod zuzka v Sob 07. Led 2012 11:52:30

Koupím Lindaxu 15, za rozumnou cenu. Prosím pište na email: martinsicuro@email.cz. Děkuji!
zuzka

Odeslatod Hančí v Pát 03. Úno 2012 7:44:37

Zkusila jsem Meridii, ale moc mi nepomohla. Teda zhubla jsem 4 kila, ale hlavně asi tim, že jsem do sebe přestala futrovat všechno možný...
Hančí

Odeslatod Eva v Pon 16. Dub 2012 9:25:03

Sháním Meridii, nabídněte na evaburkovcova@seznam.cz
Eva

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.