Meridia na hubnutí

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Meridia na hubnutí

Odeslatod kajla v Pon 08. Úno 2010 14:07:31

prosim mužete mi řict jestli se to muže brat na zvyšenou štitnu žlazu děkuji :oops: :lol: :P
kajla

zkušenosti + dotaz?

Odeslatod Boženka v Úte 09. Úno 2010 18:07:17

Ja nevím, meridii jsem barala asi 4 měsíce, zhubla jsem 21 kilo. Bylo to všechno fantastické, ale i když jsem jedla méně, a myslím se že i zdravě, tak jsem to všechno nabrala zpátky :( .Rozhodně se mi nelíbil přístup doktora. Bez vyšetření mi to hned předepsal. Mě už dneska ti doktoři přijdou jako distributoři léku, a to nejen na hubnutí. Ja už dneska ničemu nevěřím, že mě nějaké prášky na hubnutí vyléčí. Je mi jasné, že pokud se nebudu přežírat, tak si pomůžu, ale já to nabrala všechno zpět. Asi nebyla meridia pro mě, ale ja jsem zklamaná. Nevíte někdo něco o tom centru redukce váhy??? Řikam si když už nic, tak zkusím asi toto. :?
Boženka

Odeslatod Naďa v Úte 09. Úno 2010 18:09:32

kajla napsal:prosim mužete mi řict jestli se to muže brat na zvyšenou štitnu žlazu děkuji :oops: :lol: :P

Máš podváhu?
Naďa

Re: zkušenosti + dotaz?

Odeslatod Boženka v Úte 09. Úno 2010 18:17:39

Boženka napsal:Ja nevím, meridii jsem barala asi 4 měsíce, zhubla jsem 21 kilo. Bylo to všechno fantastické, ale i když jsem jedla méně, a myslím se že i zdravě, tak jsem to všechno nabrala zpátky :( .Rozhodně se mi nelíbil přístup doktora. Bez vyšetření mi to hned předepsal. Mě už dneska ti doktoři přijdou jako distributoři léku, a to nejen na hubnutí. Ja už dneska ničemu nevěřím, že mě nějaké prášky na hubnutí vyléčí. Je mi jasné, že pokud se nebudu přežírat, tak si pomůžu, ale já to nabrala všechno zpět. Asi nebyla meridia pro mě, ale ja jsem zklamaná. Nevíte někdo něco o tom centru redukce váhy??? Řikam si když už nic, tak zkusím asi toto. :?

Ale o tom originálním, co to má celé i v názvu vebovky????????????? Prosím Poraďte :cry:
Boženka

Odeslatod Martin v Pát 19. Bře 2010 0:54:38

Pomozte mi prosím s vyplněním dotazníku, který je součástí mé diplomové práce o lázeňských službách. Potřebuji znát Váš názor. Předem Vám ďekuji. Stačí když kliknete na následujíci odkaz. Ještě jednou děkuji. Odkaz : http://vase-zkusenost-s-lazenskymi-sluzbami.vyplnto.cz/
Martin

Odeslatod janca v Sob 20. Bře 2010 9:21:16

pozor na Sibutramin 20mg má tolik nežádoucích účinků že by to jednoho porazilo a jiný na to vydělávají a tvrdí že je přírodní což je lež!!!!!!
janca

Odeslatod Scheena v Stř 14. Dub 2010 22:48:18

Ahoj, v lékarně a bez předpisu za dobrou cenu???? Kde - já chci a taky.......
Scheena

Odeslatod Svobodka v Čtv 20. Kvě 2010 14:06:05

Zdravím Vás,

až dojdete k tomu jedinému správnému názoru, že snížit tělesnou hmotnost a procento tělesného tuku se dá pouze přijetím správné potravy a pohybem a ne jen kupováním nesmyslných "zaručeněfungujících" výrobků a až dospějete do stádia, kdy budete chtít změnit Váš styl života a opravdu s tím budete chtít začít něco dělat a ne jen sedět na zadku a číst si o tom v kdejaké diskusi, tak zkuste načerpat informace z internetových stránek www.stylzivota.com

A psát Vám to tu budu tak dlouho, dokud konečně nepochopíte, že nepotřebujete nic jiného než pevnou vůli a dobře se najíst. Né hladovět a ani brát nějakou chemii
Svobodka

Odeslatod cinglik v Pát 21. Kvě 2010 12:53:12

Zdravim, mam takovy problem mam silnou nadvahu je mi 16let a vypadam desne a kazdy se mi smeje, ale doktorka mi meridii predepsat nechce ze pry az od 18 muzete mi nekdo prodat alespon 2 baleni? dekuji za odpoved
cinglik

Odeslatod Jenniffer v Úte 01. Čer 2010 6:33:29

Ahojky,zdravím všechny,co trápí starosti s nadváhou...Jsem jedna z uživatelek meridie a byla jsem s ní hrozně spokojená.Za tři měsíce jsem bez žádného cvičení zhubla 12 Kg...byla jsem štěstím bez sebe.Ještě bych aspoň jednu krabičku meridie potřebovala,ale jak naschvál ji zakázali!!!!Sotva najdu opravdové řešení problému,tak to slavná unie,či ministerstvo musí zrušit..Meridii jsem měla na předpis a snažím se ji proto sehnat tady na netu.Četla jsem už hodně diskuzí,kde se píše,že náhražky z netu obsahují sádru a různé drtivé chemikálie,co v organismu nadělají pěknej bordel,tak toho bych se opravdu chtěla vyvarovat,ale zároveň mi nic jiného nezbývá než se ptát.... zda má někdo originál meridii z lékárny,co už ji nepotřebuje..klidně i načatou.... KOUPÍM..... kdo má a chtěl by prodat ať se ozve na jaroslava.kos@centrum.cz ... díky
Jenniffer

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.