Template
Template Template
Template Neděle, 22 leden 2017 Template

Hledej...

Zajímavé odkazy

Listy jižní Moravy
Hledáte další informace nemocech a lecích?
Příznaky a projevy onemocnění.
 
Template
Léčiva - léky a jejich účinné látky

Jak fungují léčiva
 


Bioderma ABCDerm

Již od prvního dne narození potřebují děti veškerou naši lásku a péči, hlavně co se týče jejich jemné, zranitelné pokožky. Pokožka miminka není ještě plně vyvinuta (zejména do 3 let) jako u dospělého, proto vyžaduje mimořádnou péči. Dítě je v tomto období náchylnější na podráždění např. kolem úst působením slinných enzymů (cumlání dudlíku), na opruzeniny z plenek, nebo šupinkovatění na hlavičce.

Řada ABCderm obsahuje tyto přípravky:

Specifická péče
ABCderm Perioral krém, ABCderm Change krém, ABCderm Babysquam krém

Každodenní péče
ABCderm tělové mléko, ABCderm krém na zimu

Čištění pokožky
ABCderm micelární voda, ABCderm pěnivý gel, ABCderm čistící ubrousky


Specifická péče

ABCDerm Perioral krém

Jednička na trhu na lišej v okolí úst Vašeho dítěte. Tato vyrážka vzniká z nadměrného slintání a olizování, nebo z některých druhů dudlíků působením specifických enzymů obsažených ve slinách.
Vlastnosti přípravku
Krém obsahuje patent Amylpriv sklidňující pokožku, působí na enzym slin amylázu způsobující podráždění v okolí úst. Dále obsahuje protisvědivou složku Enoxolon a kombinaci zinku a mědi s antibakteriálními účinky. Krém předchází infekcím, zjemňuje, zvláčňuje a regeneruje pokožku.  Snadno se vstřebává a nezanechává na pokožce stopy po použití. Je bez parfémů a parabenů.
Použití
Krém aplikujeme 2-3x denně na podrážděná místa v okolí úst.
Balení a cena
Tuba 40ml, doporučená cena 299Kč


ABCDerm Change krém

Krém určený na opruzeniny, chrání citlivou pokožku zadečku a kožních záhybů Vašeho miminka. Používáme jej při každé výměně plenek.
Vlastnosti přípravku
Krém předchází vzniku podráždění pokožky, zmírňuje zarudnutí, svědění a pokožku zjemňuje. Obsahuje oxid zinku,, který vytváří ochrannou vrstvu a odsává nadbytečnou vlhkost. Pantenol pokožku vyživuje a regeneruje. Krém se lehce nanáší a nezanechává skvrny. Jednoduše se odstraňuje, je bez parabenů a parfému.
Použití
Krém aplikujeme po každé výměně plenek na očištěnou pokožku zadečku.
Balení a cena
Krém 75g, doporučená cena 299Kč


ABCDerm Babysquam krém

Originální krém pro dětskou pokožku postiženou seboroickou dermatitidou s keratolytickými vlastnostmi. Odstraňuje šupinky a krusty z hlavičky a obočí Vašeho miminka.
Vlastnosti přípravku
Krém obsahuje dvě keratolytické hlavní účinné látky a to arabinogalaktan a estery kyseliny mléčné. Krém odstraní šupiny a krusty, začervenání a intenzivně zvlhčuje pokožku. Navíc zabraňuje dalšímu šíření seboroické dermatitidy. Nedráždí oči, dobře se smývá a je bez parfému, což zaručuje dobrou toleranci pokožky miminka.
Použití
Krém obsahuje aplikátor, kterým nanášíme krém na pokožku hlavy, obočí, nebo za ouška miminka, necháme cca 30min působit a poté jednoduše smyjeme. Na umytí je vhodné použit např.přípravek ABCderm sprchový gel.
Balení a cena
Tuna 40ml, doporučená cena 299Kč

 

Každodenní péče

ABCDerm tělové mléko

Hydratační a promašťující tělové mléko chrání pokožku Vašeho miminka a posiluje funkci kožní bariéry (hydrolipidový film).
Vlastnosti přípravku
Mléko zvyšuje ochranu před vnějšími vlivy, je uzpůsobeno svým složením pro použití na jemnou a citlivou dětskou pokožku, je hypoalergenní. Zklidňuje zjemňuje dětskou pokožku a má svěží texturu.
Použití
Mléko aplikujeme 1-2x denně na dětskou pokožku, jemně rozetřeme. Použijeme jej po každém koupání.
Balení a cena
Tuba 200ml, doporučená cena 390Kč

 

ABCDerm krém na zimu

Ochranný a výživný krém na obličej, který chrání pokožku před chladným a nepříznivým počasím (vítr, chlad, teplo).
Vlastnosti přípravku
Krém je určen pro suchou a citlivou pokožku, zabraňuje pocitu suchosti a napětí, zvyšuje ochrannou funkci pokožky. Obsahuje včelí vosk a křemík. Krém je hypoalergenní a bez parfému.
Použití
Krém nanášíme 1-2x denně na očištěnou pokožku.
Balení a cena
Tuba 40ml, doporučená cena 299Kč

 

Čištění pokožky

ABCDerm micelární voda

Ultrajemná micelární voda k dokonalému a šetrnému očištění jemné a podrážděné pokožky Vašeho miminka a malých dětí.
Vlastnosti přípravku
Tato voda obsahuje tzv.micely, které vytvářejí z nečistot mikroemulze. Dokonale čistí pleť a přitom nedráždí. Je určena na pokožku zadečku, kožních záhybů, celého tělíčka i obličeje. Pokožku zklidňuje, zjemňuje a udržuje ji vláčnou, je bez alkoholů, mýdla, peroxidů a je hypoalergenní. Micelární vodu není nutné oplachovat, použijeme ji na očistění místo koupání ve vaničce.
Použití
Micelární vodu naneseme na ubrousek nebo vatový tamponek a jemně a snadno očistíme veškeré nečistoty bez oplachování.
Balení a cena
Lahev 500ml, doporučená cena 249Kč
 

ABCDerm pěnivý gel

Jemný pěnivý čistící sprchový gel, který neobsahuje mýdlo, je určen na obličej, tělo a vlásky kojenců a malých dětí.
Vlastnosti přípravku
Gel je určen pro citlivou dětskou pokožku, jeho citlivě vybrané složení podporuje přirozenou ochrannou funkci pokožky. Gel je vyvinut ve spolupráci s pediatry a dermatology. Při umývání neštípe v očích a vlásky se po něm snadno rozčesávají. Je určen k častému, opakovanému použití.
Použití
Gel napěníme na vlhké pokožce a jemně umyjeme celé tělíčko i vlásky, poté důkladně opláchneme a osušíme.
Balení a cena
Pumpa 500ml, doporučená cena 469Kč

 

ABCDerm čistící ubrousky

Vlhčené čistící ubrousky napuštěné micelární vodou, neobsahují alkohol.
Vlastnosti přípravku
Ubrousky jsou určeny na čištění zadečku, kožních záhybů, obličeje, rukou a celého tělíčka miminek a malých dětí. Jemně čistí, nedráždí, mají zvláčňující a zklidňující efekt. Jsou tolerovány i na citlivých místech např.okolo očí, jsou hypoalergenní.
Použití
Jemně očistíme pokožku vlhčeným ubrouskem, opakujeme podle potřeby.
Balení a cena
Balíček 60ks, doporučená cena 199Kč

 

Bioderma White Objective

Kožní barvivo zvané melanin je uloženo ve spodních vrstvách pokožky buď rovnoměrně, nebo se v některých místech hromadí a vytváří zabarvené menší či větší plochy. Intenzita těchto skvrn, počet a jejich zabarvení se vždy zhoršují pod vlivem slunečního záření. Dalšími faktory vzniku skvrn je těhotenství, hormonální antikoncepce, hormonální poruchy, menopauza, některé kosmetické přípravky, parfémy a léky. Skvrny se nejčastěji tvoří na čele, tvářích, horním rtu, spáncích a dekoltu. Proto je také důležité kritická místa chránit krémem s vysokým ochranným faktorem.

White Objective denní péče

Denní depigmentační péče, která koriguje a odstraňuje pigmentové skvrny. Navíc pokožku chrání před UV zářením ochranným faktorem SPF 27.
Vlastnosti
Působí na hlavní příčiny vzniku pigmentových skvrn, pokožku rozjasňuje a sjednocuje odstín. Krém odstraňuje již vzniklé pigmentové skvrny a pomáhá předcházet i jejich vzniku. Díky obsahu vitaminu C zesílí a prodlouží účinek depigmentace. Ochranné filtry chrání pokožku a zabraňují dalším pigmentacím.
Krém je bez parfemace a má výbornou snášenlivost. Ihned po aplikace je možné použít make-up.
Použití
Krém používáme pouze ráno, na očištěnou pokožku White Objective micelární vodou na tvář a krk. Můžeme jej použít i lokálně, pouze na skvrny.
Balení a cena
Balení 30ml, doporučená cena 690Kč


White Objective noční péče

Intenzivní noční depigmentační péče, která koriguje a odstraňuje pigmentové skvrny. Sjednotí a rozzáří barvu pokožky.
Vlastnosti
Sérum odstraňuje již vzniklé pigmentové skvrny a zamezuje vzniku nových skvrn. Díky obsahu vitaminu C se prodlouží a zesílí účinek depigmentace. Navíc má obsažená kyselina glykolová peelingový účinek. Sérum má příjemnou gelovou texturu.
Použití
Aplikujeme večer na očištěnou pokožku micelární vodou White Objective. Můžeme jej použít i lokálně, pouze na skvrny.
První použití:
Zatlačíme bílé víčko dolů a pootočíme (tím se uvolní účinné látky do výrobku). Lahvičku protřepeme, abychom důkladně promísili vitamin C se sérem. Poté bílé víčko odstraníme a nahradíme dávkovačem s kapátkem.
Balení a cena
Flakon 30ml, doporučená cena 690Kč.

White Objective pero

Pero je aktivní koncentrát, předchází vzniku a pomáhá odstranit již vzniklé skvrny.
Vlastnosti
Díky patentu pleť rozjasňuje a sjednocuje odstín a působí na hlavní příčiny vzniku pigmentových skvrn. Pero má díky kyseliněglykolové peelingový účinek. Obsahuje UVA i UVB ochranné filtry.
Použití
Aplikujeme místně na pigmentové skvrny na rukou, tváři nebo krku 2-3x denně.
Pero je nutné před prvním použitím několikrát otočit, než se objeví tekutina.
Balení a cena
Pero 1,6ml doporučená cena 370Kč

White Objective micelární voda

Čistící micelární pleťová voda redukující pigmentové skvrny. Pokožku dokonale očišťuje a zjemňuje.
Vlastnosti
Pokožku rozjasňuje a sjednocuje odstín, působí přímo proti vzniku pigmentových skvrn. Dokonale odstraňuje make-up, je dobře snášena i v okolí očí. Odstraní i voděodolnou řasenku.
Použití
Používáme ráno a večer nanesením na vatový tampon.
Balení a cena
Balení 200ml, doporučená cena 410Kč.


 

 

Bioderma Photoderm

Slunce má na náš organismus jak pozitivní, tak i negativní účinky. Intenzita slunečního záření je různá, a může být zdraví víceméně škodlivá. Nadměrné vystavování pokožky slunečnímu záření může mít podíl na vzniku různých kožních onemocnění.
Mezi pozitivní účinky slunce můžeme zařadit zlepšení stavu některých kožních chorob, ekzémů nebo pupínků, zlepšuje i náš psychický stav.
Negativním vlivem slunce na naší pokožku je hlavně spálení, fototoxické reakce způsobené léky (antibiotika, nesteroidní antiflogistika), stárnutí kůže a v neposlední řadě i rakovina kůže.

 

Běžná ochrana
Photoderm sprej SPF 20 sprej,  Photoderm Family SPF 30 sprej, Photoderm Bronz SPF 30 sprej

Ochrana určená dětem
Photoderm mineral SPF 50+ emulze, Photoderm KIDS SPF 50+ sprej

Maximální ochrana
Photoderm MAX BIO SPF 50+ krém a emulze, Photoderm MAX BIO SPF 50+ mléko a sprej

Doplňková péče
Photoderm MAX tyčinka na rty SPF 50+, Photoderm After SUN mléko

Celý článek...
 

Bioderma Cicabio

Kosmetická řada pro reparaci pokožky.
Hojení ran definujeme jako nahrazení mrtvé tkáně živou, přičemž nedochází k náhradě pouze samotných buněk, ale také poškozené extracelulární matrix. Hojení ran probíhá buď reparací , nebo regenerací. Reparací se hojí tkáně, které nejsou schopny vlastní proliferace (novotvoření), a výsledkem je vznik jizvy. Takto se hojí tkáň poškozená traumatem, nebo chirurgickým zásahem. Při poškození tkáně, jejíž buňky neztratily schopnost dělení, dochází k obnovení buněk, neosyntéze extracelulární matrix a k vytvoření shodné tkáně, nebo co nejvíce podobné té původní. Tento proces se nazývá regenerace.

Bioderma Cicabio krém

Reparační a zklidňující krém na podrážděná místa, poškozenou a popraskanou kůži a na následky po menších operačních a dermatologických zákrocích. Krém snižuje riziko tvorby jizev. Použijeme jej na suchá, nemokvavá místa.
Vlastnosti
Krém působí ve všech stadiích reparace pokožky a podporuje tak dokonalé hojení. Obsahuje antibakteriální komplex, který chrání pokožku, dále patent Antalgicin, který zmírňuje nepříjemné pocity a svědění, resveratrol a měď podporuje regeneraci pokožky.
Krém je určen pro děti i dospělé, na obličej i celé tělo. Je hypoalergenní a výborně tolerovaný, bez barviv. Šedavé zabarvení je přirozené a souvisí s aktivními složkami přípravku.
Použití
Po očištění rány a vysušení naneseme větší vrstvu krému. Používáme 2x denně až do úplného zhojení kůže. Krém nepoužívejte na vnitřní sliznice, jako jsou ústa, konečník, vagína.
Balení a cena
Tuba 40ml, doporučená cena 299Kč.

Celý článek...
 

Bioderma Hydrabio

Každodenní stres, klimatické podmínky a znečištění ovzduší působí na naši pleť negativně. Tyto faktory narušují buněčnou aktivitu pokožky, pokožka nedokáže udržet vodu a buňky se v hlubších vrstvách tvoří špatně, nebo menší míře. Pokožka je poté dehydratovaná, stává se citlivou, drsnou a na jejím povrchu je cítit nepříjemné pnutí. Patent Aquagenium® obsažený v řadě Hydrabio navrací pokožce ztracenou schopnost hydratace. Pleť je po ošetření hebká, vypnutá a příjemně hydratovaná.

Celý článek...
 

Bioderma Nodé

Kompletní řada na péči o všechny typy vlasů, jemné, mastné, suché a na problémy s lupy. Lupy vznikají většinou v období dospívání a v dospělosti. Mírná forma lupů se nepovažuje za onemocnění, ovšem zvýšená tvorba a následné zánětlivé změny, jako je seborhoická dermatitida zapříčiněná přemnožením kvasinkové houby Malassezia Furfur, je potřeba léčit. Tato houby je v určitém množství součástí kožního povrchu, ovšem při přemnožení dochází ke zvýšené tvorbě lupů a svědění.

Celý článek...
 

Bioderma Sebium

Smíšená pokožka je svítivá a lesklá, někdy s výsevem pupínků v tzv.T zóně, což je čelo, nos a brada. Akné je chronické zápalové onemocnění mazových žláz, na jehož vzniku se podílí mnoho faktorů jak vrozených, tak hormonálních. Akné je vždy doprovázeno zvýšenou tvorbou kožního mazu, kdy jednou z jeho složek je látka tukové povahy - skvalén. Působením přemnožených bakterií P.acnes je skvalén přeměněný na hustou polymerní látku. Tím kožní maz houstne a ucpává zúžené vývody mazových žláz, což vede ke vzniku uhrů (komedonů).

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 7 z 10
Template
Template Template Template
 

Poslední komentáře

Diety při onemocnění salmonelózou
Jak dlouho jste se léčili ?, musí také chodit do práce :(
další ...

Vitamin B6 - Pyridoxin zlepšuje náladu a deprese
Dobrý den dlouhodobě(18let) beru Mg s pyridoxinem známá mi teď napsala,ze se po tom tloustne ..je to pravda ?beru 3...
další ...

Vigantol kapky
Dávám ho do trochy mléka, je to dobré právě kvůli vstřebávání toho vitamínu.
další ...

Homeopatika - Oscillococcinum
předražený cukr, který funguje jen jako placebo...
další ...

Homeopatika - psychické problémy
Dobrý den, můžu se zeptat na radu. Mám často uzkost, protože muj manžel mne jiz dlouhodobě podvádí. Mám ho st...
další ...

Inzerce zdarma

Template Template