Template
Template Template
Template Čtvrtek, 07 prosinec 2023 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Bioderma


 Kosmetika Bioderma
Kosmetika Bioderma


Laboratoře společnosti Bioderma se nachází ve francii ve městě Lyon. Francoužští dermatologové mají tuto značku ve velké oblibě, proto také patří výrobky značky Bioderma k nejčastěji předepisovaným přípravkům.
Nyní se nachází již v 70 zemích světa a rychle se rozrůstá.
Bioderma vyvíjí stále nové výrobky ve spolupráci s dermatology, specializují se na všechny typy pokožky, zejména pak na tu citlivou.

Produktová řada:

Kosmetika pro suchou pleť Bioderma Atoderma
Kosmetika pro citlivou pleť Bioderma Sensibio
Kosmetika pro mastnou pleť Bioderma Sebium
Kosmetika pro dehydratovanou pleť Bioderma Hydrabio
Kosmetika na pigmentové skrvny Bioderma White Objective
Kosmetika pro dětskou pleť Bioderma ABCDerm
Kosmetika na opalování Bioderma Photoderm
Kosmetika na poškozenou pokožku Bioderma Cicabio
Kosmetika na péči o vlasy Bioderma Nodé
 


Bioderma Atoderm


Bioderma Atoderm

Bioderma AutodermSuchá pokožka spojuje pocity pnutí s větším nebo menším stupněm suchosti kůže. Krátkodobé potíže může způsobit počasí, vítr nebo zima. Naopak dlouhodobější problémy mohou být geneticky podmíněné, způsobené např. hormonální nerovnováhou. Suchost pokožky vzniká i díky znečištěnému prostředí, špatným pitným režimem, nebo alkoholem. Pokožka je poté matná drsná, šupinkuje se a ztrácí svoji pružnost a jemnost. Řada Atoderm je proto speciálně vyvinuta pro suchou až atopickou pokožku.

Bioderma

 

Bioderma Sensibio

Bioderma SensibioZnečištěné prostředí a každodenní stres působí na naši pokožku velmi nepříznivě. Ta se poté stává napnutou, na dotek drsnou, dehydratovanou, se známkami únavy a je velmi citlivá. Citlivost pokožky může vyvolat spousta faktorů, mezi které patří hlavně vliv prostředí, používání mýdel a nevhodných kosmetických přípravků, životní styl. Takto podrážděná pokožka se poté stává začervenalou s pocity svědění a pálení. Začervenání pleti vzniká nerovnováhou mikrocirkulace v pokožce, oslabením a rozšířením krevních povrchových žilek.

Bioderma

 

Bioderma Sebium

Bioderma SebiumSmíšená pokožka je svítivá a lesklá, někdy s výsevem pupínků v tzv.T zóně, což je čelo, nos a brada. Akné je chronické zápalové onemocnění mazových žláz, na jehož vzniku se podílí mnoho faktorů jak vrozených, tak hormonálních. Akné je vždy doprovázeno zvýšenou tvorbou kožního mazu, kdy jednou z jeho složek je látka tukové povahy - skvalén. Působením přemnožených bakterií P.acnes je skvalén přeměněný na hustou polymerní látku. Tím kožní maz houstne a ucpává zúžené vývody mazových žláz, což vede ke vzniku uhrů (komedonů).


Bioderma

 

Bioderma Hydrabio

Bioderma HydrabioKaždodenní stres, klimatické podmínky a znečištění ovzduší působí na naši pleť negativně. Tyto faktory narušují buněčnou aktivitu pokožky, pokožka nedokáže udržet vodu a buňky se v hlubších vrstvách tvoří špatně, nebo menší míře. Pokožka je poté dehydratovaná, stává se citlivou, drsnou a na jejím povrchu je cítit nepříjemné pnutí. Patent Aquagenium® obsažený v řadě Hydrabio navrací pokožce ztracenou schopnost hydratace. Pleť je po ošetření hebká, vypnutá a příjemně hydratovaná.


Bioderma

 

Bioderma White Objective

Bioderma White ObjectiveKožní barvivo zvané melanin je uloženo ve spodních vrstvách pokožky buď rovnoměrně, nebo se v některých místech hromadí a vytváří zabarvené menší či větší plochy. Intenzita těchto skvrn, počet a jejich zabarvení se vždy zhoršují pod vlivem slunečního záření. Dalšími faktory vzniku skvrn je těhotenství, hormonální antikoncepce, hormonální poruchy, menopauza, některé kosmetické přípravky, parfémy a léky. Skvrny se nejčastěji tvoří na čele, tvářích, horním rtu, spáncích a dekoltu. Proto je také důležité kritická místa chránit krémem s vysokým ochranným faktorem.


Bioderma


Bioderma ABCDerm

ABCDermJiž od prvního dne narození potřebují děti veškerou naši lásku a péči, hlavně co se týče jejich jemné, zranitelné pokožky. Pokožka miminka není ještě plně vyvinuta (zejména do 3 let) jako u dospělého, proto vyžaduje mimořádnou péči. Dítě je v tomto období náchylnější na podráždění např. kolem úst působením slinných enzymů (cumlání dudlíku), na opruzeniny z plenek, nebo šupinkovatění na hlavičce.

Bioderma


Bioderma Photoderm

Bioderma PhotodermSlunce má na náš organismus jak pozitivní, tak i negativní účinky. Intenzita slunečního záření je různá, a může být zdraví víceméně škodlivá. Nadměrné vystavování pokožky slunečnímu záření může mít podíl na vzniku různých kožních onemocnění.
Mezi pozitivní účinky slunce můžeme zařadit zlepšení stavu některých kožních chorob, ekzémů nebo pupínků, zlepšuje i náš psychický stav.
Negativním vlivem slunce na naší pokožku je hlavně spálení, fototoxické reakce způsobené léky (antibiotika, nesteroidní antiflogistika), stárnutí kůže a v neposlední řadě i rakovina kůže.

Bioderma


Bioderma Cicabio

Bioderma CicabioKosmetická řada pro reparaci pokožky.
Hojení ran definujeme jako nahrazení mrtvé tkáně živou, přičemž nedochází k náhradě pouze samotných buněk, ale také poškozené extracelulární matrix. Hojení ran probíhá buď reparací , nebo regenerací. Reparací se hojí tkáně, které nejsou schopny vlastní proliferace (novotvoření), a výsledkem je vznik jizvy. Takto se hojí tkáň poškozená traumatem, nebo chirurgickým zásahem. Při poškození tkáně, jejíž buňky neztratily schopnost dělení, dochází k obnovení buněk, neosyntéze extracelulární matrix a k vytvoření shodné tkáně, nebo co nejvíce podobné té původní. Tento proces se nazývá regenerace.

BiodermaBioderma Nodé

Bioderma NodéKompletní řada na péči o všechny typy vlasů, jemné, mastné, suché a na problémy s lupy. Lupy vznikají většinou v období dospívání a v dospělosti. Mírná forma lupů se nepovažuje za onemocnění, ovšem zvýšená tvorba a následné zánětlivé změny, jako je seborhoická dermatitida zapříčiněná přemnožením kvasinkové houby Malassezia Furfur, je potřeba léčit. Tato houby je v určitém množství součástí kožního povrchu, ovšem při přemnožení dochází ke zvýšené tvorbě lupů a svědění.

 

Bioderma


 

 
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Recepty při redukční dietě, diety na zhubnutí...
dobrý den trpím dlouhodobou úzkostí vyvolanou problémy v práci. Dlouhodobě užíván citalek před rokem vysazen...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaké homeopatikum mám použít, když mám problémy na prstech u rukou - dělají...
další ...

Homeopatika - podávání léků u dětí a kojenc...
Dobrý den, mám 5mesicni dceru. Od narození spinkala celou noc. Poslední měsíc se budí každou hodinu, někdy i 2x...
další ...

Vigantol kapky
Kapičky vigantol dávám pravidelně a všechno vždy bylo v pořádku, vyhovuje, hlavně jsem ráda, že vím, co mal...
další ...

Pamycon antibiotické kapky
Dobrý den zuzasig . My je ted Máme taky a na slunicko kluci chodit nesmí
další ...

Inzerce zdarma

Template Template