celulitida - pomooooc

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Re: celulitida - pomooooc

Odeslatod Griotka v Čtv 15. Lis 2012 10:50:34

Celulitida je dána geneticky, takže nějaké krémy moc nepomáhají. Některé moje známé vyzkoušeli VACUShape, ale nutno podotknout, že výsledky jsou minimální a většinou se kůže jenom přirozeně vypne na krátkou dobu - dolíčky ovšem definitivně nezmizí.

Nejlepší je na celulitidu prevence, ale určitě jste si všimly, že i některé hubené holky, které mají tuku sotva co by se za nehet vešlo, na dolíčky také trpí.

Pohyb, pitný režim, masáž, a samozřejmě zdravé stravovací návyky. Lymfodrenáže, nekouřit, je to pořád dokola, všechny to víme, ale často porušujeme, potom se prostě není čemu divit, když je Milka v akci a my spořádáme rovnou dvě.
Griotka

Odeslatod katmarkovacz v Stř 16. Led 2013 14:45:55

Ahoj, mně na celulitidu pomáhá rozemletá káva, jinak doporučuji pít hodně vody - jinak nezmizí :( Přečti si aktuální Dietu, je tam docela hodně zajímavých tipů :)
katmarkovacz

Odeslatod Gabina9 v Stř 16. Led 2013 16:37:33

Taky si myslím, že základem je pohyb a celkově zdravý životní styl, dostatečně pít atd... ale já třeba tohle všechno si myslím dodržuju a do toho používám ty "doplňky" - krémy a stejně nic :( už uvažuju, že si pořídím něco takovéhohle http://elektrocoleti.cz/kosmetika/112-vakuovy-pristroj-pro-redukci-celulitidy-cellulife.html - myslíte, že to bude fungovat?
Gabina9

Odeslatod Renata Ves v Pon 04. Bře 2013 21:22:59

Ahoj všem,
já teda musím říct, že je to opravdu hlavně o životosprávě, kterou žijeme. Vyzkoušela jsem spoustu věcí, způsobů, praktik, přípravků a nic nepomáhalo.
Před třemi měsíci jsem byla na lymfodrenáži na klinice GHC v Praze a musím uznat, že se výsledky dostavily. Celulitida je značně pryč. Vše bylo velice příjemné a teď vím, že je lepší si připlatit za kvalitu a vidět výsledek. :)
Doporučuji
Renata
Renata Ves

Re: celulitida - pomooooc, článek

Odeslatod HugoBoss v Pát 25. Dub 2014 23:40:59

http://www.prakticky-zivot.cz/moda/krasa/jak-mit-krasne-nohy-bez-celulitidy
HugoBoss

Odeslatod Sabbka v Stř 18. Čer 2014 14:56:20

Dámy já mám zkušenost s ajurvédskou masážní terapii a musím říct, že mě to od celulitidy neuvěřitelně pomohlo. Terapie zlepšují metabolismus a to se potom projevilo :-)
Sabbka

Odeslatod GabrielaNak v Čtv 19. Čer 2014 18:26:13

Na celulitidu Ajurvéda? Vážně? A jak dlouho máte s tímto zkušenosti? Kam na to chodíte? kusím si o tom něco najít. Ale něco na tom možná bude. Je to přírodní cestou..
GabrielaNak

Odeslatod Sabbka v Čtv 26. Čer 2014 11:02:13

Chodím tam asi třičtvrte roku tedkon. Říka se, že jedna terapie je jako týden v lázních.
No právě, je to přírodní cestou, to může pomoct na cokoli. Já chodím do brna k paní Robošové (centrumrevital.cz)
Jako za mě opravdu doporučuji. Ale chápu, že bys o tom chtěla zjistit asi víc, myslím, že když jí napíšeš nebo zavoláš, určtiě ti vše ráda vysvětlí.
Sabbka

Odeslatod GabrielaNak v Pon 30. Čer 2014 9:03:27

To je zajímavé, určitě jí zkusím kontaktovat, měla bych pár otázek, které mě zajímají. Tak moc moc děkuji za doporučení s004
GabrielaNak

Odeslatod Sabbka v Pát 11. Črc 2014 12:09:36

Nemáš vůbec zač ;) potom napiš, jak si se rozhodla nebo jestli to zkusíš s001
Přeji krásný víkend
Sabbka

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.