Template
Template Template
Template Úterý, 27 září 2022 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Bioderma Cicabio E-mail
Hodnocení čtenářů: / 3
SlabéVynikající 

Bioderma Cicabio

Kosmetická řada pro reparaci pokožky.
Hojení ran definujeme jako nahrazení mrtvé tkáně živou, přičemž nedochází k náhradě pouze samotných buněk, ale také poškozené extracelulární matrix. Hojení ran probíhá buď reparací , nebo regenerací. Reparací se hojí tkáně, které nejsou schopny vlastní proliferace (novotvoření), a výsledkem je vznik jizvy. Takto se hojí tkáň poškozená traumatem, nebo chirurgickým zásahem. Při poškození tkáně, jejíž buňky neztratily schopnost dělení, dochází k obnovení buněk, neosyntéze extracelulární matrix a k vytvoření shodné tkáně, nebo co nejvíce podobné té původní. Tento proces se nazývá regenerace.

Bioderma Cicabio krém

Reparační a zklidňující krém na podrážděná místa, poškozenou a popraskanou kůži a na následky po menších operačních a dermatologických zákrocích. Krém snižuje riziko tvorby jizev. Použijeme jej na suchá, nemokvavá místa.
Vlastnosti
Krém působí ve všech stadiích reparace pokožky a podporuje tak dokonalé hojení. Obsahuje antibakteriální komplex, který chrání pokožku, dále patent Antalgicin, který zmírňuje nepříjemné pocity a svědění, resveratrol a měď podporuje regeneraci pokožky.
Krém je určen pro děti i dospělé, na obličej i celé tělo. Je hypoalergenní a výborně tolerovaný, bez barviv. Šedavé zabarvení je přirozené a souvisí s aktivními složkami přípravku.
Použití
Po očištění rány a vysušení naneseme větší vrstvu krému. Používáme 2x denně až do úplného zhojení kůže. Krém nepoužívejte na vnitřní sliznice, jako jsou ústa, konečník, vagína.
Balení a cena
Tuba 40ml, doporučená cena 299Kč.

Bioderma Cicabio lotio

Reparační a zklidňující lotio na mokvající rány a podrážděná místa na kůži. Vysušuje mokvající místa a působí ve všech stadiích reparace pokožky a podporuje tak dokonalé hojení.
Vlastnosti
V lotiu je obsazena kombinace talku a oxidu křemičitého, které vysušují a neutralizují mokvající místa. Antibakteriální komplex chrání ránu, patent Antalgicin zmírňuje nepříjemné pocity svědění a zabraňuje tak rozškrábání postiženého místa. Spojení resveratrolu a mědi podporuje kvalitní regeneraci pokožky.
Lotio je určeno pro dospělé i děti, na obličej i tělo. Je hypoalergenní, tolerantní a bez barviv. Šedavé zabarvení je způsobeno obsahovými látkami v přípravku.
Použití
Lahvičku před použitím důkladně protřepeme. Poté odlomíme uzávěr a k otevření a uzavření lahvičky otáčíme uzávěr do slyšitelného cvaknutí. Lotio na pokožku nanášíme buď přímo z lahvičky, nebo vatovým tamponem 2x denně až do úplného zhojení kůže.
Balení a cena
Lahvička 40ml, doporučená cena  299Kč.
 
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Recepty při redukční dietě, diety na zhubnutí...
dobrý den trpím dlouhodobou úzkostí vyvolanou problémy v práci. Dlouhodobě užíván citalek před rokem vysazen...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké homeopatikum mám použít, když mám problémy na prstech u rukou - dělají...
další ...

Homeopatika - podávání léků u dětí a kojenc...
Dobrý den, mám 5mesicni dceru. Od narození spinkala celou noc. Poslední měsíc se budí každou hodinu, někdy i 2x...
další ...

Vigantol kapky
Kapičky vigantol dávám pravidelně a všechno vždy bylo v pořádku, vyhovuje, hlavně jsem ráda, že vím, co mal...
další ...

Pamycon antibiotické kapky
Dobrý den zuzasig . My je ted Máme taky a na slunicko kluci chodit nesmí
další ...

Inzerce zdarma

Template Template