Meridia na hubnutí

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Meridia na hubnutí

Odeslatod Alík v Ned 11. Črc 2010 8:52:59

Ahoj děvčata,
vím ,že jsem v diskusi o Meridii.
Ale slyšela jsem o prostředku HOODIA.Máte s tím nějaká zkušenost ? A jestli se dá koupit v lékárně ?
Něco PROTI CHUTI ,bych uvítala. Zdravím Vás.Alík
Alík

Odeslatod Dokyna v Čtv 19. Srp 2010 11:08:50

s004
Všechno je to o psychice a hledání příčin. Je to závislost jako každá jiná. Myslím tím samozřejmě problémy s tloušťkou a " slabou vůlí " a závislost na jídle.. Držím všem palce. D.
Dokyna

Odeslatod cinglik v Úte 31. Srp 2010 22:47:59

Zdravim, je mi sice jen 16let ale i prez to vidim sama na sobe jak vypadam... neni to zadny puberacky ze si nekdo s 50kg rekne juuuj ja sem tlusta, ja to na sobve vidim. i citim.. :-( , meridii jsem jiz brala 1 mesic a zhubla jsem 1,5kg. Bohuzel pak mi sestra Meridii odvezla kdyz se stehovala, a ja ji ted nemam kde sehnat, doktorka mi ji nenapise drive nez mi padne 18let, byla bych vdecna kdyby mi nekdo mohl prodat prasky Meridie na 3 mesice. dekuji Ela
cinglik

Odeslatod Nawei v Pon 22. Lis 2010 1:20:40

Zdravim.
Chtěla bych vědět. Jestli se dá Meridie vůbec ještě někde sehat? Mám zkuřenosti jak se zlatými vajíčkami (Adipex), taky se Sibutrabinem (to samé jak Alli, ale je silnější a na přepis) a musim říct, že všechny jsou na nic. Tada na mě tak působyly. Jediný po čem jsem fakt zhubla Byla Meridie nebo Reguxil (což je vlastně to samé jen z ciziny). Takže mám někldo k dispozici Meridii nebo Reduxil? Tady je můj e-mail: n.beckova@hotmail.com . Dejte vědět, zda by, byla při předání možná osobní schůzka? Tady můj je mailu. Napiště do nějveškeré infirmace o vámi džřéném léku. A hlavně cenu za jakou lék prodíváte.
S pozdravem Nawi.
Nawei

Odeslatod bouboulka v Čtv 03. Bře 2011 3:18:25

Karolína 24let 1kluk a 2holky :-)))
já mám víborné skušenosti s merídií brala jsem ji pouze 6měsícu a zhubla sem 20kg žádné kilo sem nenabrala zpětně.Prášky sem začala brát 2měsíce po porodu. tet sem 8měsícu po porodu (3dítě) a pořád kojím ale na merídie už se těším. První den se mě poze motala hlava to vše žádné špatné vísledky jen ty dobré Karolína
bouboulka

Odeslatod hathor v Úte 17. Kvě 2011 10:53:48

Jeiný léky na hubnutí které opravdu zabírali a oni nám je zakázali a nechali jen adipex. Je vidět že v zájmu zisku se vše co je účiné stahuje z prodeje. :D
hathor

Odeslatod i vana111 v Pon 06. Čer 2011 7:25:36

Ahoj chcem sa spytat ci maju mat tieto tabletky aj na konkretnej tabletke napis meridia??ja ich mam bez neho a mam strach ci nejde o falzifykat,,Dakujem,SURNE
i vana111

Odeslatod pahyna v Sob 10. Zář 2011 3:04:11

dobrej mate nekdo skušenost stim že by mu bylo blbe jako motani hlavy,atd,ja mela jen jeden prasek15mg a motala se mi hlava tak nevim zda to mam brat dal 8-)
pahyna

Pro Pahy Meridia

Odeslatod Danculina v Úte 27. Zář 2011 9:30:13

pahyna napsal:dobrej mate nekdo skušenost stim že by mu bylo blbe jako motani hlavy,atd,ja mela jen jeden prasek15mg a motala se mi hlava tak nevim zda to mam brat dal 8-)

Kdyby Vám nedělaly dobře.Ráda si je od Vás odkoupím.Né každému sednou,mně nesedl zase Adipex.Každé tělo je různé.S podravem.Ozvěte se případně na crazy.katze@seznam.cz.
Danculina

Re: Adipex retard

Odeslatod SlunickoKlarka1 v Úte 18. Pro 2012 18:45:19

Ahojky chtěla jsem se zeptat na ten Adipex retard čekla jsem tady nějaké věci(ne moc dobré) ale slyšela jsem o skvelim účinku tak bych byla ráda kdyby jste mi někdko poslal podrobnější informace děkuju moc. Dyštak můj mail je rosalinda.k.4@seznam.cz děkuju moc. ;) ;)
SlunickoKlarka1

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.