zácpa u malých dětí

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

zácpa u malých dětí

Odeslatod maleficarum v Úte 23. Srp 2011 4:21:28

Dobrý den
potřebovala bych poradit,zda je možná homeopatická pomoc pro děti,u kterých je problém se zácpou.Dcera (2,5r) dostala před 9 měsíci antibiotika,která ji strašně ucpala a probíhalo 14 dní plných pláče a 7 hodinového vysedávání na nočníku kdy z ní vylezlo tvrdé hovínko.Od té doby (i když se snažím ji všemožně pomáhat:kompoty,šťávy,ovoce atd..) má podle mě podvědomý strach z kakání a skoro co dva dny (když má přijít kakání) se trápí na nočníčku než se vykaká.Stolička třeba není úplně tuhá,ale rozhodně máme problémy s kakáním.Dávám ji občas do čaje lactulosa sirup,ale ten ji potom vždycky tak strašně prožene,že se zase pokaká a efekt je podle mě nulový :|
Tak předem děkuji za radu Pavla
maleficarum

Re: zácpa u malých dětí

Odeslatod krteček v Ned 16. Říj 2011 20:44:51

Ahoj Pavli, my jsme měli se synem také problémy se zácpou. Než jsem mu zkusila dát přírodní kapičky Emulips. Nejsou vůbec návykové, mohou je i děti a opravdu nám pomohly. Užívali jsme je jednou denně a stačilo to, aby chodil jednou za den. Jestli by jste o nich chtěla vědět víc, napište mi na email lenka.snitila@seznam.cz, ráda Vám o tom napíšu. Lenka
krteček

Odeslatod Gabina9 v Čtv 06. Zář 2012 9:16:46

Dobrý den maminky, nám na zacpu , zazivaní a taky na imunitu moc pomohly Probiotické kapky Biopron.Fakt super..muzu doporučit ;)
Gabina9

Odeslatod Peťaa v Čtv 04. Říj 2012 13:06:27

Gabina9 napsal:Dobrý den maminky, nám na zacpu , zazivaní a taky na imunitu moc pomohly Probiotické kapky Biopron.Fakt super..muzu doporučit ;)

Dobrý den,
Probiotické kapky od Biopronu?? Neznám vůbec, ale asi to také vyzkousíme jestli to pomáhá. Zeptám se na to v lékárně s004
Tak díky za radu, a jeste pro jak malé děti to je?
Peťaa

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.