Meridia na hubnutí

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: Meridia na hubnutí

Odeslatod Elia v Úte 08. Pro 2009 21:42:02

Ahoj,
pomohl by mi někdo sehnat meridii bez předpisu? Nemám žádného obvoďáka a už vůbec ne dietologa, který by mi to mohl předepsat, ale kamarádka říkala, že jí to dost pomohlo. Mohla bych snad za jejím doktorem, ale nejdřív to zkouším takhle.. díky!
Elia

Odeslatod Návštěvník v Úte 08. Pro 2009 22:10:44

Elia napsal:Ahoj,
pomohl by mi někdo sehnat meridii bez předpisu? Nemám žádného obvoďáka a už vůbec ne dietologa, který by mi to mohl předepsat, ale kamarádka říkala, že jí to dost pomohlo. Mohla bych snad za jejím doktorem, ale nejdřív to zkouším takhle.. díky!

Ahoj
tady Alena , doporučovala bych ti opravdu lékaře protože pokud ti neudělá vyšetření a nevyhodnotí to jako že ti to pomůže tak ti může být k ničemu a ty vyhodíš peníze z okna , mám několik známých kteří to udělali a vůbec jim to nepomohlo naopak jim bylo zle , já sama ji beru měsíc chodím na kontoly a je mi fajn a trochu jsem zhubla tak mi neni líto peněz za MERIDKU a vím , že mi pomáhá
Návštěvník

Odeslatod Iva .Jaburkova v Pát 22. Led 2010 16:38:59

Holky, nutně potřebuju Meridii bez receptu, jak ji můžu sehnat, prosííím
Iva .Jaburkova

Odeslatod b. v Úte 02. Úno 2010 16:55:32

ahoj po všech pokusech hubnuti jsem se také uchylila k meridii beru jí týden a dve kila dole, tak doufam ze to tak pujde i dal, opravdu min jim, staci mi malo a jsem syta a hlavne nemam chute coz byl nejvetsi problem , urcitě take mene spim coz mi ani nevadi vice toho stihnu v domacnosti,ale co je hrozne to sucho v ustech, tak se ozvu po mesici a uvidime, vsem preju hodne uspechu v hubnuti, pa B.
b.

Odeslatod lenka v Stř 03. Úno 2010 12:51:49

Zkuste sibutramin 20, je lepší a učinější než Meridie a Lindax. Meridie a Lindax jsou jen 15mg, narozdíl siburamin 20mg. Kdyby jste měli zájem o informace a vyzkoušet napište mi na mejl lenka.fojtanikova@seznam.cz
lenka

Re: Meridia a jiné léky na hubnutí

Odeslatod Pega v Stř 03. Úno 2010 14:39:35

Zpráva pro všechny, které shání léky na hubnutí!!!!!
Dne 25.1. 2010 byly staženy ze všech lékáren a Mezinárodní lékařskou asociací byl vydán všem lékařům zákaz jejich předepisování. Jedná se o léky obsahující sibutramin jsou v Evropské unii registrovány od roku 1999. Byly dostupné ve formě tobolek obsahujících 10 mg, 15mg nebo 20 mg sibutraminu, pod obchodními názvy Reductil a další (Afibon, Ectiva, Lindaxa, Meissa, Meridia, Minimacin, Obesan, Sibutral, Sibutril, Siluton, Sitrane, Redoxade, Zelixa a Zelium). Stalo se tak po té, co v USA zkolabovala na infarkt pacientka, která současně užívala Meridii a proto se musí tento lék opětovně důkladně testovat a nikdo neví jak dlouho to potrvá.
Dejte si proto také pozor na mnohé nabídky na internetu. Pokud bude kdokoliv jiný ochoten tento lék Vám zaslat, věřte, že jde o podvod a snadno si to ověříte dotazem v jakékoliv lékárně v celé republice. Ani žádné staré zásoby nikdo doma nemůže mít, protože tento lék jde na odbyt cca dvaceti objednávkami denně. Veškeré podrobnější informace získáte na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv.
Pega67@seznam.cz
Pega

Odeslatod kofik v Ned 07. Úno 2010 4:57:52

A jeje tak nám stáhnou sibutramín, konečně něco učinného a zase fuč :cry: Teď jsem se dočetla na netu, že potřebuji Meridiii, Lindaxu.....Sibutramin, stáhnout z trhu, že chystají zavést do lékáren něco nového, má být o dost vyšší cena a proto potřebují totálně odstranit z trhu naše OBLÍBENÉ!
Lidi kam toto spěje a celkově ekonomika tohoto státu? Že lidé fetují a stát jim k tomu dodává zadarmo injekční stříkačky, to je pohoda (ironicky řečeno) ale to, že lékař předepíše na recept lék na hubnutí stát zrujnuje (ironicky řečeno) tomu kdo jej potřebuje a díky tomuto přípravku se může vrátit do aktivního života. Miluju řeči typu "vic se hejbej a nežer a zhubneš i bez prášků" Vy magoři, co toto píšete, zřejmě jste nezažili kolotoč dne ženy, která má rodinu, domácnost, chodí do práce...žádnou pomoc kolem sebe a musí spoléhat jen sama na sebe. Potom taková žena, která padne večer vyčerpaná na pohovku a konečně je za celej den klid, si dá večeři (první jídlo za celý den) jelikož nebyl čas, tak tělo reaguje tím, že spustí chuťe na sladké, jelikož během dne strádalo,aby si udělalo zásoby na obdobný den. Jenže tyto chutě jsou tak neovladatelné, že sníte opravdu kde co...
No a nám zbývá jen, pokud nechceme být tlusté, vyhledat co by zvládlo tyhle "ovladače chutí" no co dodat, přeji spokojené maminky a holky, které na tom jsou obdobně a nic jiného než pohodu, potom opravdu nebudeme potřebovat hubnoucí přípravky! s007
kofik

Odeslatod iva v Ned 07. Úno 2010 12:35:11

Prosím-kdo mi poradí.Sháním Meridii,bez předpisu.Prosím,pokud ji máte někdo k prodeji-nabídněte mi ji.Děkuji.Iva
iva

Odeslatod lejka v Ned 07. Úno 2010 13:35:09

iva napsal:Prosím-kdo mi poradí.Sháním Meridii,bez předpisu.Prosím,pokud ji máte někdo k prodeji-nabídněte mi ji.Děkuji.Iva

Ahoj Ivo pišni mi na mejl poradim lenka.fojtanikova@seznam.cz
lejka

Odeslatod Radka v Ned 07. Úno 2010 17:39:31

Jsem ráda že se nesmí předepisovat,myslím si že je zbytečné do sebe cpát chemii, člověk dokáže sám zhubnout pokud chce a má to v hlavě srovnané a jde na to zdravým vyváženým jídelníčkem a samozřejmě s trochou pohybu.
Radka

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.