IVF + EmbryoGlue

Povídání o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách
Pravidla fóra
Vítejte na diskusním fóru Vše pro Zdraví, kde si můžete popovídat o svých problémech i zkušenostech. Odborné i laické články najdete v sekcích našeho informačního portálu - Diety a recepty - Nemoci - Léky - Jak fungují léčiva - Homeopatika - Bylinky - Očkování - Jak na hubnutí

IVF + EmbryoGlue

Odeslatod freshmama v Sob 09. Pro 2023 19:21:42

Ahoj, plánujeme se objednat na IVF kliniku kvůli tomu, že naše snahy o miminko jsou neúspěšné. Četla jsem na internetu, že některé kliniky nabízí ještě nadstandartní služby, které by šanci na početí měly zvýšit, konkrétně EmbryoGlue - máte s tím některá zkušenost? Díky.
freshmama

Re: IVF + EmbryoGlue

Odeslatod EvFka v Pát 15. Pro 2023 19:08:20

My EmbryoGlue neměli, takže nedokážu moc poradit. Popravdě jsem ani nevěděla, že taková možnost je, nikdo nám o tom neřekl. Nabízí to všechny kliniky vůbec, já se s tím právě nesetkala.
EvFka

Re: IVF + EmbryoGlue

Odeslatod Hvezd v Sob 16. Pro 2023 21:54:06

Ahoj, my EmbryoGlue měli, ale až při druhém pokusu. První byl neúspěšný a my se rozhodli si ho připlatit, že nechceme na tomhle šetřit, a pak si třeba vyčítat, že kdybychom ho dali, tak by to dopadlo jinak.. Jinak co vím, tak ve Zlíně ta možnost EmbryoGlue je, můžete si ho připlatit. Nebo tam mají taky věrnostní program v rámci kterého ho nabízí. Víc najdeš kdyžtak na jejich stránkách https://www.ivf-zlin.cz/26413n-vernostni-program.
Hvezd

Zpět na Diskuze o nemocech, lécích, homeopatikách, hubnutí a dietách.