prosba o pomoc

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

prosba o pomoc

Odeslatod anna v Ned 08. Čer 2008 19:31:30

Potřebujeme poradit nebo kam se máme obrátit s naším problémem. Manžel při náhodné silniční kontrole nadýchal, a protože nepil, požádal o krevní zkoušku. Při dalších dechových zkouškách manžel opakovaně nadýchal a veškeré krevní testy na alkohol byly pozitivní. V podstatě jeho tělo reaguje jako by si samo vyrábělo alkohol. Verdikt lékařů zní, že je alkoholik a jako správný alkoholik umí vše dobře skrývat. Manžel se nechal dobrovolně zavřít na psychiatrickou kliniku, aby dokázal, že alkohol nekonzumuje. V okamžiku, kdy nadýchal, se lékaři k problému postavili tak, že nemají 100% jistotou, že se s někým nedomluvil. Problém je v tom, že manžel nenadýchá alkohol pravidelně, nikdy nevíme, kdy tato situace nastane. S tímto problémem se potýkáme již druhý měsíc a všichni jsme z toho už moc unavení a nešťastní. Nejhorší na tom je nedůvěra okolí a všechny komplikace z toho vycházející. Budu vděčná za jakoukoliv informaci.
anna
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod joni v Ned 08. Čer 2008 20:36:55

no moc sa v tom nevyznam, ale pocula som ze taketo problemy s akoze alkoholom byvaju pri cukrovke, vtedy sa vraj v tele tvori nieco co sposobuje, ze clovek vyzera ako alkoholik, ale to by mali lekari asi vediet??
joni
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod lucinka v Pon 09. Čer 2008 15:00:26

Ahojky, ja mam taky ten pocit, ze to nějak souvisí s cukrovkou a nebo nebere třeba nějaké léky a ethanol se mu v těle vytváří z nich? :?:
lucinka
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod ricina v Stř 11. Čer 2008 12:18:35

Kdysi dávno jsem slyšela, že když je někomu cítit z úst alkohol má problém s játry nebo s ledvinami,přesně si nepamatuji,ale myslím že by bylo možné , aby Vašemu manželovi udělali komplexní vyšetření a nebo si ho zaplaťte sami, pokud to jde.Zdravím a držím place!R.
ricina
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod anna v Čtv 12. Čer 2008 17:46:13

Děkuji všem za příspěvky, jenom mohu dodat, že manžel má testy na cukrovku negativní, v době kdy manžel nadýchá, není z něho cítit žádný alkohol ani nejeví známky podnapilosti, přestože promile činí 1,4 (to byla zatím nejvyšší hodnota), léky mažel užívá a to Helicid a měl i léky od bolesti, protože ho čeká operace hemeroidů.
anna
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod joni v Ned 15. Čer 2008 19:52:02

a co na to doktori? nemozu to byt tie lieky co uziva?
joni
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod anna v Stř 06. Srp 2008 16:15:13

Na léky jsme se již ptali a lékaři tvrdí, že žádnou reakci nemohou způsobit. Navíc mu stále nevěří, a tak bojujeme sami. Zkusili jsme vyloučit z jídelníčku maso, tuky a veškeré cukry. Jedl pouze pohanku, rýži, dušenou zeleninu a zeleninové vývary. Tuto stravu vydržel jíst 10 dní a pak to nezvládl a snědl 4 kousky cukroví (je velkým milovníkem sladkostí). Nevím jestli je to náhoda nebo to něco znamená, ale s odstupem pár hodin nadýchal 0,4promile. Teď budeme zkoušet se dostat na odborné vyšetření diabetologické a endokrinologické, tak snad dospějeme k nějakému výsledku - byla bych moc ráda, protože nechci, aby se alkoholový testr stal našim celoživotním pomocníkem.
anna
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod clubbin v Sob 20. Čer 2009 7:09:20

Asi to není aktuální,ale alkohol obsahuje spousta ústních vod.Pokud je někdo používáte pravidelně pozor na ně.Ale zkušený a moudrý zubař vás na to upozorní.
clubbin
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod Anna v Pát 30. Zář 2011 2:01:28

Už jste na to asi přišli...ketoacidóza-cukrovka...Anna
Anna
 

Re: prosba o pomoc

Odeslatod KamilaQ v Úte 25. Srp 2015 10:07:00

Já si myslím, že by bylo vhodné zkusit analýzu z kapky krve, nebo iridologii. Jde o metodu, pomocí které se dá určit diagnóza mnoha různých nemocí a komplikací. Pokud klasická doktorská diagnóza selhala, je toto zajímavá alternativa. Ačkoliv je to z jiného soudku, mě pomohla s diagnózou chronické úvahy. Více informací seženete na:

http://www.irisdiagnosis.cz/
KamilaQ
 
Příspěvky: 3
Registrován: Pon 23. Bře 2015 15:37:10


Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.