Meridia na hubnutí

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Meridia na hubnutí

Odeslatod Kačenka v Stř 02. Dub 2008 14:12:29

Přeji pěkný den všem baculkám :lol: , jak je to tedy s tou Meridií, je o tom stále větší rozruch, fakt je to tak dobrý? Máte s tím nějáké zkušenosti? Já už měla snad vše, co jede v televizi, pár kilo jsem shodila, ale pak je zase naberu.....
Kačenka

Re: Meridia na hubnutí

Odeslatod Šali v Stř 02. Dub 2008 14:15:18

Ahoj,meridiu už jsem vyzkoušela a za 1měsíc jsem měla úbitek na váze 6kg,takže doporučuji.Je skvělá.
Šali

Odeslatod Sally v Stř 02. Dub 2008 14:21:21

Zacla sem meridiu uzivat,za tyden 3 kg dole 8) 8) zkuste taky :)
Sally

Odeslatod tracker4@seznam.cz v Stř 02. Dub 2008 14:23:26

Ahoj,meridu jsem bral 5 měsícu.Merida méne jídla a jizda na kole,a stálo to za to. 19 kg dole.Super.Ale přestal jsem ji užívat a váha šla nahoru.Chce to brát asi dlouhodobě.
tracker4@seznam.cz

Odeslatod adelka v Stř 23. Dub 2008 11:49:37

Meridia je supeeeeer, mužu doporučit....mám 25kg dole jupí :P
adelka

Odeslatod maicinka v Stř 23. Dub 2008 17:46:35

Ahojky baculky tak zítra jdu k doktorce uvidím jak dopadnu já s MERIDII sem zvědavá jestli mi ji vůbec předepíše záleží jakou bude mít náladu ale už sem toho četla těch lidiček coto bralo a jsou spokojení akorád jsem slyšela že se to musí brát asi tak půl roku ale hlavně že my baculky dostaneme nějaké to kilo dolů tak zatím se držte hodně kil vám přeju dolůůůů_))))) :mrgreen: :mrgreen:
maicinka

Odeslatod Helča v Pát 25. Dub 2008 15:41:20

Dnes budu brát týden a zatím asi 1.5- 2kg dole, ale nemám ráda jogurty, zeleniny minimálně, tak to je spíš o menších porcích a nejezení sladkého! Na kontrolu jdu za 3 týdny tak snad ještě kilčo půjde aby byla vidět snaha! Držím palečky všem co chceme!!!
Helča

Odeslatod 120kg v Stř 14. Kvě 2008 9:58:15

Ahoj holky , v prvni rade chci rict,ze tyto leky jsou opravdu na lekarsky predpis a ten kdo se je snazi koupit na netu opravdu hodne riskuje - a to zdravi ! dalepak na netu jseou predrazene - ano,chapu nektera z vas otehotnela,tak prodava..to je OK ale na jinych siskuzich jsem i cetla,prodam meridii na 3 mesice za 2000 kc - to je jasny vydelek 800 kc na nejake zoufale baculce,ktera se stydi zajit k lekari.. a dalepak - jakou mate jistotu ze tam bude meridie a ne treba paralen ? kdyz uz tak jedine osobni predani a urco bych neprodala 16ti lete slecne ,ktera se citi tlusta...hmmm...ja to beru jako vysmech. s003 Ja mam metrak s007 a jsem opravdu tlusta.Jen jsem se doktorovi zminila o me vaze,hned to tukal dopocitace a rikal , no to je jasna obezita to vam napisu. bez jakehokoliv vysetreni...takze bat se niceho nemusite :) ale to je asi jak kde :)) aktivne jsem mu dala 30 kc do kasicky...to me nezabije. s001 a supitala do lekarny, no nejprve teda k bankomatu,pac meridie 98 tabletek na ty 3 mesice mam za 1190 kc . a mohla jsem si vybrat,jestli chci silnejsi -tak jsem si 15mg vzala,ze :p s004 no a po tydnu mam dole 4kila. :mrgreen: Zadny vedlejsi ucinek nepozoruji, mozna to spani no,ze spim trosku mene...ale to je uplne v pohode.Takze holky, pokud se vase BMI pohybuje nad 28 tak bezte za lekarem bud obvodakem a nebo na gyndu. me BMI kleslo za ten tyden o 1 stupinek :eek coz je super.. :P potrebuju dolu 20 kg a je pravda ze meridii beru poprve. mozna ceho se bojim,ze az ji treba budu zase nekdy brat..po diteti treba,tak ze uz nebude tak fungovat... :roll jak jsem se i docetla... :oops: ale bat se toho nebudem,protoze hubnuti zacina v hlave ! a taky ty finance jsou i leckdy motivujici. prece nechceme vyhodit 1200 kc, :!: ale 12 kg :grin :grin :grin aspon teda ja urcite (minimalne) Jinak holky piste piste piste sem - vzajemna podpora je velice dulezita :zzz :D :D :D
120kg

Odeslatod Tasea v Pát 16. Kvě 2008 20:30:42

Včera jsem začala užívat Meridii, mám BMI 32,7. Jsem zvědavá kolik kil se mi podaří zhubnout, tak za měsíc písnu kolik jsem shodila. s004
Tasea

Odeslatod Kuře v Pon 19. Kvě 2008 14:32:52

Hoja meridii beru už dva měsíce a 6kg dole docela to jde s004
Kuře

Další

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.