mohu meridianu užívat??

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

mohu meridianu užívat??

Odeslatod dáda v Pát 09. Kvě 2008 21:44:00

Ahojte všechny, chtěla bych si předepsat, meridianu nebo adipex, chtěla bych zhubnout je mi sice teprve 17, ale mám 168cm a 60kg, myslíte, že ji mohu užívat?? :?:
dáda

Re: mohu meridianu užívat??

Odeslatod jajina v Stř 04. Čer 2008 7:47:07

Já bych teda řekla, že máš na svou výšku úplně normální váhu. Já mám 170 a vážím 57kg a je mi 27 let a klidně bych ještě přibrala, a ne hubla.....podle mě berou tyto léky opravdu obézní lidi, tak se zbytečně neplaš. Jsi v pubertě, tak se stejně ještě budeš formovat... :)
jajina

Odeslatod k*i*r*k*é v Čtv 26. Lis 2009 15:51:59

Ahoj Dádo :)
myslím, že léky na hubnutí *zatím*nejsou pro Tebe. Jsi mlaďounká, a hubnutí pro takovou holčinu je naprosto jednoduché. To vím z vlastní zkušenosti. Stále se trápím s váhou. Ale když je pevná vůle správná strava a pohyb. Jde to a krásně. Tak neblbni a vyzkoušej tohle...
k*i*r*k*é

Odeslatod Andulicka v Sob 25. Čer 2011 22:10:26

dáda napsal:Ahojte všechny, chtěla bych si předepsat, meridianu nebo adipex, chtěla bych zhubnout je mi sice teprve 17, ale mám 168cm a 60kg, myslíte, že ji mohu užívat?? :?:

Slečno neblbni...až budeš mít 80 kg tak o tom zlehka začni uvažovat...
Andulicka

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.