celulitida - pomooooc

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: celulitida - pomooooc

Odeslatod Ráchel v Čtv 18. Pro 2014 8:44:59

Zdravím,

Podle mě existuje jenom jedno řešení. A nejsou to krémy ani terapie, nic z toho nepomůže.
Nejdůležitější je změnit Váš životní styl. To znamená zdravě jíst, hodně zeleniny ovoce, vody...atd...a pohyb...tak 3x týdně. Na celulitidu nejvíce zabírá chůze. Jak to Vám může povědět Michal Skába kterého lze naleznout na youtube....Já jsem taky měla problémy, ale nyní nemám :) opakuji nepomáhají žádné krémy nic! ani lymfatické masáže nejsou na trvalo!
Ráchel

Odeslatod MonikaP v Stř 18. Lis 2015 10:23:02

Ahoj, nevíte kde v Praze dělají lymfatické masáže a kde by mi poradili jak na celulitidu? Mám krémy, ale stejně se mi to zhoršuje. Děkuju
MonikaP

Odeslatod Lenii782 v Ned 22. Lis 2015 18:59:47

Ahoj, lymfatické masáže jsou fajn, ale stejně to chce většinou ještě něčím podpořit.Hodně udělá i jídelníček a dostatek pohybu. Já chodím na ošetření do Amaryllis centra v Praze. Tam mi sestavili takový plán, co by pro mě bylo nejlepší.
Lenii782

Odeslatod MonikaP v Úte 24. Lis 2015 11:54:32

Aha, takže jenom lymfatické masáže asi nepomůžou. Držím dietu, ale to mi asi taky moc nepomůže. Už se toho chci zbavit. Co tam s tebou teda dělají jestli se můžu zeptat.
MonikaP

Odeslatod Lenii782 v Stř 25. Lis 2015 15:07:14

MonikaP napsal:Aha, takže jenom lymfatické masáže asi nepomůžou. Držím dietu, ale to mi asi taky moc nepomůže. Už se toho chci zbavit. Co tam s tebou teda dělají jestli se můžu zeptat.

Tak ono asi záleží, jaký stupeň celulitidy máš, na stavu kůže atd. Myslím že každému pomůže něco jiného. Já chodím na lymfatické masáže, endomasáže, a ještě mi ošetřuji pleť nějakým přístrojem. Nebolí to, vypiná to pleť. Oni by ti řekli, co by pro tebe bylo nejlepší. Mně sestavili plán, jak by postupovali. A pak jsme se domluvili. kdy a jak často budu chodit.
Lenii782

Odeslatod Lussy v Pát 08. Led 2016 10:43:30

Ahoj,
Potřebovala bych poradit co s celulitidou.Je mi 18, měřím 158cm a vážím 55kg, což si myslím, že je na moji výšku akorát. V poslední době se mi tvoří celulitida a já vůbec nevím proč. Přemýšlím, že bych zkusila různé krémy, ale zase se mi nechtějí kupovat zbytečně, když jsou tak dráhy. Neporadíte mi?
Lussy

Odeslatod podporazivota v Úte 12. Led 2016 20:00:26

Dobrý den, je velmi důležité si uvědomit, že u jakýchkoliv potíží jde vždy o to, zjistit příčinu zdravotních problémů, přičemž je možné říci, že u většinové populace je na prvním místě nevhodná strava, která způsobuje zdravotní problémy. Alergizuje, nedodává dostatek potřebných látek, zatěžuje svým složením, chemikáliemi, těžkými kovy.
Na prvním místě je proto vždy potřeba nejdříve nastavit vhodný dietní program pomocí testů potravin, aby se eliminovaly ty potraviny, které člověku škodí.
K testům potravin je také nezbytné přiřadit jak komplexní, tak cílenou detoxikaci silnými přírodními prostředky, aby se škodlivé látky, které jsou v těle vyvedly ven a tak se tělu významě odlehčilo.Detoxikací se významě posílí imunitní systém, který pak může výrazně pracovat na eliminaci jakýchkoliv zdravotních potíží.
Mnohaletá praxe ukazuje, že kombinace testů potravin a detoxikace vede k nastartování autoléčebných procesů těla, které začnou výrazně eliminovat přetrvávající zdravotní potíže.
Josef Chocholoušek DiS.
podporazivota

Odeslatod Mišell v Pát 22. Led 2016 14:08:34

Dámy,jestli my to zbytečně nehrotíme :lol: Já chodím cvičit, ale něco tam přece jenom je. Jednou jsem si stěžovala mužovi a víte, co mi řekl? Že si ani nevšiml a že mu to nevadí. Takže už to taky tolik nehrotím, i když nadšená z celulitidy být nemůžu.
Mišell

Odeslatod Mirkova v Stř 03. Úno 2016 8:43:27

Proto reklamám nevěřím :-)
Mě na celulitidu nejvíc pomohl Arganový olej :-)
Mirkova

Odeslatod Petra2nova v Pon 08. Úno 2016 9:42:55

Taky mi nic nezabírá s006
A Arganový oelj? Vážně? Kolik tak stojí nebo kde se vlastně dá sehnat?
Petra2nova

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.