Bradavice

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Bradavice

Odeslatod Kaja v Pon 11. Led 2010 15:14:45

s007 Udělala se mi bradavice na ruce, na kloubu u ukazováčku. Poraďte mi prosím co s tím.
Děkuji.
Kája
Kaja

Re: Bradavice

Odeslatod Eva v Stř 02. Úno 2011 22:03:44

Poradim,co funguje na 95%
Cesnek nakrajime na platky a zalijeme octem.Nechame 7dni v uzavrene lahvicce.Potom prikladame kazdy vecer na bradavici.Zabalime ,aby z bradavice cesnek nespadl.
a jeste
malinky kousek cibule naplasti prilepime na bradavici tez nejlepe pres noc.opakovat cca tyden.pak se sama odloupne.
Eva

Odeslatod dimko v Stř 25. Kvě 2011 13:15:43

Na bradavice netrpím ale několik jsem jich už měl a vznikají mimo jiné na základě psychického rozpoložení.
Jednou jsem skládal kočárek do auta a bolestivě jsem se uhodil do kloubu ukazováčku levé ruky a to až tak,že došlo ke krvácení /bylo to někdy v červenci /
Po čase se hojící rána začala otevírat,kůže okolo praskat a to už jsem si říkal a jejda z toho bude bradavice.tam kde jsem se služebně pohyboval byla veliká horka,kůže se vysoušela ,prst nešel ohnout,kůže praskala bylo to bolestivé i v noci vklidu stydím se napsat velmi .
Můj obvodní lékař mne s tím poslal do nemocnice na chirurgii prý ,že mi to vyříznou,na chíře mne odmítli a poslali spíše na dermatologii.Na dermatologii mi dávali různé mastičky nezabírali ,zase tři měsíce pryč.To jste musel do té rány dostat nějakou zvláštní nákazu v té cizině říkávala mi dermatoložka/pohyboval jsem se v Iráku /.Až jednou /PánBůh mne má rád /jsem četl Meduňku a tam popisovala MUDr.VANČUŘÍKOVÁ léčbu bradavic homeopatiky,byl tam telefon,já zavolal,řekl o svém problému došel jsem si koupit THUYA 30ch a ANTIMONUM CRUDUM 9ch,něco jsem polykal ,něco ccucal,něčeho jsem jedl 10 denně,něčeho 1 denně ALE!!! PO TÝDNU se začal otvor /velikosti pětikačky /
zmenšovat až se zcela zacelil krásně bez skalpelu.Doktorce Vančuříkové jsem poslal krásnou ,vděčnou SMS už zase z Paříže.
dimko

Odeslatod Ivanka v Pon 23. Dub 2012 15:56:27

Zdravím,
ráda bych se podělila o můj problém. Už dlouho mám na patě cca tak 7 bradavic těsně u sebe. Používala jsem duofilm, ale ten mi vůbec nepomohl. Dále jsem zkusila česnek naložený v octu, ale měla jsem to vždy tak natelké, že jsem na nohu nemohla ani došlápnout. tak mi doktor předepsal verrumal. Máte s tím někdo zkušenosti?
Ivanka

Odeslatod Marouskaka v Stř 22. Srp 2012 11:01:42

Ahoj, zkus si na to koupit vodičku z lékárny a potírat to tím. Za asi 2 měsíce bradavice zmizí.
Marouskaka

Odeslatod Elens v Úte 17. Pro 2013 22:21:44

zdravím, pokud vám na bradavice nic nefunguje, zkuste ještě homeopatikum Antimonium crudum 9CH. 1 kuličku denně týden až měsíc. Pak čekejte, bradavice se postupně ztratí. Buďte trpěliví, někdy může trvat až 3 měsíce, než se ztratí, záleží na tom, jak dlouho se s bradavicí trápíte. Ale je to takhle absolutně bezbolestné.
Elens

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.