Homeopatika a Vaše zkušenosti s nimi

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

Homeopatika a Vaše zkušenosti s nimi

Odeslatod Lekarnice Lucie v Pon 31. Bře 2008 15:06:17

Používáte doma často homeopatika? Jaké máte zkušenosti? Podělte se o ně s námi.....
Lekarnice Lucie
Administrátor

Re: Homeopatika a Vaše zkušenosti s nimi

Odeslatod Dáda v Čtv 24. Dub 2008 16:15:51

Homeopatika jsou super, vždy mi pomohla ať jsem měla jakýkoliv zdrav. problém. :)
Dáda

Odeslatod ivana v Pát 25. Dub 2008 15:38:53

Na homeopatika nedam dopustit, jedine s nima lecim sveho syna. Jinam vsechny sirupy a prasky od doktorky nestojej za nic. :)
ivana

Odeslatod Návštěvník v Sob 09. Srp 2008 9:07:17

s005 Homeopatika byla to jediné, co mi zabralo při dlouhodobé nemoci. Zkoušela jsem všemožné prášky a nakonec jsem se naštvala, koupila sirup a cucala osciloccocinum a během 2 dnů jsem byla zdravá. Zdárně jsme zkusili i homeovox a zabírá :-) myslím, že jsem našla léčivou alternativu.
Návštěvník

Odeslatod Lucrezia v Úte 05. Črc 2011 13:40:47

Jaká homeopatika jsou vhodná na snížení chuti k jídlu?
Nefunguje mi pocit sytosti a cpu se dokud nejsem totálně plná. Potřebovala bych navrátit svůj přirozený stav, kdy vím kdy má tělo dost... :|
Lucrezia

Odeslatod Barča v Pon 14. Říj 2013 10:34:43

Ahoj, já si vybírám homeopatika podle obtíží tady: http://www.kezdravi.cz
Můžeš se tam zkusit zeptat, nebo zajít přímo za homeopatem.

A jak dlouho asi tak jíš? Pocit sytosti se objevují až po 15-20 minutách jídla. Tak zkus jíst pomaleji a víckrát žvýkej a třeba se pocit plnosti dostaví dřív než se přejíš.
Barča

Odeslatod brouceklucik v Úte 19. Lis 2013 14:40:28

Chci se zeptat na homeopatika v době před porodem a pak během něj. Jedná se mi o Arnicu montanu 9CH-prý se má brát 5 granulí 14dní před termínem porodu ( že uhlehčí porod ) a následně Arnica montana 15CH+Actaea Racemosa 15CH do půl litru vody 10 kuliček z každé a popíjet během první doby porodní ( zmírní prý porodní bolesti a urychlí porod ). Tak zda mám info správné, abych si třeba neublížila, páč v každé lékárně mi říkají něco jiného, tak jsem z toho trošku mimo :) díky
brouceklucik

Odeslatod Dorothe v Sob 30. Lis 2013 13:10:07

Já mám s antibiotiky velmi dobrou zkušenost, jen jsem se poměrně nedávno dozvěděla, že se úplně homeopatické látky nesnáší dobře s mentolem, respektive údajně jsou pak účinky slabší, takže pozor na to:). Kromě homeopatik mám výborné zkušenosti se systémovou enzymoterapií, konkrétně s wobenzymem. Díky této možnosti, léčit se přírodní cestou, nejsem závislá na chemii a i psychicky se cítím skvěle.
Dorothe

Odeslatod lenul2310 v Čtv 13. Úno 2014 19:29:44

Já jsem s nimi také velmi spokojena, vše co jsem potřebovala vědět je tady http://www.kezdravi.cz/scripts/zobraz_text.php?id_odk=2
A můžete si je tam rovnou aji objednat :)
lenul2310

Odeslatod kirama v Pát 21. Úno 2014 13:30:19

Protože jsem těhulka, tak snad jediné co mohu užívat jsou homeopatika. Už jsem se jimi dvakrát léčila a vždy do dvou dnů jsem byla ok. Mám svoji odzkoušenou homeopatičku, ke které chodím a jsem s ní zcela spokojená. Neměnila bych. Až těhulka nebudu a nebudu ani kojit, tak na prvním místě vždy zkusím homeopatika a pak teprve klasickou medicínu. Někteří doktoři rádi cpou antibiotika. Nejsem proti nim, ale na můj vkus se dost zneužívají.
kirama

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.