Template
Template Template
Template Úterý, 23 květen 2017 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Bioderma Cicabio E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
SlabéVynikající 

Bioderma Cicabio

Kosmetická řada pro reparaci pokožky.
Hojení ran definujeme jako nahrazení mrtvé tkáně živou, přičemž nedochází k náhradě pouze samotných buněk, ale také poškozené extracelulární matrix. Hojení ran probíhá buď reparací , nebo regenerací. Reparací se hojí tkáně, které nejsou schopny vlastní proliferace (novotvoření), a výsledkem je vznik jizvy. Takto se hojí tkáň poškozená traumatem, nebo chirurgickým zásahem. Při poškození tkáně, jejíž buňky neztratily schopnost dělení, dochází k obnovení buněk, neosyntéze extracelulární matrix a k vytvoření shodné tkáně, nebo co nejvíce podobné té původní. Tento proces se nazývá regenerace.

Bioderma Cicabio krém

Reparační a zklidňující krém na podrážděná místa, poškozenou a popraskanou kůži a na následky po menších operačních a dermatologických zákrocích. Krém snižuje riziko tvorby jizev. Použijeme jej na suchá, nemokvavá místa.
Vlastnosti
Krém působí ve všech stadiích reparace pokožky a podporuje tak dokonalé hojení. Obsahuje antibakteriální komplex, který chrání pokožku, dále patent Antalgicin, který zmírňuje nepříjemné pocity a svědění, resveratrol a měď podporuje regeneraci pokožky.
Krém je určen pro děti i dospělé, na obličej i celé tělo. Je hypoalergenní a výborně tolerovaný, bez barviv. Šedavé zabarvení je přirozené a souvisí s aktivními složkami přípravku.
Použití
Po očištění rány a vysušení naneseme větší vrstvu krému. Používáme 2x denně až do úplného zhojení kůže. Krém nepoužívejte na vnitřní sliznice, jako jsou ústa, konečník, vagína.
Balení a cena
Tuba 40ml, doporučená cena 299Kč.

Bioderma Cicabio lotio

Reparační a zklidňující lotio na mokvající rány a podrážděná místa na kůži. Vysušuje mokvající místa a působí ve všech stadiích reparace pokožky a podporuje tak dokonalé hojení.
Vlastnosti
V lotiu je obsazena kombinace talku a oxidu křemičitého, které vysušují a neutralizují mokvající místa. Antibakteriální komplex chrání ránu, patent Antalgicin zmírňuje nepříjemné pocity svědění a zabraňuje tak rozškrábání postiženého místa. Spojení resveratrolu a mědi podporuje kvalitní regeneraci pokožky.
Lotio je určeno pro dospělé i děti, na obličej i tělo. Je hypoalergenní, tolerantní a bez barviv. Šedavé zabarvení je způsobeno obsahovými látkami v přípravku.
Použití
Lahvičku před použitím důkladně protřepeme. Poté odlomíme uzávěr a k otevření a uzavření lahvičky otáčíme uzávěr do slyšitelného cvaknutí. Lotio na pokožku nanášíme buď přímo z lahvičky, nebo vatovým tamponem 2x denně až do úplného zhojení kůže.
Balení a cena
Lahvička 40ml, doporučená cena  299Kč.
 
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Diety při onemocnění salmonelózou
Jak dlouho jste se léčili ?, musí také chodit do práce :(
další ...

Vitamin B6 - Pyridoxin zlepšuje náladu a deprese
Dobrý den dlouhodobě(18let) beru Mg s pyridoxinem známá mi teď napsala,ze se po tom tloustne ..je to pravda ?beru 3...
další ...

Vigantol kapky
Dávám ho do trochy mléka, je to dobré právě kvůli vstřebávání toho vitamínu.
další ...

Homeopatika - Oscillococcinum
předražený cukr, který funguje jen jako placebo...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, můžu se zeptat na radu. Mám často uzkost, protože muj manžel mne jiz dlouhodobě podvádí. Mám ho st...
další ...

Inzerce zdarma

Template Template